PDA

View Full Version : herpes virus



ivsa
04-23-2014, 19:31
spah s edno mom4e bez prezervativ i sled dva dni mi izleznaha kato papki sarbe6e posle bole6e i hodih na ginekolkog izsledvaha me i otkri 4e imam herpes virus.mazah se s edno kato rivanol i sega mio kaza ako pak se poqvi mi izpisa nqkvi hap4eta aciklovir 200 ne6to takova i sega me pritesnqva da ne zarazq postoqniq si partnior ujas .pritesnqvam se kakvo e tova ?

DisappointedDreamer
04-23-2014, 19:35
http://www.drkaliasheva.com/services/0ba0ca/5d7080

Честито. Ако е това.

Имаш постояннен партньор, но си спала с друг?

draid
04-24-2014, 21:03
Мдааа. Сега внимавай да не го лепнеш на някой ти.

mihaela86
05-02-2014, 06:21
Вече ще знаеш, че партньорите не се сменят като носни кърпи, защото можеше и много по-сериозни неща да си лепнеш! Гинекологът каза ли ти, че и постоянният ти партньор трябва да вземе мерки, ако е имал контакт с теб "след инцидента". Не е лошо да предупредиш и виновникът, за да се лекува и да не сее и на др момичета проблеми.

kalpazanka
05-11-2014, 12:01
Тва няма излекуване. Вирусът си седи в организма и при спад в имунната система цъфва в цялата си прелест.

fUcKsMiLe
05-11-2014, 12:58
Честито. По-добре кажи на момчето, че си спала с друг, че да не му го лепнеш и на него. Ужас...

sexymonster
05-11-2014, 16:36
Още от началото е трябвало да започнеш с ацикловир, още първия ден ще усетиш облекчение, и до няколко дни сякаш няма да има и следа. Но никакъв секс, разбира се, дори и след като отихне, трябва да се изчака, защото определено ще го заразиш.

qhnalametlata
05-18-2014, 09:31
Тва няма излекуване. Вирусът си седи в организма и при спад в имунната система цъфва в цялата си прелест.

Точно така! И освен това лекарствата, които се предписват, най-често решават проблема за момента, а вируса си щъка из тялото до живот. Единственият начин, за който съм чувала, че може да унищожава такъв род вируси, са едни руски апарати на лаборатория CEM MED в Санкт Петербург, които за съжаление вече не се внасят в България.

draid
05-18-2014, 10:09
Лекарствата премахват само външните белези на вируса ;) Ако си спала с приятеля си след това вероятно си го заразила. Когато имаш тая така наречена "пъпка" се водиш силно заразна. Да не дава господ да попада човек на такова момиче като теб. Горкият ти приятел.