PDA

View Full Version : КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ СИ ИМА ДРУГА?



mishlence34
04-27-2014, 16:37
Имам едно съмнение.На 20 съм а той е на 23...излизаме и ни е готино интересува се от мен как съм как съм прекарала деня...прегръщаме се и се цулуваме но до там...имам едно съмнение тъй като от скоро излизаме има няма 2 месеца и не сме заедно официално.Разпитах за него и някои казват че си има друга приятелка на неговата възраст ,стана ми гадно защото той е мил и ми харесва и то доста.Попитах го 2 пъти но отрече и каза ,че си няма друга....има ли някакъв начин да разбера има или няма друга моля да ми кажете ако знаете такъв начин... :(

katalia3
04-27-2014, 17:59
Какво значи не сте заедно официално? Заедно ли сте или не? 2 месеца не е малко време за да разбереш дали си с даден човек. Най-добрия начин е да поговориш с него, но ти казваш че вече си го питала и той е казал не. Почакай и виж как ще се развият нещата. Можеш да се поровиш и да попиташ хора които го познават, просто ей така. Но не прекалявай за да не му паднеш в очите от 2-я месец. Кажи му за слуха който си чула, за друго момиче и му кажи че не ти е станало приятно. Все пак не сте малки, ако иска друга да не лъже теб и да не те разиграва. Но дай време, сигурно още се опознавате, може да има нещо неприключено от преди, което се опитва да приключи, но по-добре да го знаеш. Поговорете отново и както трябва :)

RapExotic
04-27-2014, 18:30
Щом не сте заедно "официално" не можеш да му държиш сметка дали излиза с други или не. Като прережете лентичката тогава попитай пак.

Hilary_
04-30-2014, 06:56
Щом не сте заедно "официално" не можеш да му държиш сметка дали излиза с други или не.
!!!!!!!!!!

dickiesx.
04-30-2014, 07:46
Щом не сте заедно "официално" не можеш да му държиш сметка дали излиза с други или не. Като прережете лентичката тогава попитай пак.

Е аз до колкото разбрах, тя май не му държи сметка ами просто го е попитала ... о.0
Иначе щом има симпатии и от двете страни, значи просто наистина седнете и поговорете, ако не момчета колкото искаш (аз съм на 22 :D )