PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



wildone07
04-30-2014, 13:35
Здравейте!
12клас съм и си падам по един мой съученик. Имам чувството че и той ме харесва,защото усещам че често ме гледа, винаги когато може се опитва да ме защитава от когото и да е и се фука на приятелите си за нови вещи, телефони, мускули и т.н.
В същото време обаче чух да казва на приятелите си че не искал да се обвързва, не му се занимавала с такива работи. Понякога дори си мисля че иска да ме накара да ревнувам и флиртува с други момичета- има резултат.
Какво да правя? Внушавам ли си филми или има нещо. Моля не ми казвайте питай го или нещо от сорта, защото това за мен винаги ще си е работа на момчето,а не момичето да го гони, какво да кажа старомодна съм в това отношение. Момчета, моля и вий споделете по едно мнение! Мерси предварително!! :)

ultras88
04-30-2014, 15:11
От къде си ?

dickiesx.
04-30-2014, 15:15
Ще ти дам едно прекрасно мнение ако ми кажеш ти кефиш ли се като се фука с нови вещи, телефони и МУСКУЛИ!?

wildone07
04-30-2014, 15:19
Ще ти дам едно прекрасно мнение ако ми кажеш ти кефиш ли се като се фука с нови вещи, телефони и МУСКУЛИ!?
ДРАЗНИ МЕ ДАЖЕ, честно да ти кажа...

wildone07
04-30-2014, 15:19
От къде си ?

Защо питаш, има ли значение за въпроса ??

RapExotic
04-30-2014, 15:25
Няма как да разбереш дали те харесва, ако не говориш с него. Само с погледи не можеш да си сигурна. Може да те има за приятел, може и за нещо повече. Какво толкова ще стане, ако му подметнеш, че искаш да излезнете някой път?

dickiesx.
04-30-2014, 15:29
ДРАЗНИ МЕ ДАЖЕ, честно да ти кажа...

Когато отидеш на училище (което май ще е на 7 май), почни да го отбягваш, да страниш, по възможност да не се засичате. Така ще е няколко дена. След 2-3 дена ако го видиш някъде покрай теб или около теб, значи може би има надежда и има симпатии, но тогава ще трябва всичко да направиш сама без наша помощ. Заговори го, или пък "му пиши във Фейсбука" ... с тая социална мрежа явно нещата се получават :D

wildone07
04-30-2014, 15:32
Когато отидеш на училище (което май ще е на 7 май), почни да го отбягваш, да страниш, по възможност да не се засичате. Така ще е няколко дена. След 2-3 дена ако го видиш някъде покрай теб или около теб, значи може би има надежда и има симпатии, но тогава ще трябва всичко да направиш сама без наша помощ. Заговори го, или пък "му пиши във Фейсбука" ... с тая социална мрежа явно нещата се получават :D
Мерси за съвета. Но в интерес на истината често го усещам някуде до мен като се суберем всички но май е случайност не знам

wildone07
04-30-2014, 15:33
Няма как да разбереш дали те харесва, ако не говориш с него. Само с погледи не можеш да си сигурна. Може да те има за приятел, може и за нещо повече. Какво толкова ще стане, ако му подметнеш, че искаш да излезнете някой път?

Въпроса е ,че не знам как, пък и всеки ден се виждаме и малко ми е странно да му кажа да излезем,все пак дори не сме близки

RapExotic
04-30-2014, 15:52
Въпроса е ,че не знам как, пък и всеки ден се виждаме и малко ми е странно да му кажа да излезем,все пак дори не сме близки

Ами щом го харесваш, трябва да направиш нещо за да станете по-близки. Иначе някоя по-настоятелна мацка ще ти го вземе, докато ти си чакаш да те забележи.

bestrong
04-30-2014, 17:19
хей ! първо се успокои. ако го харесваш не се срамувай да го заговориш просто бъди себе си и всичко ще е наред , питай го какво харесва , каква музика слуша нещо от сорта ! Това е единствения начин да разбереш дали изпитва нещо към теб .
Успех !! :)

Dagichka
04-30-2014, 17:33
в един клас ли сте? малко остана, направо на бала като всички сте леко еуфорични и пияни го питай, после без тва няма да го видиш повече сигурно :ДД аз съм в няква подобна ситуация с един пич от класа ми, стил, мозък, всичко си има, закачаме се, но ми е пределно ясно, че аз не съм неговия тип момиче, той си обсъжда с едни други все някви яки руси арт мацки, така че успех му желая :д но тва не значи, че на бала няма да го причакам в тоалетната хаха (шегувам се! ;д)

fenastz
04-30-2014, 18:13
Според мен е добра идея да му духаш в кенефа, и без това не ви остава много време в училище, поне направете нещо диво.

wildone07
04-30-2014, 19:55
за някой може да е вариант, за мене не е ;)

Dagichka
05-03-2014, 14:04
ахаха не бе недей, просто му сподели, остават ви още не повече от 10дни заедно без тва :Д