PDA

View Full Version : Пояснение относно XBOX и PS3



twd_booya
04-23-2014, 17:47
Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема ( поне аз не срещнах ), решил съм да си купя конзола.Следващото изречение ще прозвучи доста тъпо, но си нямам никаква представа от конзоли ( коя да избера,хакове,версии,модел и т.н.). Та ако някой запознат може да ми разясни как точно стоят нещата-дали да избера xbox или ps.Решил съм (защото съм сигурен,че бързо ще ми доскучае ) да си купя, или xbox360 , или ps3.Затова реших да потърся в любимият ни продавалник .. вече olx |( ,повече съм се ориентирал към xbox-a, но нямам против и ps3-ката .И там вече тотално се обърках понеже видях, че може да е банната от live услуга и т.н. и има по стари ,модели или версии не знам, които загрявали по-бързо и има нещо наречено RRoD и също така всички тези-Xbox 360 Arcade," , "Xbox 360 Pro", и "Xbox 360 Elite"."Xbox 360 Core," , "Xbox 360 Arcade". Ако някой ми обясни кой точно какъв е и ми помогне да си избера, за да не се окаже, че съм си купил някакъв боклук ще бъда много благодарен.Не знам дали това е от значение, но искам конзола главно заради FIFA14 понеже на компа нещо не тръгва, пик и ще мога да си играя с приятели.

koko95
04-27-2014, 15:09
Ако нямаш пари за игри, ще трябва хак.С хак ще може да играеш само кампаниите(singleplayer) на игрите, тоест няма да можеш да играеш multiplayer.Купи си playstation 4, но ще се наложи да поизчакаш малко да излезне хак :D .