PDA

View Full Version : Проблем с топче! Помощ , моля!



Basketball
04-30-2014, 10:05
Здравейте. Питал съм някой от приятелите ми никой нищо незнае.. Проблема ми е следния.. Наскоро докато се бръснах.. усетих топче над пениса... мястото където се бръсне човек сещате се незнам как се казва... Това топче започва да ме наболява и да го осещам докато вървя, все едно има още някой с мен! Някой да е имал подобен проблем или да знае какво е решението му? Благодаря.
Не, че е болка за умиране, но започвам да се притеснявам и бръсненето не е нормално, защото трябва да се съобразнявам с него и някак си наболява.. :(

Basketball
04-30-2014, 13:16
Здравейте отново! Не съм спрял да мисля за това днес... получих отговор. Отговора е, че тва е косъмче което разсте навътре и се получава така. Някой да има идея как мога да го извадя и какво да направя... Елате де хора, помагайте моляя!

draid
04-30-2014, 15:17
Ако в враснал косъм вероятно ще бъде зачервено. Може и да е някоя мастна жлеза. Като цяло отиваш на лекар и след преглед ти казват какво да правиш. Ако е косъм може да се наложи и да те резнат.

georgi12
04-30-2014, 17:50
Отстрани , отгоре също излиза ингвинална херния . Уточни топчето колко е голямо - колкото фас в диаметър , колкото орех в диаметър и т.н.

Basketball
05-01-2014, 15:24
точно колкото фас там някъде и е зачервено да, но не виждам да има проблеми просто се е подуло и днес не ме боли.. със игла няма ли да може да се свърши работата?

BluE_s
05-01-2014, 20:58
със игла няма ли да може да се свърши работата?

След като не се знае какво е, не предприемай нищо подобно. Можеш само да си навлечеш неприятности. Иди на лекар. Няма нищо срамно, ще ти кажат какво е и ще ти помогнат.

Basketball
05-02-2014, 13:46
Тъкмо се заиграх и е взело да се смалява, когато писах темата беше по голямо преди 2 дни.
Така е братле и ти си прав, но от къде това време... сега 2 дни никой не работи. От понеделник аз започвам и няма да имам никакво време, за да ходя по лекари... Ако някой знае случайно дали иглата няма да ме върне от пътя или някакви методи (без лекари НЯМА време!) да споделя. Благодаря.

BluE_s
05-04-2014, 21:05
(без лекари НЯМА време!)

^ Още не осъзнаваш каква глупост казваш.