PDA

View Full Version : Вечерни официални (дълги) рокли



Зайче..
04-29-2014, 21:24
Моля, да ми дадете български сайтове с вечерни официални (дълги) рокли. Много ми е спешно.
По принцип търся рокля подобна на тази http://www.arogans.com/vecherni-rokli/852-dylga-tymno-sinia-rokliq.html
но тази я има само в размер M/L, което е невъзможно да ми стане...
та, поствайте сайтове на воля. Чакааам :*

Зайче..
05-01-2014, 09:43
някойййййй?

Lonsdale.
05-01-2014, 14:08
http://www.dreshki.bg/rokli/dalgi-rokli
и конкретно тази е подобна, но е с 2 презрамки :) http://www.dreshki.bg/roklq-veliq

kaRamella
05-01-2014, 15:52
Купи си тази която ти харесва и я дай на шивач да ти я преправи.

zlatit0o
05-01-2014, 15:55
До колкото знам от предишните ти теми ще си дама тази година. Съветвам те да се разкараш по магазините. За официална рокля плата е много важен, а в повечето сайтове роклите не са такива каквито изглеждат, а и на моделите стои по един начин, на теб по друг.
+ Това, не ти е останало много време, така че не рискувай от сайт.
Реших да изкажа мнение. :D

Зайче..
05-01-2014, 17:26
Реших да изкажа мнение. :D

Няма лошо :)
Вдругиден ще ходя по магазините и да, наистина не ми е останало много време и бая се притеснявам дали ще успея да си намеря..
И се притеснявам дали ще си намеря дълга, защото съм много ниска.. и е друг въпрос, че и бюста ще ми е проблем, понеже моя е доста мъничък :Д

kaRamella
05-01-2014, 17:53
Ако си ниска недей да залагаш на дългото. Аз също съм ниска и моите рокли са къси.. Дълги си взимам само за плаж.

DisappointedDreamer
05-01-2014, 17:56
Ако си ниска недей да залагаш на дългото. Аз също съм ниска и моите рокли са къси.. Дълги си взимам само за плаж.

Мхм. Като дама, заложи на нещо късо и семпло, което да отива на възрастта ти.
Това, което си пуснала, според мен, не става за повода, който си избрала.

Зайче..
05-01-2014, 18:22
нене, не искам къса
късите са ми малко като за поредната вечер, в която ще ходя на дискотека :Д така ги приемам

Cloud9
05-02-2014, 11:46
нене, не искам къса
късите са ми малко като за поредната вечер, в която ще ходя на дискотека :Д така ги приемам

Не искам да звучи като заяждане,но това явно не е твоя бал и според мен ще бъде поредната вечер,в която си на дискотека.Също съм за късите рокли.По-младежки са и повече отговарят на дама на чужд бал.Лично мнение просто.

http://megz.eu/index.php/collection/megz-lady-dresses/megz-2-in-1-brussel-lace-long-dress

zlatit0o
05-02-2014, 13:10
Според мен няма нищо лошо да е с дълга рокля. Аз също ще съм дама на бал тази година и бях убедена, че ще съм с дълга рокля, но просто не намерих подходяща и си взех къса.

Зайче..
05-03-2014, 14:12
^И аз не мога да си намеря дълга, но за сметка на това си намерих една много сладка къса ^^
Довечера съм при една приятелка да пробвам още (понеже тя има мноооооого рокли) ии ако си харесам някоя може да взема от нея. И без това май няма да имам време за ходене по магазините.
А по принцип не искам да е къса само заради повода, а и защото краката ми от вътрешната страна имат по един малък очастък където са с червени точици (петънца, но сууууупер ситни и дори не знам от какво са) и това може да се прикрие само с дълга рокля, ноо ще видя може и като сложа един чорапогащник да не си личи (надявам се).

granger
05-03-2014, 14:25
Като намериши избереш, плесни една снимка, че ми е любопитно да те видя :D

Зайче..
05-03-2014, 14:37
Като намериши избереш, плесни една снимка, че ми е любопитно да те видя :D

защо ти е любопитно ? ;д
иначе няма проблем, ще ти пратя на лично една

granger
05-03-2014, 15:18
А , не е поради нещо специално,просто бих искала да те видя като дама :D

Lourenço
05-03-2014, 16:10
И аз бих искала да видя какъв избор си направила. : )

bj76
05-03-2014, 20:43
Здравей те, и аз тази година ще съм на дама на моя приятел. Също заложих на дългата рокля тъй като съм ниска и леко пълничка и никоя от късите рокли не ми стоеше добре, а много се харесах с дълга. Надявам се да не съм сбъркала. Сега ми остана само да взема някаква чантичка и някое колие. :)

Зайче..
05-03-2014, 20:56
ии аз нямам чантичка (клъч) 8-)
в момента се колебая между две рокли и избора е наистина много труден, но докато не избера не мога да си купя клъч :Д добре че поне която и да избера обувките ми може да са тези, които съм решила да бъдат

bj76
05-03-2014, 21:14
да това е добре ;д аз пък имам два чифта обувки и незнам кои, приятелят ми е за бежовите а аз май за черните. Роклята ми е нещо като графитено или петролено. Помогнете :Д

zlatit0o
05-04-2014, 06:36
И на мен ми останаха още клъч и обеци и ще съм готова :D

bj76, Само в един цвят ли е роклята? Зависи и от модела, аз така като не мога да си представя роклята не мога да ти кажа за обувки.
М/у другото вие ще ходите ли на фризьор/гримьор?

bj76
05-04-2014, 07:37
ами да един цвят е роклята с V-образно деколте, гол гръб и дълга до долу. Може да я снимам и да снимам и обувки и да кажете :Д Иначе майка ми е добър фризьор и тя ще ми направи косата и гримът също предполагам.

tori
05-04-2014, 10:49
И аз бих искала да видя какъв избор си направила. : )
И аз искам пък!

Зайче..
05-04-2014, 17:36
М/у другото вие ще ходите ли на фризьор/гримьор?

maika mi e friziorka (po princip iskah da otida pri druga friziorka poneje s mama mnogo se karame kato mi prawi pricheski, noo drugoto momiche nqma swobodni chasowe i zaradi towa a az s pricheskata trqbwa da sum gotowa do 11 chasa sutrinta zashtoto taka sme se ugoworili s priqtelq mi) i se kolebaq mejdu dwe pricheski, a grima shte si go naprawq sama zashtoto imam samochustwieto che moga da se grimiram dostatuchno dobre ;d
mislq che izbrah koq da e roklqta, no ne moga da q kacha w prikachi za da q pokaja na tezi koito poiskaha
i grima iskam da pokaja kakuw mislq da mi e no ne znam otkude ;d

ps izwinete che ne pisha na bulgarski

bj76
05-04-2014, 19:13
Покажи каква ще ти е прическата защото аз незнам ; д моята коса е дълга и права почти до кръста

Зайче..
05-04-2014, 19:22
amii za pricheskata nqmam tochna snimka, no ediniq wariant e kosata mi da e prawa s obem i ot ednata strana da ima dwe sitni plitki, a ostanalata kosa da e na drugata strana, a drugiq wariant e da q nakudrq w kraishtata i da q pribera ot dwete strani (+ prilichen obem poneje na men mi hodi)

edit: eto taka izglejda roklqta http://www.google.bg/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fimg33.prodavalnik.com%2 Fimages_prodavalnikcom%2F46217053_1_585x461.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fprodavalnik.com%2Fnova-roklya-kiki-riki-i45331137&h=436&w=585&tbnid=1Ka2z9pksVQIWM%3A&zoom=1&docid=uSQQMkiLXky-0M&itg=1&ei=sJNmU9r7IOXBygPMo4GYCw&tbm=isch&ved=0CJ4BEDMoQTBB&iact=rc&uact=3&dur=1123&page=3&start=52&ndsp=33 s dulgi rukawi e i e dulga tochno do kolqnoto, nadolu e napulno izchistena i stoi idealno
ne moga da resha dali da e s cherni ili s cherweni obuwki (wisoki zaduljitelno)

Зайче..
05-06-2014, 15:21
аа и щях да питам какъв подарък се подарява най-често за бал? В смисъл има ли определени неща, които е прието да се подаряват или?

zlatit0o
05-06-2014, 15:45
^Според мен парите са най-практичния подарък. Какво по-хубаво за един бъдещ студент?
Иначе освен пари много се подаряват часовници. За друго не мога да се сетя.

Зайче..
05-06-2014, 15:51
Е, не върви аз да му дам пари. Поне аз така мисля, де.
Все пак съм му дама и се очаква да му подаря нещо, а не да му дам пари. Някак си парите сякаш са за тези, които не знаят какво да му купят и да отбият номера.

zlatit0o
05-06-2014, 16:01
Според мен ако не са пари трябва да е нещо луксозно, скъпо. Сега се сетих и за гривна, може и гердан някакъв, стига да носи такива аксесоари.

Зайче..
05-06-2014, 16:04
Е, да и аз съм съгласна, че трябва да е нещо по-скъпичко. Например, ако е часовник със сигурност няма да е някой от 20лв :Д
А парфюм става ли? Любимия му в повече милилитри, мисля че пак е добра идея?

zlatit0o
05-06-2014, 16:06
Да, според мен и това е удачен подарък.

bj76
05-07-2014, 10:56
а когато не обича да носи часовници и има хубава гривна която му подарих за 18 рожден ден какво да правя :( а и както каза Зайче.. като съм му дама се предполага че трябва да му подаря нещо смислено и стойностно а не само пари. ;хх не знам какво да правя а остават 15 дена

zlatit0o
05-07-2014, 12:15
И пръстен може, приятеля ми например носи.
Ние с моя приятел сме се разбрали нищо да не му купувам, той ми го каза без да намеквам нищо за подарък, защото доста пари дадох за облекло, аксесоари, грим, куверт... Иначе нашите щяха да му дадат пари и така.

bj76
05-07-2014, 12:36
Е и той моя така каза ама все пак искам нещо да му подаря

Зайче..
05-07-2014, 19:06
http://www.nomination.com/io_e_te_pendant_in_stainless_steel_and_plexiglass# 031
Това много ми хареса, но не съм сигурна дали става за повода. В смисъл, че е с две части и някак си ми изглежда леко егоистично, но пък не е някоя евтина дрънкулка, която мога да му подаря всеки ден. Вие какво мислите?

ameli
05-07-2014, 20:02
^ леле как се поръчва тая чудесийка, много е сладка :D никъде не видях да пише цена и т.н..

kaRamella
05-07-2014, 20:41
http://www.nomination.com/io_e_te_pendant_in_stainless_steel_and_plexiglass# 031
Това много ми хареса, но не съм сигурна дали става за повода. В смисъл, че е с две части и някак си ми изглежда леко егоистично, но пък не е някоя евтина дрънкулка, която мога да му подаря всеки ден. Вие какво мислите?

Прекрасно е !

Зайче..
05-08-2014, 18:40
^ леле как се поръчва тая чудесийка, много е сладка :D никъде не видях да пише цена и т.н..

Мисля, че не може да поръчаш.
В стария мол в Бургас ги има.

Зайче..
05-14-2014, 18:33
Хора, да се похваля!
Окончателно избрах подарък за моя приятел, който наистина много ще го зарадва. Вярно, поизръсих се малко, но намерих идеалния подарък! Та, поръчах му кола почти същия модел като неговaта (жалко, че не намерих абсолютно същата, но тази която намерих много прилича на неговата), но 18 пъти по малка, а той точно това искаше (как не съм се сетила по-рано - НЕ ЗНАМ)! Супер много се радвам, че най-после успях да му избера нещо, което знам че наистина ще го зарадва и ще го трогне. Сега ще чакам да пристигне и ще се надявам, че за парите си ще изглежда достатъчно добре. На снимките видях, че багажника, предния капак и вратите се отварят 8-)
Като цяло съм много впечатлена.

Lonsdale.
05-14-2014, 18:50
Ще постнеш ли снимка? :))

Зайче..
05-14-2014, 18:54
Давам линк към сайта, откъдето я поръчах направо.
http://hobbyland.bg/die-cast-avto-modeli/modeli-na-avtomobili/street-cars/filter/brand/toyota.html
Избрала съм произволна марка. :)

anonymous708973
05-15-2014, 11:49
Хора, да се похваля!
Окончателно избрах подарък за моя приятел, който наистина много ще го зарадва. Вярно, поизръсих се малко, но намерих идеалния подарък! Та, поръчах му кола почти същия модел като неговaта (жалко, че не намерих абсолютно същата, но тази която намерих много прилича на неговата), но 18 пъти по малка, а той точно това искаше (как не съм се сетила по-рано - НЕ ЗНАМ)! Супер много се радвам, че най-после успях да му избера нещо, което знам че наистина ще го зарадва и ще го трогне. Сега ще чакам да пристигне и ще се надявам, че за парите си ще изглежда достатъчно добре. На снимките видях, че багажника, предния капак и вратите се отварят 8-)
Като цяло съм много впечатлена.

Ай, тия са някви колекционерски истории, луди пари са, ама са суперджиджани!
Аз като подарък за първата ми самостоятелна стая получих мини Купър. Казаха ми, че продавачът в магазина дори не давал да се пипат с голи ръце, с някаква ръкавица и дръжчица трябвало :D

girlwithblueeyes
05-15-2014, 12:05
Ако си ниска недей да залагаш на дългото. Аз също съм ниска и моите рокли са къси.. Дълги си взимам само за плаж.

Защо?
Всички зависи от това каква е роклята,материята и цвета и всичко подобно .
Ева Лонгория като е 155 също носи дълги рокли и й седят страхотно .

Друг е въпроса че за такова събитие е по-хубаво да заложи на нещо семпло и късо но вес пак тя си преценява .

Зайче..
05-16-2014, 17:52
Ай, тия са някви колекционерски истории, луди пари са, ама са суперджиджани!


Даа! Той преди си ги е събирал, но са му откраднали доста голяма част, та сега мога да сложа старт на нова колекция 8-)

bj76
05-20-2014, 15:33
Ето това ми е роклята :) но цвета и е като на първата снимка
http://prikachi.com/images.php?images/461/7339461o.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/462/7339462c.jpg