PDA

View Full Version : Дълга история....



Mischeto
04-30-2014, 19:04
Здравейте,става въорос за две от най-близките ми приятелки(да ги наречен А и Б).Те винаги са се мразели,но като трите излизахме(само трите или в компания)не се караха,заради мен.Днес,като тръгвахме от училище(обяснението може да е малко неясно и сиг. Ще звучи наистина тъпо) и двете ме викаха да дойда с тях(и още няколко момичета)на някъде,след около минута(през ковто аз седях като пукал на изхода от училище)една от ,,компанията" на А ми каза ,,Избурай или тях или нас",което много ме издразни и отидох при Б.По едно време А ми писа колко гадно и че не съм отишла при нея.Койото и тъпо да звучи ,,проблема ми",ми е гадно,че ми се сърди.

Didko_Beats
04-30-2014, 19:16
Пфф ... какви проблеми имат днешните тийнове , a пък ти за какво си се разтревожила ... :D

Mozzela
04-30-2014, 20:10
Обясни й, че е детинско да те кара да избираш и се дразниш, защото искаш да си с двете компании, а не да се делите на групички.

Zzz4eto
04-30-2014, 21:10
Заеби и двете и, която първо те потърси, ти е истинската приятелка..

RapExotic
05-01-2014, 18:59
Бъди различна - избери себе си.

~The Smile~
05-01-2014, 20:13
Според мен е много глупаво и детско някой да те кара да избираш приятелите си. Ако бях на твое място, бих оставила и двете.

mayaaa
05-02-2014, 19:17
Обясни й, че е детинско да те кара да избираш и се дразниш, защото искаш да си с двете компании, а не да се делите на групички.
Това.


Според мен е много глупаво и детско някой да те кара да избираш приятелите си. Ако бях на твое място, бих оставила и двете.
Имам някакъв спомен да сме го правили в интервала 1-4 клас. :D Чак да ги оставиш - не, но си поговори сериозно с тях.

На колко си?

ahahahaha
05-29-2014, 13:49
Щом те карат да избираш ,значи не са истински приятели. Ех,толкова ли се свършиха хората,че с тях се занимаваш,зарязвай ги.