PDA

View Full Version : Тя е уникална мацка, а аз незнам как да подходя към нея?



Torettozzz
04-27-2014, 07:57
Здравейте, аз съм мъж на 22 г. и имам проблем с едно много готино момиче, не знам как да подходя към нея?
Тя навърши наскоро 21 г. и супер съм си я харесал млада,красива, винаги усмихната с прекрасно тяло и характер, обаче аз наскоро установих, че имам проблем с подхода си към момичетата и смятам,че това е причината тя да ми прави намеци да не я закачам. Попринцип се държи човешки с мен и си лафим спокойно, но тя разбра,че я харесвам и понакога се чувствам неловко в някой ситуации. Възнамериавам да предприема някои отговорни и зрели постъпки, като примерно се опитам да я поканя да излезем някъде. Мислех да се пробвам на датата на рожденния й ден, но прецених, че тя ще се оправдае с празника си и няма да се получи, но в същия ден й се обади едно момче, което подозирам,че тя си го е харесала и той я покани по телефона на по бира и я чух да казва нещо от рода "може,може" което ме накара да се почувствам тъпо. На другия ден аз също поканих една нейна приятелка да излезем и тя се съгласи някой път да го направим, тя също е отракана, но аз предпочитам първата девойка.
Мисля да поканя все пак първото момиче на среща и да й споделя какво има, но незнам как да се изразя, как да подходя?
Чудя се дали да не й напишанещо във Fb за да я подготвя, че искам разговор с нея?
Като цяло незнам как да убедя такъв тип мацка да тръгнем заедно? Неискам да ме реже, от рано!

BlackEyedPeas
04-27-2014, 09:24
Да не ти резна крилцата, но щом знае, че я харесваш и даже й ставало неловко, не мисля, че изпитва нещо към теб. Щом обаче се е втурнала към друг, а и харесва друг, тогава шансовете сега да стане нещо са никакви. Огледай се за друга най-добре, защото не изпитва същото към теб, а към друг.

RapExotic
04-27-2014, 18:22
Възнамериавам да предприема някои отговорни и зрели постъпки, като примерно се опитам да я поканя да излезем някъде. Мислех да се пробвам на датата на рожденния й ден, но прецених, че тя ще се оправдае с празника си и няма да се получи, но в същия ден й се обади едно момче, което подозирам,че тя си го е харесала и той я покани по телефона на по бира и я чух да казва нещо от рода "може,може" което ме накара да се почувствам тъпо.
...
Чудя се дали да не й напишанещо във Fb за да я подготвя, че искам разговор с нея?



Недей да тичаш след нея и да и досаждаш. Дръж се мъжки за да те хареса. Забрави за тези Фейсбук-чат-любовни-обяснения. Това е типично за пуберите, а не за 22 годишен мъж. Покани я на "разходка", а не на "среща". Срещата звучи прекалено натоварващо и обвързващо. Самото канене не е отговорна и зряла постъпка. Зряла постъпка е да знаеш кога и как точно да покажеш чувствата си към една жена. Като за начало може да изпиете по някоя биричка и да разговаряте. Това ще я отпусне малко. От опит ти казвам, че бирата помага. Не прибързвай със сериозните разговори и обяснения. Говори някакви общи и приятни работи. Кажи и нещо повече за себе си. Жените чувстват за по-близък този, който споделя повече неща за себе си с тях. Ако се справиш добре с това и нямаш някакви гафове в познанството си с нея преди това има голяма вероятност да те хареса.

SuNsEt
04-28-2014, 19:53
"Не знам" са две отделни думи. : )

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 06:48
"Не знам" са две отделни думи. : )

много знаеш

xNarcisseNoir
04-29-2014, 07:21
Мацката просто явно не изпитва нещо към теб, но и е неловко да ти го каже, а ти го показва... Искал си да я подготвиш за сериозен разговор.. Е, да, ама тя като не изпитва нищо,то какъв е смисъла? O.o Има толкова много момичета...огледай се! ;)

dickiesx.
04-29-2014, 07:32
Пич аз само не разбрах, на 22 си и се държиш като 50 годишен. Още от "млада, красива" ти нормален ли си ... не искам да се обяснявам, но ако се държиш с нея така по този начин както го написа на нас всички ни .. значи няма да стане на твойта и си търси леличка... : ) Дано да си ме разбрал, това че е на 21 не значи че още не е тийнейджърка ;д

LadyDi
04-29-2014, 07:36
"Не знам" са две отделни думи. : )

тва да му беше проблема...

На 22 години отдавна е трябвало да разбереш как се подхожда към жените. А именно - директно. Фейсбук, подпитване, намеци... говори само за несигурен и нестабилен мъж.

102
04-29-2014, 09:37
не е бъш тъкъ

girlwithblueeyes
04-29-2014, 09:41
не е бъш тъкъ

Защо?

Несериозно е на такава възраст да прибягваш до ФБ и да не знаеш как се води разговор очи в очи .

102
04-29-2014, 09:42
ми показателно е че само фейсбук прочете

LadyDi
04-29-2014, 10:09
не е бъш тъкъ

а кЪк е

102
04-29-2014, 10:11
що без подпитване и намеци на живо ?
има разлика между директно и директно
ти имаш предвид грешното директно

LadyDi
04-29-2014, 10:16
ти пък от къде знаеш кое директно имам предвид?

102
04-29-2014, 10:19
подразбира се
щом без подпитване и намеци

плюс това.. аз знам неща

LadyDi
04-29-2014, 10:22
знаеш ти :)

RagioL
04-29-2014, 10:42
отиваш и казваш в лицето
кукло ти ще си моя а аз ще съм твоя кукловод


знаеш ти :)

малкия знае много неща

Защо?

Несериозно е на такава възраст да прибягваш до ФБ и да не знаеш как се води разговор очи в очи .
още ли не са го затрили тоя клюкарник?

SuNsEt
04-29-2014, 11:39
Несериозно е на такава възраст да прибягваш до ФБ и да не знаеш как се води разговор очи в очи .

То си става тенденция вече всичко да се прехвърля във фейсбук и да се подхожда несериозно към нещата въобще...

Andjyy
04-29-2014, 11:46
Какъв фейсбук ? Още ли съществува? Попитай я дали искате да си направите една разходка.Кой би отказал на една неангажираща разходка !?!

102
04-29-2014, 11:51
Кой би отказал на една неангажираща разходка !?!

едно 90 % от всички момичета
може и повече

SuNsEt
04-29-2014, 12:18
Неангажираща разходка ще рече "по приятелски" ,следователно тя не би трябвало да очаква нищо от него,а просто да се "шляят" по парковете и да си говорят тъпотии.Друга е работата,ако и каже,че я харесва в прав текст.Тогава разходката ще бъде с цел да се опознаят и тя самата ще е наясно,че накрая или ще си кажат 'чао' с целувка ,или ще е просто 'чао' .
Пък и според мен е по-честно предварително да се намекне за нещо по-сериозно,защото в противен случай единият ще има едни очаквания,а другият - други и може да не се реагира адекватно на 'душевните излияния ' на момъка.
В края на краищата ,истината е най-важна,така че дори и да не стане нищо,поне той ще е опитал.

Пък и да, на 22 години е станал,да вземе да се стегне.

golemiq_korab_minava
04-29-2014, 17:54
Защо?

Несериозно е на такава възраст да прибягваш до ФБ и да не знаеш как се води разговор очи в очи .

Като харесваш МНОГО някого - разговора очи в очи не винаги става, започваш тъпотии да Говоериш. това не ти е обикновена приятелка,,

yakuza_
04-29-2014, 18:19
Спрях да чета на "аз съм мъж на".

mm28
04-29-2014, 20:01
Спрях да чета на "аз съм мъж на".:D

Все пак...пич, спести си мъките и забрави за нея. Ориенитирай се към някоя от твоя 'тип'...

Hilary_
04-30-2014, 06:55
На 22 години отдавна е трябвало да разбереш как се подхожда към жените.
!!!

Какви са тия колебания, брътвежи ..
Как щяла да ти откаже, ако я поканиш, после каниш друга и ти не знаеш защо.. и ако на това му викаш "отговорни и зрели постъпки", опазил Господ!