PDA

View Full Version : Кое е най добре в случая??? :(



blue_blood1
04-29-2014, 07:25
Здравейте момче на 20 години съм. Заедно сме с едно момиче вече 2 години , определен период от врееме живяхме заедно около 8 месеца на квартира.Тази година тя прекъсна студенството си и се пребра към родния ни град.Ние естествено пак си ходихме само се виждахме по рядко само събота и неделя.Имахме разни проблеми помежду ни карахме се много даже около месец не бяхме заедно.сега отново пак сме заедно и тя иска отново да живеем на квартира. Обаче аз незнам какво да правя не съм сигурен дали искам да съм с нея.Хем искам да съм с нея хем не искам направо е много тъпо така нз какво да правя моля ви дайте ми съвет.Аз съм много странен един вид искам да съм с нея ама и да си излизам с други момичета друг път освен нея други несъществуват за мен направо нз какво да правя много съм объракан не съм сигурен дали ще е правилно да живеем заедно след като не го искам много много.Благодаря ви предварително :)

xXxPETYAxXx
04-29-2014, 08:29
не съм сигурен дали ще е правилно да живеем заедно след като не го искам много много.Благодаря ви предварително :)

И си прав. Въобще не е добра идея да живеете заедно, щом нямаш желание за това. Според мен дори и не трябва да ходите.

RapExotic
04-29-2014, 19:57
Мисля, че сте изчерпали връзката си. Щом се оглеждаш за други и се чудиш дали искаш да живееш с нея или не, значи не е добра идея.

mm28
04-29-2014, 20:03
Поредната лапешка история...не му губи времето на момичето.

Hilary_
04-30-2014, 06:50
Много добре знаеш какво искаш, но си страхлив и очакваш тук да те убедим да я оставиш.
Направи го по - скоро, вместо да губиш времето и на двама ви. Връзката ви е приключила отдавна.

dickiesx.
04-30-2014, 07:56
Много добре знаеш какво искаш, но си страхлив и очакваш тук да те убедим да я оставиш.
Направи го по - скоро, вместо да губиш времето и на двама ви. Връзката ви е приключила отдавна.

Или по-скоро остани с нея като не си сигурен, живейте заедно, направи така нещата че да не вървят добре и тя сама ще те остави, ако искаш това. :)

tori
04-30-2014, 08:56
Или по-скоро остани с нея като не си сигурен, живейте заедно, направи така нещата че да не вървят добре и тя сама ще те остави, ако искаш това. :)
Това е подло и глупаво. „Не я обичам вече ама ще съм кофти гадже, щото не ми се ще да я наранявам и след известно време така или иначе тя ще ме зареже и всичко ще е шест.“ Глупаво е, защото и двамата си губят времето по тоя начин, нараняват се един-друг и само си създават неприятни емоции. Авторе, според мен най-добре е да се разделите докато му е времето и без излишни драми, за да можете да запазите някакви приятелски отношения и да не се подминавате по улиците. Много по-цивилизовано е.