PDA

View Full Version : Въпрос за качване на игри pS2



Petrow
04-28-2014, 15:26
Здравейте имам следния проблем: имам пс2 с хакната мемори карта изхабих 12 диска за да запиша ФИФа 13,14 ( от различни торенти).Пачвам исо файла с еср патчер програмата и записвам с имг бърн на 4х скорост. ( записвах и на по малка и на по голяма ) ефекта е един е Играта зарежда изключително БАВНО след като изчакам 10 минути да тръгне мача (по време на мача няма проблеми никакви) при тъч аут корнер... играта забива и трябва да натиснам "старт" бутона и се оправя. Като натисна "старт" да ми излезе game paused менюто отново чакам 2-3-4 минути.Последният ми опит за запис се получи доста добре.Записах по познатият начин и играта тръгна без проблеми зареждаше нормално мача беше Ок. Тъкмо се зарадвах че най-сетне се получи но радостта ми беше кратка.Извадих диска и сложих друг диск на друга игра.След 3 минути върнах отново прословутата ФИФа и отново всички бъгове които изредих по горе се завърнаха.Играта зареждаше отново много бавно и като пуснах мача започна да прави нейните си номера с забиването при тъч аут корнер и т.н ( а за 1ви път като сложих диска нямаше проблеми,но след като го извадих и го поставих отново проблемите се завърнаха). Някой има ли идея какво става и какво да направя за да се оправи това чудо.Благодаря предварително :)