PDA

View Full Version : Orphan Black



BlackEyedPeas
04-25-2014, 10:50
Напоследък забелязах този сериал да добива рязка слава. Особено в тъмблър постоянно виждам хората да го реблогват и реших да погледна резюмето, но не ми стана много ясно за какво става въпрос. Има ли български фенове, които го гледат и ако може някой малко да обясни за какво по-точно става дума? Хем ми се струва интересен, хем си мисля, че е от онези с бързата слава заради главна актриса (гледане заради външният вид.. както правят с повечето сериали, особено ако са мъже) И доколкото разбрах ставало дума за героинята, която имала един клонинг и взима живота му, но след това се появявали и още или нещо такова?

SteiriX
05-04-2014, 23:34
Мога да кажа че по-хубав сериал никога не е излизал. След като изгледах първият сезон незнаех какво ще правя цяла година до като чаках втория. Действието му се развива адски предпоставки и винаги може да се случат различни неща.

Актрисата също е много стабилна. Не случайно спечели куп награди заради тази роля.

BlackEyedPeas
05-08-2014, 21:58
Оо определено си заслужава. Изгледах го на един дъх за 3 дена и останах адски очарована. Определено бие всички сериали и не преувеличавам. Или явно на мен са ми писнали типичните свръхестествени работи и вече предпочитам повече мистериите. Не е за вярване как и самият сериал доби толкова бърза слава, заслужава си определено. Харесва ми как са направили само 10 епизода, а не като повечето по 24, за да се чудят какви локуми да разтягат.