PDA

View Full Version : Малко помощ ?



MissMurillo
04-29-2014, 20:34
Здравейте. Появи ми се един проблем с таблета. Тегля си аз една игра и я пускам. Започва с диалог и аз чакам да чуя гласовете на хората, обаче не. Чува се само някакъв особен звук и когато се заслушах, много ама много тихо се чуваха и гласовете. Проверих настройките на играта - всичко си беше окей там. Реших, че просто има някакъв проблем с играта, но когато си пуснах песен и тя така звучеше. Изтрих играта ( да не би случайно тя да е направила някакъв проблем на целия таблет ), но без никакъв ефект. Проверих уж настройките на таблета, но аз нищо не съм пипала там, така че мисля, че всичко си е окей и там. Моля ако на някой му се е случвало и знае как да го оправи, да пише. Благодаря предварително!
П.С. Обяснение за особения звук - понякога когато си слагам слушалки на телефона, не ги вкарвам достатъчно и когато си пусна някоя песен се чува нещо като пращене и гласовете се чуват много тихо. Та общо взето е същия звук и на таблета.

MissMurillo
04-29-2014, 20:46
Оправих го. :) ( то понякога се изисква ум за такива работи, ама ... :D ) Може да се затвори темата :)