PDA

View Full Version : Пари от интернет как? :О



jmaylol
04-30-2014, 14:08
Да ви кажа честно и аз не вярвах обаче като видях с очите си как един колега от таблета си със някакви си там кликания прави на ден по 16 долара без да е дал и една стотинка за този саит и аз се зарибих . Просто трябва да си упорит и да ти се занимава за 4 месеца е стигнал това ниво ама все пак по 16 долара на ден кой ти ги дава .
Вижте и вие ако искате има и БГ форум с обяснение как става схемата на ден имаш точно 2-3 минути работа и след време ще вземаш чисти пари.
И като се регистрирате моля ползваите моя линк за да ми станете реферали ( ще ми давате пари като цъкате ,но няма да ви взема)
http://www.probux.com/?r=jmaylol

(Не правя реклама на сайта или нещо просто показвам нещо реално сайта не е мой :О )

yakuza_
04-30-2014, 18:44
umri v kashon kurvoooooooooooooooooooooo

Mozzela
04-30-2014, 19:59
някой ще си помисли, че наистина искаш да ни помогнеш като ни покажеш лесен начин за изкарване на пари, моля ти се... жалко е така да си просиш реферали

Неутрален
05-08-2014, 16:47
Инвестирай четирите си месеца в изучаване на HTML, CSS, JavaScript, PHP, *SQL, Ajax. С базови умения можеш да изкарваш по толкова, без да се занимаваш с измамници като ПТК сайтовете и другите тъпотии.
За афилиейт системите съм убеден че плащат, но не е никак лесно, предпочитам WebDevelopment.
Всеки програмен език си има приложение в мрежата. Разгледай някой друг freelancer-ски сайт, за да видиш за какво става на въпрос. Photoshop-а също е добре платен по гореспоменатите freelance сайтове.