PDA

View Full Version : Много тъпо



tochko
04-28-2014, 16:23
Здравейте, имам нуждата да споделя с някой за това което се случва с мен, незнам дали е нормално. През септември последно "харесвах" едно момиче. Аз съм на 15, тя на 14. Така се извъртя всичко, че тя мръсно спря да общува изцяло с мен, незнам защо дали се е усетила че я харесвам, а тя е обвързана или просто не и изнася незнам.... Така да се каже "попарих се". Вече съм изцяло студен, все ми е тая за нея. Дори вече не я поздравявам, а се виждаме в даскало. Проблемът ми идва от това че си лафя с другите момичета, но едва едва се интересувам от някоя. Излизам примерно 1 в седмицата(през ваканцията по-често де), имам си приятели и добри познати. Не се определям като грозен или задръстен. Явно имам някакъв проблем с това че съм от умните в училище и бия на очи. Иначе около мен има доста хубави момичета, приказваме си ам нищо повече. Не съм с много висок рейтинг така да се каже. Излизам основно с момчета, но скоро сиг и седна компанийка с бая момичета. Не ходя по дискотеки. Незнам не съм удовлетворен от соцялния си живот някак. Когато стана сутрин или като заспивам изобщо не мисля за никоя, единствено гледам да мине училище да ям , да се надъхам ,да стане 18.00 и на трен. През свободното време вместу за някоя пичка си мисля само за самбото борбата и тн. Общо взето само в залата всичко забравям, и си ми беше ок докато не се претрепах миналата дедмица и по цял дан удома, та си дадох сметка че нещо куца. Струва ми се че няма да се "упрвя" скоро. Бих бил благодарен на всякакви мнения и хейтове.

The Cheetah
04-28-2014, 16:33
Ти пък какъв социален живот искаш на 15 години?

rosi1617
04-28-2014, 17:10
Хммм и аз съм в някакво подобно положение, но аз не съм се претрепала и си живея спокойно в залата. Иначе не знам дали само ще си мине, предполагам, че трябва да опиташ с друго момиче, дай шанс на някоя и кой знае, може да се получи нещо :)

BeTheOne
04-28-2014, 18:49
В училище нещата стоят по малко по-особен начин от обикновено. Там си в една затворена група (класа), всеки си "знае мястото в нея" и на всеки е лепнат някакъв етикет - хубав или не чак толкова. От там идват и потенциалните трудности, човек да се представи в по-различна светлина или такъв какъвто е. В крайна сметка всеки един в по-малка или по-голяма степен, когато е в определена група носи маска. Когато веднъж те свържат с нея после става по-трудно да покажеш, че можеш да бъдеш различен.

Ако искаш да си търсиш момиче е добре да излизаш с различни компании и да се запознаваш с нови хора. Винаги можеш да си харесаш някоя и от сегашната ти среда. Във всички случаи трябва да си наясно, какво търсиш.

Това, че имаш различни интереси от това да прекарваш времето си с момиче няма нищо лошо. Имаш спорт, който е нормално да взема от вниманието ти. Винаги, когато искаш можеш да се зарибяваш с някоя.


Поздрави!


BeTheOne

tochko
04-29-2014, 10:56
Благодаря много за мненията иначе ми е малко трудно запознаването с нови хора когато сме примерно на някое обществено място и е някво офицялно, иначе бързичко се вписвам в някоя компания или среда спонтанно.

RapExotic
04-29-2014, 20:11
Явно имам някакъв проблем с това че съм от умните в училище и бия на очи.

..соцялния си живот някак... През свободното време вместу за някоя пичка ... Общо взето само в залата всичко забравям, и си ми беше ок докато не се претрепах миналата дедмица и по цял дан удома, та си дадох сметка че нещо куца. Струва ми се че няма да се "упрвя" скоро.

Бе спокойно, нямаш проблем с това, че си от умните, нито пък с рейтинга. По-скоро проблемът ти е, че нямаш правилен подход с момичетата и за това пазиш дистанция от тях - за да не те отхвърлят.