PDA

View Full Version : Проблем със слушалки



Dagichka
04-24-2014, 12:24
за период от два месеца сменям 4 пореден чифт слушалки.. с телефон самсунг галакси с3 мини съм, първо тези, които идват с телефона се прецакаха, свиреха само от едната слушалка, а след седмица-две съвсем умряха.. имах някви други в нас, изтрайваха по 2-3 седмици и пак същата история - първо едната слушалка дава фира, след време и другата.. дафък? сега един приятел ми даде слушалки нокиа, първите 2 секунди свиреха нормално и след това се чуваше само ъъм.. фоновата музика, без гласа на изпълнителя примерно.. не знам какво става, възможно ли е нещо телефона да е прецакан и оттам да прецаква и слушалките или?

npp
04-24-2014, 18:26
няма как телефонът да прецаква слушалките, но или някой проводник на слушалките се е прокъсал, или аудио конекторът на телефона не дава добър контакт с конектора на слушалките, което можеш да провериш като си пуснеш музика на слушалките и започнеш да мърдаш конектора им на всички посоки, а от слушалките ти препоръчвам sony с гумираният кабел, на които жилата са им много издръжливи и се късат трудно

RapExotic
04-25-2014, 15:27
Най-вероятно се прекъсват на ръбчето над буксата за включване. Вземи си нови и използвай този митод за да ги опазиш.
http://i.imgur.com/ZenU8.jpg

Dagichka
04-26-2014, 12:25
окей, благодаря ви
^^

koko95
04-26-2014, 21:57
Купи си слушалки с гаранция!Аз мойте ги sony ги сменям веднъж на няколко месеца, защото едната слушалка спира да свири :D .