PDA

View Full Version : Помогнете



Nnumber1
04-27-2014, 12:34
Здравейте! Имам си сериозен приятел и нали както във всяка връзка трябва да се правят много компромиси.Та проблема ми е ,че наскоро поведението ми е абсурдно и постоянно правя грешки и се караме заради мен самата. Имам 1 проблем за коъот се карахме преди много сериозно-алкохола. Та работата е ,че аз обештах да не пия вече повече ама го направих..Знам ,че е глупово от моя страна ..но това се случва само веднъж на много месеца. Сега няма как да се извиня ,загубих напълно доверието му ,не може да ме разбере и едва ли ще ми прости.Истината е ,че винаги си спазвам обещанието ,но все ще се случи на всеки да пийне малко в повече с компания ..а тои не разбира. Не знам какво да правя искам да ми прости ,но не знам как като дори самата аз съм засрамена и не знам как бих си повярвала за напред на негово място..

3oPuTy
04-27-2014, 13:44
Едно е да пийнеш в компания и съвсем друго да се напиеш в компания. Той с кое от двете има проблем и какъв точно е той? Да не си сгафила нещо след алкохола?

Nnumber1
04-27-2014, 14:19
s 2roto. Moje da se kaje che sym sgafila predi sled upotreba..

RapExotic
04-27-2014, 18:28
Човека ти няма доверие и то с право. Не му давай обещания, които не можеш да спазиш. Алкохола сам по себе си едва ли е проблемът.