PDA

View Full Version : ЕСКАПЕЛ И БРЕМЕННОСТ ?!?



dante.bg977
04-30-2014, 12:30
Здравейте значи ето какво се случи.Преди около 2 месеца с приятелката ми решихме да го направим(с презерватив)...всичко беше супер..с цел на безопасност доста често проверявах дали презервативът не се е скъсал или не се е изхлузил,но по едно време се увлякохме и докато се усетя да погледна презервативът вземал че се изхлузил,но аз не бях свършил :ДДДД.Та приятелката ми се панира и поради тази причина решихме да вземем ескапел..изпи го някъде на 30-та минута след гафа :Д.Нямаше никакви странични ефекти или поне не ми е казвала за такива,а аз я питам доста често.Цикълът мисля че и дойде нормално или най-много с 1-2 дена да и е закъснял...тя самата не знаеше...цикалът и беше нормален 6 дена.Свърши и на 20 и на 20 този месец и дойде като по часовник :ДД.. .Обаче днес ми се оплака че и е лошо и повръщала...възможно ли е да е бременна или това да е страничен ефект от ескапела при положение,че са минали 67 или 68 дни вече :Д ...надявам се на бързи отговори мс предварително :)

Cloud9
04-30-2014, 13:13
Не съм експерт по Ескапел,но мисля че приятелката ти е хвалана някакъв вирус .Нямаше логика изречението май,но искам да кажа че не е бременна на почти 100 процента.Щом са и минали 68 дни,тя е пила на 30-тата минута хапчета и дори не си и свършил-няма място за паника.

mimi1238
04-30-2014, 13:15
Шанса да е бременна е нулев! :) Подкрепям мнението за вируса :)

LadyDi
04-30-2014, 13:16
Не е бременна.
Да върви на лекар да я види от какво повръща. Може да е вирус, може да се е натровила.