PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ



Matt Tuck
04-29-2014, 19:58
Искам да призова вниманието на момичетата във този форум. С приятелката ми сме заедно от 1.5 години. Тя (16) е с 2 години по-малка от мен. И двамата бяхме девствени, когато се събрахме. В началото всичко беше ОК. Случвало се е да правим секс по 3 пъти на ден. Но от няколко месеца нещата се промениха... Когато го правим й доставям клиторен оргазъм с ръка/език, което отнема около 5-10 минути. Когато обаче започнем да правим секс тя казва, че я "щипе някъде в началото" и се свършва след не повече от 10 минути, защото казва, че не може повече. Аз съм всичко в леглото, но не и егоист. Винаги тя е на първо място и често оставям разочарован от това, че не и доставям нужното удоволствие. Пробвали сме лубриканти, орална любов, ходила е по генеколози и т.н. Давали са й някакви кремчета, но нищо не помогна. Много рядко се случва да ни хареса и на двамата. Може ли да е, защото го правим без презерватив? Имаме проблеми с обикновените ДЮРЕКС, защото са твърде тесни и или не можем да го поставим, или тръпката се губи докато го поставяме. Виждал съм в сайтове презервативи с различен диаметър, но не съм сигурен дали да си поръчам. Може би не правим нещо както трябва? Тя винаги иска да е свършила (клитурен оргазъм) преди да правим секс и държи да го правим в мисионерската, защото й щипе/боли по-малко.Може ли проблемът да е психологически? Роднините й я поставят под огромно напрежение - и при тях проблемите не спират, а и тези в училище не са малко. И аз не знам какво точно й е. Тя ми казва, че е напълно задоволена като й кажа как се чувствам, но според мен не е нормално да правим секс по 5-10 минути и жената да е задоволена. Моля, помогнете!

ПС: Постът е 100% сериозен. Моля без player-и и некомпетенти коментари.

Rad00oo
04-29-2014, 20:42
Нещо подобно е и при мен ще следя тази тема :) иначе по темата поговорете и някак си започнете отначало не знам и аз, но и при мен е г/д нещо така не е точно така, но има прилики

ultras88
04-29-2014, 21:00
Явно след като свърши , не може да продължи. Пробвай без да я лижеш до оргазъм , еби я малко и после я довърши с език.

djipsito
04-29-2014, 23:11
След оргазъм по принцип започва да пресъхва и трябва малко време, за да почне да се навлажнява пак. Нормално е да й щипе и да й пари, защото ако го правите се протърква.

Не я свършвай преди да проникнеш в нея, подразни я да се навлажни хубаво, минете към секса и ако не свърши докато си в нея, я свърши с пръсти/език. Пробвайте различни неща, не всеки път едно и също.

По принцип вагината се "нагажда" с размера и тва става с времето. В началото може да има дискомфорт, да боли и т.н, ама с времето би трябвало да изчезне.
А ти не се филмирай, че не я задоволяваш. Щом свършва, не може да не е доволна ;)

SunnyDJ
04-30-2014, 06:35
Пич! не мисля че някой тук може да ти помогне на 100%. Най добре според мен е да се обърнете към психолог или по точно към сексолог!
Успех!!!

Djara
04-30-2014, 07:00
На мен изобщо не ми изглежда психол. проблем. Такова щипене се проявява при цистит.

SunnyDJ
04-30-2014, 07:07
На мен изобщо не ми изглежда психол. проблем. Такова щипене се проявява при цистит.

Djara, аз все пак не съм лекар

Djara
04-30-2014, 09:14
И аз не съм и не твърдя подобно нещо.

miloto_girl_4e
04-30-2014, 12:05
http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/43499-zashto-te-boli-predi-po-vreme-i-sled-seks/

Тук има информация по въпроса, който те вълнува :)

bloodyF
05-01-2014, 16:55
На мен изобщо не ми изглежда психол. проблем. Такова щипене се проявява при цистит.

my thoughts exactly.


но от жена до жена има разлика и както аз обичам да правя секс с часове и чак тогава съм задоволена, така и твоята може бързо да си се 'задоволява' ;д
но най-вероятно я боли и затова не иска повече, както девойката над мен предположи-сигурно е цистит и с 'кремчета' не минава, особено ако е хроничен
изследвания си трябват, така назначени лекарства ми е странно кой гинеколог би предписал, но явно всякакви ги има....

MaLkaTa_LaDy
05-01-2014, 20:15
На мен това ми звучи като някакъв проблем за гинеколог. Може би просто не е ходила на добър гинеколог.

sexblqn
05-03-2014, 12:52
Може да е на психическа основа. И на мен ми се е случвало преди време и хич не е приятно , но в моя случай се оправи от само себе си след известно време. Но ако продължи повече време нека се обърне към друг лекар може и да има някакъв проблем :( Успех.

baby_baby
05-05-2014, 18:50
На мен това ми звучи като някакъв проблем за гинеколог. Може би просто не е ходила на добър гинеколог.

+++