PDA

View Full Version : Бивша?



aGressiwe
04-30-2014, 14:05
Моят проблем е ,че за да свърша и да ми е наистина доста яко по време на секс ,е да мисля за бившата си приятелка.Няма значение ,колко харесвам момичето с което съм или дали имам някакви чувства към нея,просто не мога да свърша или ако го правя трябва да мине много повечко време и няма да ми е толкова готино.Разделих се с бившата си приятелка доста отдавна,но винаги когато искам да маструбирам трябва да мисля за нея за да се случи,това ме побърква и не е честно спрямо мен,спрямо момичетата с които спя,някой да има идея как да променя това?

dickiesx.
04-30-2014, 14:16
Имаш още чувства към нея или е прекалено яка (я дай снимка :D ) и не можеш да я забравиш. Ако не е това иди на психолог/психиатър или нещо подобно ....
Или пък се постарай да дадеш всичко от себе си и да мислиш за това кое ще ти достави удоволствие с момичето което си в момента : )

aGressiwe
04-30-2014, 14:27
Апф чувства към нея нямам ,случвало ми се е да я сънувам не веднъж де ,но пък не мисля,че имам чувства към нея,аз прекратих връзката ни,заради безкрайните й лъжи и може би изневери ,аз знам само за 1 изневяра. :D Че е супер яка няма спор момичето е наистина много красиво ,може да се каже ,че е и популярно не точно,някакъв модел се води ,но и момичетата с които излизам също са доста красиви и секси не е до това,просто за да свърша трябва да си мисля,неща които съм правил с нея.Ах ,на психолог ..

draid
04-30-2014, 15:13
Хич даже.

RapExotic
04-30-2014, 15:18
Явно секса с нея е оставил дълбока следа в съзнанието ти. Като се влюбиш истински в някоя и ти направи един хубав секс ще забравиш да мислиш за бившата си.

fenastz
04-30-2014, 18:36
Намери някоя дето е по-яка от нея или се ебе по-добре от нея

xXxPETYAxXx
04-30-2014, 18:59
Сигурен ли си, че следващите след бившата ти не са прекалено неактивни в леглото?

aGressiwe
04-30-2014, 20:39
Ами те са активни,но с бившата ми приятелка беше различно ,не бях правил досега такъв секс,тя ми показа много интересни неща ,но как се предлага на момиче такива неща ,как да кажа на момичето с което правя секс ,че искам да съм много груб или като почна и те се потрисат..

xXxPETYAxXx
05-01-2014, 05:48
Е, тука вече опира до сексуална съвместимост. Опитай да попиташ дали харесват грубия секс (или там каквото искаш да правиш), или, ако не е нещо много фрапиращо, просто започни да го правиш, пък на момичето, ако не му харесва ще те спре. Не са малко момичетата, на които им харесва по-грубия секс по принцип. Все ще уцелиш още някоя такава, с която да си паснете.

aGressiwe
05-01-2014, 11:42
Еми въпроса е ,че аз дори не знаех ,че харесвам такива неща смисъл не става за по-груб секс само ,просто страшно много ми харесва това ,което правех с нея,но не мисля,че скоро ще срещна някоя друга да харесва тези неща,например сегашната ми приятелка ,като пробвах и й намекнах,тя ме изблъска и каза ,че съм ненормален и пълен извратеняк,как съм можел да харесвам такива неща .. и после не правихме секс 1 седмица.

ultras88
05-01-2014, 12:26
Е аз в повечето случай , докато ми правят свирка или мастурбирам си мисля за една дето ги прави уникално яки и гълта. И си ми е останало в акъла и тва е :D

MaLkaTa_LaDy
05-01-2014, 12:28
Ахаххаа възхищавам се на бившата ти! Какви неща толкова сте правили, че са оставили такъв силен спорен в съзнанието ти?

aGressiwe
05-01-2014, 14:16
Аз не съм на 18 - 19 години ,на почти 23 съм бил съм с дузина момичета,но такова нещо като бившата ми и такъв секс не съм правил ,то беше нещо брутално физически :D