PDA

View Full Version : Защо всичко е толкова объркано?



vali97
04-25-2014, 13:38
Здравейте в момента си имам приятел, който ще нарека Б и знам, че той ме обича, но лошото е че всички го правят на тъпак и се подиграват с него. Аз започнах да се увличам по едно момче, което ще нарека А, и може би искам да съм с него, защото не се оставя на никого, учи повече, но лошото е, че не знам дали ще бъда само аз, ако се захвана с него а и с неговите състезания и просто знам, че няма да ме поставя на 1 ви план. Докато Б просто ме задушава постоянно иска да е до мен, ако аз де мръдна и той се мърда и тази ситуация много ме нерви. Писна ми винаги иска да говорим до късно и ако не успее да се свърже с мен звъни по 100 пъти.Но А едва ли ще бъде само с мен. Чувството е отвратително искам да съм с един, в същото време съм с друг,с който бях добре но само в началото. С Б просто няма какво да си кажем вече. Изневярата май се опитва да се нагласи в ума ми, прекарах само няколко часа с А и ми беше добре с него. Чувствата ми към Б вече ги няма, като приятел е ок,но той ме запозна с майка си е не мога просто така да го зарежа. Ще изпитвам съжаление, но знам че ако продължа то ще се превърне в гняв. Б дори не схваща, когато се шегувам и като му правя намеци... не ходи при приятелите си,само стои при мен всяко междучасие и аз не мога да се видя с другите понеже иска само да се натискаме.В него ми липсва нещо,което намирам в А и всички ми се чудят как съм се хванала с него. Не ми го казват,но го виждам в погледите им.На А бей се оставила да ме целуне наистина бих, но знам, че така ще нараня Б и трябва да си подредя нещата преди да правя каквото и да е.

Благодаря ако сте го прочели докрай!
Вие как бихте ме посъветвали?

Cloud9
04-25-2014, 14:10
Порасни!Разсъждаваш като пикла /с извинение/ дето са й омръзнали играчките.Говориш за хора,не за собственост.Ами ако А не те харесва?Ти въобще харесваш ли някой или просто си волна пеперудка и скачаш от буква на буква ,докато не я изкараш цялата азбука?

vali97
04-25-2014, 14:31
Харесва ме.И не е така объркана съм.....

Didko_Beats
04-25-2014, 15:35
Ох , едва успях да следя логиката на тая работа 8-)

Но доколкото разбрах Б е мило , загрижено момче което е винаги до теб ( и в двата смисъла ) , и на теб такова държание не ти е по вкуса ... същевременно се опитваш да привлечеш вниманието на някъв надут незаинтересован тип който както ти каза никога няма да те слага на 1во място и надали ще си му единствена ...

Поправи ме някъде ако греша ...

Абе кой клас си ?

Ще ти дам един съвет ... за тяхно добро спри всякакви контакти и с двамата ...

RapExotic
04-25-2014, 15:53
Ще ти дам един съвет ... за тяхно добро спри всякакви контакти и с двамата ...

Що бе? Нека си потроши малко главата с "А", за да се научи да цени хората, които наистина я обичат. :cool:

Само бъди честна със сегашния си и му кажи, че не искаш да сте заедно, вместо да му изневеряваш!