PDA

View Full Version : Кръв в урината



lifeisabitch
04-23-2014, 18:56
Здравейте на всички. За някои е добра вечер, за други като мен, не. Мой съотборник, близък приятел и прекрасен човек вчера пострада лошо на тренировка. Падна тежко на гърба си, след което е изпитвал силни болки (аз не бях на тренировката, защото тренирам сутрин, мисля че няма значение, но съм длъжен да поясня). Боляло го е силно и след тренировка под душовете момчетата ми казаха, че е започнал да се тресе, било му е лошо, а след това е уринирал кръв. Имало е цяла локва. Закарали са го в Пирогов и вчера са го оперирали. Съвсем професионално моля всеки, който може да ми е от помощ, който е обективен към проблема на приятеля ми да ми помогне да разберем какво му е, защото за сега до колкото знаем лекарите не казват нищо. Има още една малка подробност, която не мога да споделя тук и всеки, който наистина може да ми помогне, моля да ми пише на лично съобщение и ще му поясня по-подробно. Умолявам ви, всички сме много притеснени и всякаква полезна информация ще ни е от полза. Утре ще отидем целият отбор да го видим, но наистина ако някой може да сподели някаква информация, да го направи! Бъдете здрави!

Kukuto
04-23-2014, 19:23
Защо са го оперирали?

lifeisabitch
04-23-2014, 19:34
Никаква идея. Всички бяхме шокирани, има нещо, което желая да споделя и може би ще ти помогне да ми разясниш нещата, ако въобще можеш, но трябва да те питам на лс.

georgi12
04-23-2014, 20:21
Явно бъбрекът е пострадал. Надявам се вече да е добре .

girlwithblueeyes
04-24-2014, 11:21
Малко несериозно е да искаш съвети в тийн форум за подобни неща.Ако травмата е била тежка е напълно възможно да е засегнала бъбреците . Ако толкова държиш на мнение от форумец се надявай kalpazanka да види темата тя е твоят човек.

draid
04-24-2014, 21:05
Травма на бъбрек по всяка вероятност, а след като са го оперирали да се надяваме да не са го извадили. Бъбреците се намират от зад леко странично. За това и при побой когато човек се свие често страдат най-много далака и бъбреците. Някой да го е ритал в тая област ?

Fisherman
04-24-2014, 21:25
руптура е напраил,кво питаш тука се едно некой разбира от медицина

kalpazanka
04-25-2014, 05:36
Fisherman, ако няма какво да кажеш по темата, не трупай мнения.

lifeisabitch, напиши ми лично съобщение.

The_Boy
04-25-2014, 06:06
Не мисля, че някой тук може да ти помогне като се има предвид информацията, която даваш. Щом е в болница, лекарите ще се оправят. Но както вече предложиха по - горе, според мен също се отнася до травма на бъбрека: от лека травма до тотална руптура. А лекарите знаят ли за тази малка подробност, за която говориш?

bebeemalko
04-25-2014, 07:20
Щом уринира кръв 100% са пострадали бъбреците- аз имах подобен проблем с бъбреците и също изхвърлях кръв.