PDA

View Full Version : Искам да се сдобрим



galin_mihailov
04-24-2014, 21:09
Здравейте на всички! За първи път пиша тук, но наистина се нуждая от съвет. Вреча вечерта много сериозно се скарахме с приятелката ми...каза ми, че не и обръщам достатъчно внимание и че никога не я изненадвам по какъвто и да било начин...а аз наистина я обичам, искам да се почувства специална и обичана...затова реших да и подготвя изненада...намислил съм да покрия спалнята с розови листенца и да купя шампанско..също така искам да и купя някакви обеци, тя е зарибена на тема обеци...видях една страница във фейсбук, където има доста оригинални модели, но не знам точно кои да й избера...помогнете ми, наистина ми е доста трудно, когато трябва да избирам подаръци. Благодаря ви предварително! https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%86%D0%B8-Nefertiti/736247963086919?fref=ts

Cloud9
04-25-2014, 07:57
Много госпожици ще скочат срещу мен сигурно,но това,че не й подаряваш неща и не я изненадваш с бална истории като листа от рози и плюшени мечки не е оправдание да ти се сърди.Ако не й обръщаш никакво внимание-в смисъл рядко се виждате,не я гушкаш достатъчно и общо взето се държиш хладно с нея-разбирам да се сърди.Но не виждам как едни обеци ще оправят това.Все пак според мен може да я изненадаш с екскурзия някъде наблизо.Или пикник при по-хубаво време.Аз поне на това бих се зарадвала повече от това да им подарят нещо материално.

kalpazanka
04-25-2014, 08:05
Апф, лигла. За внимание разбирам да хленчи, ама за останалото си има мама и тате, предполагам.
От колко време сте заедно? Ти "финансово красив" ли си, за да те юрка за подаръци?

galin_mihailov
04-25-2014, 09:29
Много госпожици ще скочат срещу мен сигурно,но това,че не й подаряваш неща и не я изненадваш с бална истории като листа от рози и плюшени мечки не е оправдание да ти се сърди.Ако не й обръщаш никакво внимание-в смисъл рядко се виждате,не я гушкаш достатъчно и общо взето се държиш хладно с нея-разбирам да се сърди.Но не виждам как едни обеци ще оправят това.Все пак според мен може да я изненадаш с екскурзия някъде наблизо.Или пикник при по-хубаво време.Аз поне на това бих се зарадвала повече от това да им подарят нещо материално.

Ами аз и обръщам внимание, доколкото мога, работата ми е такава, че постоянно ни ангажират, дори и след работно време...ходя и на командировки, понякога отсъствам за по 2-3 дена, не повече...тя не работи, седи си вкъщи сама по цял ден...давам и пари да ходи по кафенца с приятелки, да си купува дрехи, да ходи на фризьор и маникюр...но въпреки това не е доволна, трябвало аз да я изненадвам с неща, които трябва сам да измисля....но какво да измисля толкова?! Не съм много по изненадите...но мисля, че ако и купя обеци мн ще се зарадва, но не знам кои...екскурзиите не и харесват, тя предпочита да обикаля из мола :(

galin_mihailov
04-25-2014, 09:30
Апф, лигла. За внимание разбирам да хленчи, ама за останалото си има мама и тате, предполагам.
От колко време сте заедно? Ти "финансово красив" ли си, за да те юрка за подаръци?

Заедно сме от 8 месеца...имам си възможности, да...

babity
04-25-2014, 09:37
Ела, коте, аз няма да ти мрънкам. :*

galin_mihailov
04-25-2014, 09:40
Ела, коте, аз няма да ти мрънкам. :*
Аз ви питам сериозно, вие се подигравате с мен....

babity
04-25-2014, 09:49
Просто не исках да съм груба. Ходиш с малко курвенце. Смени я. Това е най-вероятното.
Освен ако ти не си ръб и не се опитваш да компенсираш липсата си на подход/чувства/страх от изразяването им с подаръци. Тогава ти си тъп. Ама пак не сте един за друг.
Извод: тря'а 'земеш мен. Кат' ми даваш пари, ще ги инвестирам и умножавам. :D :D :D

galin_mihailov
04-25-2014, 09:56
Просто не исках да съм груба. Ходиш с малко курвенце. Смени я. Това е най-вероятното.
Освен ако ти не си ръб и не се опитваш да компенсираш липсата си на подход/чувства/страх от изразяването им с подаръци. Тогава ти си тъп. Ама пак не сте един за друг.
Извод: тря'а 'земеш мен. Кат' ми даваш пари, ще ги инвестирам и умножавам. :D :D :D

Много съм объркан, много държа на нея... не знам какво да правя, не искам да я оставям, едва ли ще срещна друга като нея, тя е толкова добра, нежна ....красива....

Cloud9
04-25-2014, 10:01
Много съм объркан, много държа на нея... не знам какво да правя, не искам да я оставям, едва ли ще срещна друга като нея, тя е толкова добра, нежна ....красива....

Ще срещнеш.Такива като нея под път и над път.ти си чичко -паричко за нея.Бегай докато е време. Препоръчвам и аз да вземеш babity, яка мацка ми се струва.
Не се заяждаме с тебе.Казваме ти истината.Ако толкова те обичаше и тя щеше да е благодарна за това,което правиш за нея,а не да мрънка за още.Аз,например,съм страшно доволна че приятелят ми се издържа сам,работи усърдно и по време на работа се сеща да ми звънне само да каже че ме обича.повече не ми трябва.Ако ми трябват пари си имам банкомат.Добро момче си,не заслужаваш лигла като нея.

shmatarok
04-25-2014, 10:38
:lol:

Изненадай я като спреш да ѝ даваш пари. Тъкмо ще видиш струва ли си да си губиш времето с нея.
Честно, не ви разбирам такива. Уж сериозни момчета, пък с какви момичета се хващате... и в крайна сметка неминуемо се стига до "всички жени са златотърсачки!"

galin_mihailov
04-25-2014, 19:12
:lol:

Изненадай я като спреш да ѝ даваш пари. Тъкмо ще видиш струва ли си да си губиш времето с нея.
Честно, не ви разбирам такива. Уж сериозни момчета, пък с какви момичета се хващате... и в крайна сметка неминуемо се стига до "всички жени са златотърсачки!"
Моето момиче е различно, тя не се интересува само от парите ми...може би на пръв поглед изглежда така, но аз вярвам, че не е така, тя е с мен заради самия мен!

The Cheetah
04-26-2014, 05:26
Моето момиче е различно, тя не се интересува само от парите ми...може би на пръв поглед изглежда така, но аз вярвам, че не е така, тя е с мен заради самия мен!

миличкия ..

funkey
04-27-2014, 20:25
Виж ся брат какво ще ти предложа.Взимаш нещо евтино,простичко,но със сантиментална стойност.Подари и го и виж каква ще и е реакцията,не наблягай на материалното до толкова,че да разбереш дали наистина нея това я интересува или не.От това как ще реагира тя,ще ти стане ясно дали е материалистка или не :)Няма да ти давам някакви идеи,но за мен лично,една изненада на красива гледка,с нещо простичко е доста ефективно :)