PDA

View Full Version : Флирт/връзка



boryana_ll
04-28-2014, 15:26
Как бихте постъпили вие в следната ситуация...Не познавате дадено момче, но много силно ви заинтригува(любов от пръв поглед,химия..) Флирта е единствено и само на етап усмивки,търсене с поглед,нищо повече.Той също дава някои сигнали,че не сте му безразлична, но на този етап нищо конкретно.Вие се поинтересувате от конкретния човек и установявате, че има дълга връзка (около 5 годишна) . Бихте ли подминали това с лека ръка, защото аз съм на мнение, че е грозно да ''крадеш нечий приятел'' , но от др страна ако това момче си има окей връзка защо се интересува от вас,вашето присъствие ,търси ви с очи и т.нКато цяло се опитах да изясня ситуацията ,тук роля играят много фактори,като това ,че аз най-вероятно не бих и не мога да поакжа на някой ,че ми харесва ,още повече както в случая има такава връзка.Но от друга гледна точка връзката му може да е изчерпана, не толкова задълбочена ,иначе защо ще се интересува от мен..Някой може ли да коментира, без значение какво точно ,всеки пост би бил интересен.

xXxPETYAxXx
04-28-2014, 15:44
Според мен, ако си във връзка, която се е изчерпала, трябва да я прекратиш, когато започнеш да не си щастлив в нея, а не да си намериш първо сигурен резервен вариант и тогава... може би да я прекратиш. Така че, дори и да му е такава връзката, според мен не прави най-правилното нещо, ако въобще е така. Може и просто ти да се филмираш излишно.

Enchanting
04-28-2014, 18:50
Не се занимавай.

DeHu
04-28-2014, 19:22
Ама защо това,че те е погледнал и ти се е усмихнал според теб значи,че те желае неистово?Сигналите винаги могат да се тълкуват различно и това,че ти усещаш някаква химия нищо не означава.Просто стой настрана,защото даже и да проявяваше някакъв интерес(изразен поне с думи),по-добре да не се занимаваш с него,за да нямаш проблеми в последвствие.

boryana_ll
04-29-2014, 19:14
Не съм казала, че момчето изпитва неистово желание да бъде с мен ,та дори не се познаваме.Възможно е да се филмирам, нормално е...но пък и не мисля, че постоянно да гледаш по ''другия начин'' човек от срещуположния пол е просто чиста доза късмет за деня или внушение, има някакъв потенциал...оф, не знам.Главно исках да акцентирам върху това, че той има приятелка и то от 5 години, което доста ме огранничава дори да се сприятелим в социална мрежа, защото не искам да стане по-лошо...Моля ви , все някой трябва да е попадал в подобна ситуация, каква поука извлякохте

yakuza_
04-29-2014, 19:34
Че аз като вървя се сещам за нещо и понякога си се смея, това означава ли, че ако го правя пред някоя стара чанта я желая?

LadyDi
04-29-2014, 19:37
Че аз като вървя се сещам за нещо и понякога си се смея, това означава ли, че ако го правя пред някоя стара чанта я желая?

не, ама означава, че може би си сбъркал дозата на хапчетата... ;)

yakuza_
04-29-2014, 19:39
не, ама означава, че може би си сбъркал дозата на хапчетата... ;)

какво лошо има човек да се смее :(

102
04-29-2014, 19:41
ладъди вече няа зъби и избягва да са смей

WayWard
04-29-2014, 19:53
Е как разбра колко начина на гледане има, като не го познаваш ?:D Пък и видиш ли теб те гледа по "другия начин". Май малко си въобразяваш. Не се занимавай

mm28
04-29-2014, 19:55
Давай му сигнали и чакай той да поеме инициативата, за да не ти е гузно после че ти си ги разделила (ако връзката им е изчерпана, ти просто ще си катализатора за раздялата, а не причината).

RapExotic
04-29-2014, 20:25
А от къде знаеш, че флиртува? Може просто да се усмихва на едно симпатично момиче, което стои пред него. Може да го прави с всяка. Докато не влезеш в словесен контакт с него няма как да разбереш какви са му намеренията. И също така ако ако връзката му изчерпана той сам трябва да направи нещо по въпроса.

sramejlivkaa
04-29-2014, 20:36
какво лошо има човек да се смее :(

И на мен ми се е случвало като си вървя по улиците да ми стане смешно, ама гледам да се въздържа, че хората нещо друго ще си помислят. Иначе е хубаво човек да се смее. :D

LadyDi
04-29-2014, 20:38
ладъди вече няа зъби и избягва да са смей

не е вярно
аз имам прекрасна усмивка

102
04-29-2014, 20:43
баба ми казваше същото

LadyDi
04-29-2014, 20:45
и баба ти е била млада

102
04-29-2014, 20:54
пиче беше
като тебе

z24
04-30-2014, 15:30
Да, грозно е да крадеш нечие гадже, така че престани да се бъркаш. Дори да имат проблем във връзката си, това не означава, че имаш право да се месиш и да усложняваш нещата между тях. Още повече, че са заедно от 5 години.

Намери си необвързан.

fenastz
04-30-2014, 18:27
влияе факторът, че пишката му ти се усмихва, не той

yakuza_
04-30-2014, 18:42
И на мен ми се е случвало като си вървя по улиците да ми стане смешно, ама гледам да се въздържа, че хората нещо друго ще си помислят. Иначе е хубаво човек да се смее. :D

Да, страшно много ми пука, какво ще си помислят някакви рандоми, които никога повече няма да видя.

wildone07
05-03-2014, 20:29
2 неща са изводи от цялата история:
1. Момчето очевидно заглежда други момичета, въпреки че има приятелка. И какво означаватова моляя? Ами че не може да очакваш да ти е 100% верен ако тръгнете.
2.Щом те харесва и не подхожда към теб, нито къса с приятелката си, значи е страхливец до известна степен, тъй че прави си изводи за характера му.
Общо взето ако си мислиш, че не е за изпускане - давай смело. Ако ли не, забрави ги тия филми! :)