PDA

View Full Version : ако може съвет



gosho2221
04-24-2014, 17:08
значи става дума за момиче, бях с нея доста доста дълго време, проблема е че е изключително голям инат, обича ме, липсвам и , но каквото и да направя тя все ми казва че се отдалечава , друг няма гарантирам това, но просто да ми кажете какво да и кажа как да се държа за да си я върна, правих какво ли не , то не бяха рози, букети, стихове, всичко ... моля ви помогнете ми

Karina..!
04-24-2014, 17:16
Можеш да я поканиш у вас и да избереш някой романтичен филм. Хубаво е да прекарате вечерта заедно, а на сутринта да я изненадаш със закуска. ;) Не е много ангажиращо и е много сладко. ;)

gosho2221
04-24-2014, 17:19
проблема е че тя е такъв инат че няма да се съгласи, не че не иска, тя казва че не иска да е с мен защото не може да ми се довери не иска отново да бъде наранена, попитах я добре ако спечеля доверието ти отново ще бъдеш ли с мен тя каза че не знае ... а все още ме ревнува всякаш сме заедно ... както и аз нея

HollyGolightly
04-24-2014, 19:13
Някои хора не разбират от намеци, други пък, като теб, не разбират и от прав текст- не те иска, остави я на мира и стига си и досаждал.

BeTheOne
04-24-2014, 19:29
Разговори. Друг начин за адекватна комуникация няма. Разговор на спокойствие, лице в лице, без нападки, обиди, с възможност всеки да изкаже виждането си.

Ако искате да сте заедно ще положите тези усилия. Ти явно искаш. Ако и тя иска ще го направи, ако ли не, по-добре не си пилей времето, не си блъскай главата и не си късай сърцето.

Къде и в какво е проблема? Разбери. Накарай я да обясни. От къде идва това отдалечаване? Има нещо в теб, или пък ти липсва нещо? Когато разбереш, какъв е проблема ще знаеш, какво да направиш. Всичко останало е гадаене. Нещата с цветята и другите подаръци в такива ситуации обикновено не показват, това за което са предназначени.


Поздрави!


BeTheOne

Enchanting
04-25-2014, 07:12
Не те иска до себе си.
Това, че не иска да бъде наранена в началото-добре. Но, ако наистина те харесва и иска да бъде с теб , няма да те разиграва толкова

Cloud9
04-25-2014, 07:22
Не знае и тя какво иска.Спри да й обръщаш внимание,насочи енергията си към някоя,дето те заслужава.Тогава има вероятност пък тя да реши че те иска.Не се занимавай обаче с детската градина!

RapExotic
04-25-2014, 15:45
Започни да се заглеждаш по други. Ако иска да е с теб ще направи нещо по въпроса, ако не я зарязваш.

6y6kyy
04-25-2014, 17:16
Няма смисъл да се занимаваш с нея, щом ти се прави на интересна и те разиграва, значи не те иска, а дори и да те иска, то не е така, както ти нея, така че не си заслужава главоблъсканиците. Знам, че сега не искаш да чуваш това, защото си влюбен, но най-вероятно съм прав. Отърси се от нея и намери някоя, която ще те оцени!

Аман от разглезени хлапачки...

georgi_412
04-26-2014, 09:43
Добър ден! Това е новият ми акаунт просто си забравих паролата на онзи, така прочетох мненията ви и искам да ви благодаря че сте казали какво мислите наистина, въпроса е че как да ви го обясня и аз не знам, ревнува ме, нейн не съм но и на друга да не съм, казва че и липсвам, но казва че не може отново да изживее този ужас (каза ми че има впредвид моментите в който се караме и момента в който рано или късно ще се разделим) вчера излязохме, аз погледнах едно момиче което мина край нас и тя отново изрувнува , после се смяхме , лигавихме и какво ли още не , но все пак дойде времето в което отново се започна ... отиди си, няма да бъда с теб, опитва се да ме отблъсне, а нейните приятелки все още казват че мисли , говори и плаче за мен....