PDA

View Full Version : Правилно ли постъпвам?



6y6kyy
04-23-2014, 17:30
Знам, че на пръв поглед написаното изглежда доста, но ще се зарадвам на всеки един, отделил 1-2 минути да го прочете и дори отговори! :D

Така, преди месец-два писах тук за мнения, но опасенията ми се оказаха верни и приятелката ми ми казва, че не изпитва нищо към мен (като сме говорили по въпроса и аз съм и казвал, че ме притеснява държанието й, но тя ме уверяваше, че няма проблеми), та след 2 месеца и половина ме къса. Минаха 3 седмици от тогава и аз още си имам чувства към нея. Тя иска да запазим добри взаимоотношения, пък и сме в един клас :D Но аз реших да я игнорирам, освен ако не е наложително да говоря с нея. Когато говоря с някой друг и тя е наоколо забелязвам, че слуша какво говоря и ако се шегувам се смее, абе като цяло реагира на това, което казвам. Дори рядко се опитва да вземе участие в разговора но аз се правя, че не е там. От време на време ми се иска да й пиша във Фейсбук, когато е на линия, но знам, че в момента не искам да имам нищо общо с нея, понеже аз искам повече от приятелство. И като всеки друг, в момента се отдавам на глупавата надежда за втори шанс и напълно го осъзнавам, но просто мисля, че игнорирайки я, ще я забравя по-бързо, макар и да е трудничко като я виждам всеки ден. Интересно ми е само според вас тя как се чувства и също се чудя как така харесваш някого отначало и после изстиваш ( не съм се държал зле, нито пък съм бил досадник да се вра постоянно при нея, по никакъв начин не съм я отблъсквал), дали според вас още от самото начало не е изпитвала нищо към мен и всичко е било ей така .. Благодаря на тези, които прочетоха разточените ми писания.. :D

fenastz
04-23-2014, 18:14
Абе продължавай да ѝ биеш игнора, даже се занимавай с други момичета.