PDA

View Full Version : Моля помогнете ми да намеря едно аниме!!!!!



mony54547
04-29-2014, 13:37
Моля ще можете ли да ми помогнете да намеря едно аниме?!?!?!
Една моя приятелка ми разказа за него но не му помни името, а аз много искам да го гледам.
В него се разказва за една принцеса и 6 елитни нинджи. Едни откачалки нападат кралството и убиват бащата на принцесата ,а нея я спасяват 6те елитни нинджи и бягат от замъка. Всъщност тя освен 6 нинджи има и милионна армия но те се бият с откачалките, а нинджите я пазят докато всичко се оправи, по късно тя бяга от тях и отива в една гора където вижда 1 висок и рус мъж, който когато я видя искаше да я ограби, но после размисли. Когато тя се намира в гората и вижда блондито и си беше заклещила кимоното някъде, а той се приближи, но тя му вика да стои там, а той и отговаря 1-тя няма какво да направи и 2-просто иска да и откачи кимоното.
Момичето е със не много къса коса може би средно дълга черна на цвят със тъмни очи светло розово кимоно.
Най големият от нинджите е вързан на ниска опашка и тъмна черна коса леко синя.
Вторият по големина-има сива но не щръкнала коса и маска като на какаши от наруто не говори изобщо.
Третият е с червена коса малко перверзен и сваля всички камериерки в замъка.
четвъртият е със лилава коса и има бретон който му закрива едното око.
петият е със черна коса леко лилава но е къса.
най малкият е рус със зелени очи игрив е защото е най малкият стряска камериерките като се появява изведнъж и всички го бият.
Дано тази информация да е достатъчна!!!
МНОГО ВИ МОЛЯ АКО ЗНАЕТЕ КАК СЕ КАЗВА КАЖЕТЕ!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!

12h
05-01-2014, 21:45
Сещам се само за 1 подобно аниме, но не мисля, че е това което търсиш. Казва се Hiiro no Kakera. Тя е принцеса има 5 или 6 ''пазителя''. Анимето до някаква степен е романтично, но романса е чак в края на 2 сезон. Доста е готино. Гледай го! А и е доста красиво нарисувано героите се много яки!!!
http://www.watchdub.com/english-dubbed/hiiro-no-kakera/

mony54547
05-02-2014, 14:38
Благодаря въпреки че не е това което търся но това което ми прати изглежда интересно ще го гледам