PDA

View Full Version : Да скъсаме ли?



РОЗА
04-27-2014, 14:39
С гаджето ми сме заедно от 3 месеца.Обичам го много,той също твърди,че ме обича..Както и да е,наскоро ми даде паролата си на фейсбука и му разгледах съобщенията..и си е писал с едно момиче съобщения като "много си перверзна" и тя му е казала " искам да отслабна с няколко кг" и моя приятел "аз мога да ти помогна,сещай се как"../това се е случило преди месец/ и той се оправдава,че ме обича и,че се е променил за 1 месец..но не знам какво да правя?съвети?

vali97
04-27-2014, 16:55
Не ти трябва такъв :)

SonataArctica
04-27-2014, 17:27
Ба! 3 месеца и много се обичате. Това ми прилича на някаква детска история, но както и да е. За 1 месец човек не може да се промени чак толкова. Но ще го зарежеш при първата пречка ли? Я се стегни! Поговори с момчето и го следи по-изкъсо. След време може и да се промени.

РОЗА
04-27-2014, 18:04
Говорихме си...каза,че не чувства нищо към нея,но ми е гадно..как аз не пиша такива неща на момчета?

SonataArctica
04-27-2014, 18:07
Поне едно е сигурно: не те обича.

РОЗА
04-27-2014, 18:24
Каза,че не е осъзнавал,че ще ме нарани толкова много и че съжалява...аз също не искам да се разделяме,но пък ми е много гадно,и затова търся съвети..

ameli
04-27-2014, 18:34
А ти каква работа имаш в неговите чатове?

RapExotic
04-27-2014, 18:34
Незнам дали те обича или не, но със сигурност е много глупав за да си даде паролата на някого. А ти помисли дали и ти не си си писала подобни неща с някой през тези 3 месеца. Напоследък този тип "изневяра" стана доста модерен. Една от причините да не използвам фейсбук...

sweet__potion
04-27-2014, 18:45
Защо да е глупав? Ние с приятеля ми сме заедно от 2 години и от 2 години си имаме паролите и всеки си влиза без проблем когато пожелае в акаунта на другия, не сме имали проблеми и не сме си писали никога подобни съобщения с някой/я друг/а, даже и малко преди да тръгнем.. ;)

RapExotic
04-27-2014, 18:50
^ А една и съща четка за зъби ли ползвате?

РОЗА
04-27-2014, 18:51
Откогато съм с него не съм писала на никого такива неща..

Lilanda
04-27-2014, 19:03
Ба! 3 месеца и много се обичате. Това ми прилича на някаква детска история, но както и да е. За 1 месец човек не може да се промени чак толкова. Но ще го зарежеш при първата пречка ли? Я се стегни! Поговори с момчето и го следи по-изкъсо. След време може и да се промени.
Това, това, това, определено това!

При следващо "провинение" го разкарвай..

sweet__potion
04-27-2014, 19:06
^ А една и съща четка за зъби ли ползвате?

Всеки човек е различен, какво лошо има в това и двамата да си имаме паролите!? Т'ва с четката за зъби си е чисто заяждане ...

RapExotic
04-27-2014, 19:15
^ Не е заяждане, а нагледен пример. ;) Личното пространство на човек не бива да бъде нарушавано.

sweet__potion
04-27-2014, 19:24
С риск да се повторя ще кажа пак, че всеки човек си е различен-до характери си е, на мен не ми е било проблем това. Не крием нищо един от друг, за да не си влизаме в профилите,просто това с паролите е нещо нормално за нас.

RapExotic
04-27-2014, 19:37
^ Ако си имате доверие не би трябвало да си влизате в профилите за да се убеждавате, че единия не крие нещо от другия. Аз не бих си дал паролата и на най-близките си хора, пък какво остава за гадже, с което съм от няколко седмици (какъвто е случая с авторката). Но както каза всеки човек е различен. :)

fenastz
04-27-2014, 20:52
Сигурно гаджето ти е фитнес инструктор или диетолог

anonymous708973
04-28-2014, 08:53
А ти каква работа имаш в неговите чатове?

Ей това винаги ме убива като аргумент!

Изневяра > Нарушаване на лично пространство

that simple.

DeHu
04-28-2014, 09:54
Ей това винаги ме убива като аргумент!

Изневяра > Нарушаване на лично пространство

that simple.
То е така,ама на теб струва ли ти се редно тя да му рови из нещата? Това,че едната постъпка е по-гадна не значи,че другата е ок.Аз знам на моя паролата от 2 години и нито един път не съм си позволила да му влизам в профила,дори и да ми е било интересно с кого и какво си пише,най-малкото защото ще се почувствам много тъпо ако той го направи.Някой път се учудвам колко нахални хора има между другото.Да кажем,че когато си във връзка може и да имаш някакви основания,ама най-пресния ми пример е как един глупак от групата ми взе да разглежда съобщенията на една друга колежка,с която не са си никакви.
Иначе,авторке,не вярвай на това момче,защото щом си позволява да пише такива неща,едва ли е толкова невинен,камо ли да те обича.Аз не бих простила нещо такова.

baby_baby
04-28-2014, 10:35
Зарежи го не виждаш ли че само си играе с теб?

mm28
04-28-2014, 12:47
Защо да е глупав? Ние с приятеля ми сме заедно от 2 години и от 2 години си имаме паролите и всеки си влиза без проблем когато пожелае в акаунта на другия, не сме имали проблеми и не сме си писали никога подобни съобщения с някой/я друг/а, даже и малко преди да тръгнем.. ;)Глупав е защото си е дал паролата, при положение че си е писал с другата и има какво да крие. В твоя случай ако наистина нямате какво да криете един от друг, интересно с каква цел си влизате в профилите...

До авторката...тоя освен че не те обича е достатъчно глупав и явно и ти също, ако наистина допускаш че може да се промени за 1 месец...

sweet__potion
04-28-2014, 19:45
Глупав е защото си е дал паролата, при положение че си е писал с другата и има какво да крие. В твоя случай ако наистина нямате какво да криете един от друг, интересно с каква цел си влизате в профилите...

До авторката...тоя освен че не те обича е достатъчно глупав и явно и ти също, ако наистина допускаш че може да се промени за 1 месец...

Просто така, без причина ;p

SuNsEt
04-28-2014, 19:49
С гаджето ми сме заедно от 3 месеца.Обичам го много,той също твърди,че ме обича..Както и да е,

Еми,не. Не се обичате много-много .

Колкото до чата : лично аз бих му теглила една майна и не бих се занимавала с такова лайно като него. :)

WayWard
04-28-2014, 20:16
Ако го обичаш толкова, колкото казваш защо му нямаш доверие, а му се ровиш из чатовте ? Не ми влиза в работата на мен,ама не мога да разбера как толкова бързо се влюбвате в някой, та чак сте съгласни да си изгубите цялото лично пространство. Пък и в твоя случай, факта че му имаш паролата не е довел до нищо хубаво. За да ги е написал тези неща, явно е имал някаква причина( не го оправдавам) ама ей така да тръгне да пише подобни неща на други момичета, значи нещата между вас не са чак толкова сериозни, колкото мислиш.

DarkTemplar
04-28-2014, 21:31
Ей това винаги ме убива като аргумент!

Изневяра > Нарушаване на лично пространство

that simple.
И каква изневяра е да пишеш на няква рандом шматка, че била перверзна и да й се каниш (и то не в прав текст)?

Това, че пича е малоумен и е сгафил, а твърди, че я обича, е едно на ръка. Личното пространство е съвсем друго.

Към авторката: тоя очевидно не е стока, ама ти си си го избирала.

dickiesx.
04-28-2014, 21:33
Добре бе, защо да не пише такива неща!? Всеки си има право когато нещо му липсва да го сподели по някакъв начин с друг. Аз съм имал 3 годишна връзка и не съм спирал да пиша подобни неща на други момичета, но пък съм продължавам да обичам приятелката си, дори и след като съм и изневерявал. : )

DarkTemplar
04-28-2014, 21:40
^Очаквай яростна атака от форумните харпии. :smt027

102
04-28-2014, 22:01
любовен заздравител - изневяра

anonymous708973
04-28-2014, 23:54
Добре бе, защо да не пише такива неща!? Всеки си има право когато нещо му липсва да го сподели по някакъв начин с друг.

Ами, ако не намира приятелката си за перверзна и не го възбужда, да я оставя.

102
04-29-2014, 09:43
е щом си казала

girlwithblueeyes
04-29-2014, 09:53
Каква е тая обич за 3 месеца ?

Никой не виновен че си избрала такъв индивид като искаш късай с него каот не искаш нека продължава да си пише с разни шматки .

sometimes_
04-29-2014, 10:02
И аз нещо не го разбирам т`ва с паролите. Никога не съм ровила в телефона, компютъра или FB на гаджетата си. И на мен ми е било любопитно, но при всички случаи е нередно.
Иначе тоя младеж те е*ава яко. Ако искаш да си с него, спри да му ровиш в съобщенията, щото това няма да е последното такова. ;)

SuNsEt
04-29-2014, 11:42
Добре бе, защо да не пише такива неща!? Всеки си има право когато нещо му липсва да го сподели по някакъв начин с друг. Аз съм имал 3 годишна връзка и не съм спирал да пиша подобни неща на други момичета, но пък съм продължавам да обичам приятелката си, дори и след като съм и изневерявал. : )

Да ти имам логиката ... и любовта.