PDA

View Full Version : ПОМОЩ !



dim0
04-25-2014, 17:28
от класа ми има едно много красиво момиче, което аз харесвам и искам да и писха.питах я какво прави как е и дали има нещо интересно тя ми отговори, но като чели с не много голям интерес.. ако можесъвети как да я впечетля и да ме забележи. моля ви :)

BeTheOne
04-25-2014, 18:07
На първо място правилно писане и правилно произношение. Не се заяждам, но тези неща правят впечатление, като част от общия характер на човек.

За начало не мисли, че тя е нещо кой знае какво. Добре, имаш интерес към нея, но само толкова. Тя не е с нищо повече от теб или от когото и да е било. Напротив, тя също си има негативните черти на характера, които с времето ще се проявяват.

Не очаквай много. Големите очаквания водят до големи разочарования. За това, колкото по-малко очакваш, толкова по-малко ще бъдеш наранен след това. По друг начин казано не се филмирай. Малко по малко, стъпка по стъпка. Харесвайте се, прекарайте няколко месеца заедно и чак тогава се замисли за някакви очаквания. Всичко друго в общия случай е самозалъгване.

Какво да направиш за да я впечатлиш? Хората харесват хора, които са заети, ангажирани, спортуват, свирят на някакъв инструмент, имат интереси, забавни са, нямат крайни мнения по различни теми, готови да отстояват позицията си и други. Това разбира се не е 100% задължително, но са насоки. Безличните хора, без интереси и без мнение се забелязват далеч по-трудно. Понякога това да си по-тих и по-спокоен също е положителна черта. Това вече си зависи от конкретния човек и неговите предпочитания.

За да можеш да направиш впечатление, трябва да си общувате. Имате ли общи теми? От какво се интересува тя? Интересни ли сте си един на друг? Имате ли желание да си отделяте време един на друг? Работи по намирането на отговорите на тези въпроси и пътя пред теб ще се изясни.

Правенето на различни подаръци не е добра идея, така че остави тези неща за специални случаи.


Поздрави!


BeTheOne

dim0
04-25-2014, 18:39
ами попринцип не ми обръща много внимание.. тази вечер си писахме, но някак си/някък си (незнам как се пиsh(Sh-то ми неработи)) не ми е писала много само аз и пиshа..

kakvooo
04-26-2014, 10:36
Като за начало спри да й пишеш във фб... Общувайте повече, докато сте на у-ще. Едва ли когато сте заедно и не си й интересен, ще си й по-интересен в чата.

xXxPETYAxXx
04-26-2014, 11:25
ьнякак си/някък си (незнам как се пиsh(Sh-то ми неработи))

Да не си от сливенския край? То и много други неща не знаеш как се пишат, но това не ти е проблем да си ги пишеш грешно.

Както и да е. Щом все пак ти отговаря, продължавай да ѝ пишеш, но не ставай досаден. И да, най-важното, което казаха вече е да си общувате повече на живо, а не онлайн.

BeTheOne
04-26-2014, 16:44
Чрез писане не става. Трябва си директна комуникация. Не се притеснявай да си намериш повод да си говорите за нещо. Например тя пее. Отиваш и започваш да я питаш за различни неща за пеенето. Ако и ти имаш глас дори можеш да я помолиш да ти даде някакви насоки. Така можеш да направиш с всяко друго нещо.

Тук опираме и до умението да водиш разговор, който не е задължително на теб да ти е супер интересен. Целта ти в случая би трябвало да бъде да я опознаеш, тя да те опознае и да си се харесате взаимно.

Ако имаш притеснение от директната комуникация, представи си, че говориш с човек по супер интересна тема и за двамата. Тогава и двамата говорите, разбирате се, смеете се, общо взето сте на една вълна или на едно ниво. Това трябва да се случи и между теб и момичето, което харесваш.

Пише се "някак". Форума е администриран доста кадърно и си подчертава грешните думи. Windows отделно си има Character Map, от който можеш да си извадиш нужния символ.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
04-26-2014, 19:25
Покани я да излезете навън. Намери някаква тема за разговор. Опитай се да я опознаеш и и дай възможност тя да те опознае (на живо). Чатовете във Фейсбук са за да си уреждаш срещи и да обсъждаш неща, които си недообсъдил с хората, а не за да се запознаваш и впечетляваш мацки.