PDA

View Full Version : На какво мирише?



AnarchyBoy
04-30-2014, 19:21
Понеже ми е много влюбено и съм повлиян от едни такива приятни емоции и разни малки нещица, които изживявам/е в момента, а и в близкото бъдеще.. :smt007
Реших да постна една тема, в която всеки да обясни в какво се изразява любовта според него.
На какво мирише, как изглежда, как се изпитва, как се споделя, как я виждате отстрани, а бе сяк'ви такива путкенски работи общо взето...
Аз ще започна пръв, щото ми се драскат там няк'ви простотии.. Е така да си чеша пръстите и съзнанието, защото ми е приятно да се затормозявам с нек'ви влюбени неща.. Та на който му се драскат простотии да драска, не желая да се карате или спамите глупости в темата..

За мен любов е, да лежа на леглото, тя да ме е прегърнала и да ми разрошва косата, докато гледаме филм аз я притискам към себе си, а през завесите се просмукват последните слънчеви лъчи, на вън вали като из ведро, вътре е топло и уютно, направили сме си чай и си гледаме филмчето, коментираме го, спорим, гледаме се, инатим, цупим, дърпаме се, прегръщаме се, дразним се един на друг и на различните си мнения, след което се съгласяваме и се разбираме, криво ляво целуваме се, а после започва поредния разпален спор. Караме се за история, култура, религия, политика адски пламенно и страстно отстояваме позициите си, а после нежно се докосваме и се прикоткваме с мили погледи и няк'ви лейм форми на извинение.. Аз правя простотия, тя прави простотия, но всичко е толкова незначително и невзрачно на фона на това, което изпитваме един към друг, че ни минава за секунди.. Любовта за мен мирише на нея, на задникът й, на чая който пия сутрин докато я гледам как се усмихва.. Любовта мирише на препечени филийки с масло и сирене! Бе мирише ми там на нещо, ама не мога да ви кажа точно на какво.. :oops: Ама мирише много хубаво! И чувството е яко.. А бе няк'во яко ми е, чувствам се лятно вече и слънчево и щастливо и безгрижно.. живея си в розовия балон напук на всичко! И не ми пука.. кой к'во мисли за мен, кефи ме как израстваме и какво създаваме... Малко ме беше страх от сериозността, ама вече не ми пука, щото е яко! :D А как ми се гледа мач с нея.. ;С
И ндам.. Любовта е яко нещо..


Позитивна тема за позитивни люде, който му се коментира да си драска! Писна ми от негативни теми в тоо раздел. Бай.

yakuza_
04-30-2014, 19:26
любовта е като се прибереш пиян и си се насрал (буквално), а тя те пита - това ще го ядеш ли ?

pandabear
04-30-2014, 20:39
мирише на облизана nutella със сметана от бедрата
и масаж с бебешко олио бочко по гръбчето и дупето

RapExotic
05-01-2014, 19:10
В началото мирише на изискан френски парфюм. Не след дълго се вмирисва на пот, а към края си на рядко ако.

tori
05-01-2014, 19:37
Мирише на... Не, наистина не мога да го опиша. Самата му кожа след душ, а и не само, мирише на нещо сладко, нещо прекрасно, на плодове, зеленчуци, шоколад, ядки, подправки някакви и даже на дъвка Орбит от двайсет стотинки в едно. Не мога да го опиша, не мога. Точно това си говорихме днес докато му намятах суитчъра - че мирише изключително секси и прекрасно и заради този аромат обичам да му обличам дрехите.
Странното е, че след тренировка мирише по същия начин ама много по-силно. Много мъжкарско е такова... Сексапилно, навлажняващо. Мразя му парфюмите и дезодорантите - никой от тях не му отива. Никой! Имаше една Рексона едно време... Абсолютно неговия аромат беше, другите шитни просто не му ходят. Сливаше се с аромата на кожата и косата му и ме удряше в петите. Ако трябва да опиша любовта с една дума - мирише на черна мъжка Рексона. Много ми стана тъпо като не успях да я открия и да си я купя на себе си, да и се радвам.

Едит: Сега се сетих за амортенция. :3333333333333

Colouring
05-01-2014, 21:19
Наскоро ми беше оставил още една негова тениска, с която да спя. Е, като я помириша, точно на любов ми мирише, какво да обяснявам повече... Не е нито дезодорант, нито парфюм. На него е, сиреч на любов. :)
И друго, за което се сещам - като си е тука използва един ужасен афтършейв. Не, наистина, миризмата му е далече от секси, един такъв сладникав, абе не е хубав. Колко пъти съм му казвала, че трябва да го смени. Бога ми, в момента ми липсва точно тази миризма страшно, страшно, страшно много. И това е мирис на любов.

sramejlivkaa
05-01-2014, 22:26
Ох аз не съм се влюбвала от много време, забравила съм това чувство. :(

Didko_Beats
05-02-2014, 07:10
оф ... точно сега ми мирише на евтина вафла - става , но може и по добре ....

Jaune
05-02-2014, 08:16
Много трогателна тема.
//никой не ми мирише в момента, така че ще се въздържа от коментар:Д

DisappointedDreamer
05-02-2014, 08:34
Любовта мирише на баланс. И крайности. Свобода и принадлежаване. Сила и безпомощност пред две очи и меки устни.

Любовта мирише на стари книги, измачкани чаршафи и чаши, със счупени ръбове, в които каймакът спелува

л
ю
б
о
в

Любовта мирише на слънце, щипка дъжд и облаци. На дъга.

На вечност, макар да е момент.

AnarchyBoy
05-02-2014, 10:44
На сладко потъркване на пенис в дупе! :D

babity
05-02-2014, 11:04
Филмар!

AnarchyBoy
05-02-2014, 11:04
Филмар!

Не всичко е обмен на телесни течности.. ;)

dickiesx.
05-02-2014, 11:06
@AnarchyBoy Хубава тема, за мен любовта е почти като твоето описание, само че аз включвам и алкохол, фастъци, приятели, закачки, танци. Момента когато всички седят и ви гледат колко сте един за друг и ви се кефят. Когато се събудя да ми е направила закуска с кафе или пък обратното, аз. Любовта е дори когато излизате заедно по магазините ... ахаха.

AnarchyBoy
05-02-2014, 11:21
То е и тези същите неща за мен.. 8-)

girlwithblueeyes
05-02-2014, 11:30
Каква хубава тема ...<3

За мен любовта мирише на доверие и спокойствие ,на ухание на опияняващ парфъом.Любовта мирише на жертвоготовност и на гореща чаша какао. Мирише на нещо опияняващо и каращо те да бъдеш глупак и да се усървашенстваш едновременно.

102
05-02-2014, 11:31
каращо те да бъдеш глупак

май си влюбена

SonataArctica
05-02-2014, 11:48
Не всичко е обмен на телесни течности.. ;)

Tи ще кажеш. 8-)

Роберто
05-02-2014, 11:51
има време ще се влюбиш ;)

Ох аз не съм се влюбвала от много време, забравила съм това чувство. :(

AnarchyBoy
05-02-2014, 11:54
Tи ще кажеш. 8-)

:lol:

Lilanda
05-02-2014, 11:54
Любовта мирише на жертвоготовност
Не беше ли ти тази, която каза, че не е готова на жертви за любимия си, защото гледа първо себе си? о.О

ПТ: Някой нагоре беше казал "На него е, сиреч любов е". Абсолютно точно..;3 Любовта мирише на него..;3 Или той мирише на любов..;3 И двете са правилни по своему..;3

girlwithblueeyes
05-02-2014, 11:58
Лин продължавам да мисля така но хората и мислите им се променят.В случая аз искам да имам за кой да направя жертва и кой да направя щастлив.Но въпроса е дали този човек ще го заслужи.

AnarchyBoy
05-02-2014, 12:00
I am just going to say.. Awwwwhh.. :oops:

Cloud9
05-02-2014, 12:02
Аз пък да питам как ви мирише спокойствието и доверието че не ми е ясно?

Преди време си говорихме с бившата ми най-добра приятелка в целия свят и стана на въпрос какво виждаме като си помислим за щастие.Тя видя бизнес кариера,а аз видях едни оранжеви завеси ,огряни от залязващото слънце.Замириса ми на стари дървени мебели и изпрни чаршафи.И тогава ме осени-неговата квартира!Времето,в което се криехме от света и се гушкахме на тъкмо чаршафосаното му легло.И ми е едно оранжево.... Та за мен така мирише любовта и до ден днешен.А и парфюма му /който ползваше с тонове/

Lilanda
05-02-2014, 12:03
Ама чакай, какво значи да го заслужи? Доколкто знам в момента ти имаш човек до себе си, но не искаш да правищ жертви за него..С какво той не го е заслужил? И не е ли именно тази жертвоготовност любов? Ама не "аз съм готова на жертва, ама като дойде момент за такава, гледам първо себе си"...Наистина жертва..'Щото ще има случаи, в които ще правиш жертва, която ще е в твой ощърб, но ще е в името на връзката ви /някои даже ще са и без той самия да знае/ и какво? Ти няма да направиш въпросната жертва и ще останеш всичко да отмине?

едит: Това беше за Моника.

AnarchyBoy
05-02-2014, 12:05
Аз пък да питам как ви мирише спокойствието и доверието че не ми е ясно?

Преди време си говорихме с бившата ми най-добра приятелка в целия свят и стана на въпрос какво виждаме като си помислим за щастие.Тя видя бизнес кариера,а аз видях едни оранжеви завеси ,огряни от залязващото слънце.Замириса ми на стари дървени мебели и изпрни чаршафи.И тогава ме осени-неговата квартира!Времето,в което се криехме от света и се гушкахме на тъкмо чаршафосаното му легло.И ми е едно оранжево.... Та за мен така мирише любовта и до ден днешен.А и парфюма му /който ползваше с тонове/

Натискали сте се в нас? :shock:

girlwithblueeyes
05-02-2014, 12:06
На този етап от връзката ни не смятам че нито аз или той заслужаваме другият да се жертва .

AnarchyBoy
05-02-2014, 12:06
Любовта е за всеки, както и каквато си я направи.. За мен е да пия чай сутрин, докато гледам сладкия й задник по бельо да се клатушка около мен... ;3

Lilanda
05-02-2014, 12:07
Аз пък да питам как ви мирише спокойствието и доверието че не ми е ясно?

Преди време си говорихме с бившата ми най-добра приятелка в целия свят и стана на въпрос какво виждаме като си помислим за щастие.Тя видя бизнес кариера,а аз видях едни оранжеви завеси ,огряни от залязващото слънце.Замириса ми на стари дървени мебели и изпрни чаршафи.И тогава ме осени-неговата квартира!Времето,в което се криехме от света и се гушкахме на тъкмо чаршафосаното му легло.И ми е едно оранжево.... Та за мен така мирише любовта и до ден днешен.А и парфюма му /който ползваше с тонове/
Ще ти споделя нещо, което му бях написала на скоро..:oops:

Щастието е различно за всеки. За едни щастие е да са харесвани, за други пък да са сами..Трети намират щастието и в малките неща като усмивката на някой непознат на улицата например..А аз..Един ден просто се събудих щастлива. Не защото бях харесвана или пък защото бях сама..Не и заради нещо дребно..Просто знаех, че съм щастлива..Той ме караше да съм щастлива, макар и още да не го знаех..Осъзнах на какво се дължи това мое щастие в момента, в който го целунах...Просто знаех..А когато той изрече "Обичам те" за пръв път..Щастието беше неописуемо..Щастие. Субективно понятие, а? Но знаеш ли...Всеки ден се будя щастлива..Дали заради усмивката му или заради някоя красива дума..Будя се щастлива, защото е той..Защото знам, че е другата ми половина..Любовта..не..Обичт а ми не може да се опише с думи, затова е много по-лесно да опиша щастието си..Щастието, предизвикващо тази обич..Щастието, че го имам..

С две думи щастието може да е всичко, а за мен щастието е любов..И любовта е щастие също..;3

Lilanda
05-02-2014, 12:09
На този етап от връзката ни не смятам че нито аз или той заслужаваме другият да се жертва .
А защо? Какво трябва да направите, че да заслужите жертвата на другия?

girlwithblueeyes
05-02-2014, 12:15
Това ще го покаже само времето. Все още сме в начален етап от отношенията ни , на първо място трябва да изграждаме много неща по между си .:)

Lilanda
05-02-2014, 12:17
Ама нали бяхте от няколко години заедно? о.О

girlwithblueeyes
05-02-2014, 12:18
Мисля че се бъркаш нещо :D

Colouring
05-02-2014, 12:19
Още едно бързо включване - освен собствената му миризма и гадният-страхотен автършейв, чиято миризма преотрих, че всъщност мразя и харесвам, ми идват още други специфични за мен миризми, които ми напомнят на любов:
- чай от лайка - мда, само аз си знам защо;
- мирисът, с който са пропити пликът и писмото, когато реши да ми прати, за да ме зарадва.

bybrek
05-02-2014, 12:30
Симпатяги всичко ,което пишете за любовта и това как сте готови едва ли не на всичко,за човека до вас е супер,ама не мислите ли ,че сте твърде наивни? Най-добрия начин ,който всъщност е доказан не просто на теория ,че човек ще бъде истински щастлив,когато приеме нещата такива каквито са ,не да си живее в "розов балон" ,а да приеме реалността ,че няма винаги да сте толкова щастливи,толкова влюбени ,няма всяка сутрин да се будите с усмивка,за това ,че той/тя е до вас.Те ще си тръгнат или вие ще си тръгнете и тогава ще се чудите ,как да преодолеете тази болка и липсва която усещате вътре в себе си.Любовта и щастието са истински ,когато гледате реално на нещата.

Colouring
05-02-2014, 12:34
^Да, така е. Именно затова така ми мирише неговата любов, а не любовта по принцип. 'Щото след известен период от време съм достатъчно реалистка да вярвам, че като мина покрай мъж, който ползва същия одеколон, вместо да ми замирише на щастлие и на розово вероятно няма да усетя нищо. Но пък тогава ще имам други дефиниции за любов, други миризми ще ме радват, миризмата ще е различна, макар и чувството - същото.

DisappointedDreamer
05-02-2014, 12:41
това как сте готови едва ли не на всичко,за човека до вас е супер

Кой го е споменал това в тази тема?

Не живея(ем) в розови балони. Пък дори и да живеем в един огромен, розов балон, не виждам защо трябва да подхождате към дадена идея с факта, че ще дойде краят и. Краят настъпва за всичко и всички. И точно поради тази причина ние не му обръщаме внимание, а се наслаждаваме на това, което имаме в момента.

xoxi
05-02-2014, 12:47
Любовта мирише на него..;3 Или той мирише на любов..;3

Да, да, да. Абсолютно!
Това звучи като кучетата малко, но никой не мирише като него. 8-) Независимо дали използва същия шампоан, сапун, парфюм, афтършейф и т.н., никой не може да ми напомни на него. Не го свързвам с определени места, събития, миризми, звуци/песни или каквото и да било. Когато е до мен, някак си е само той. Не забелязвам къде сме, какво правим, кой е с нас, абсоютно всичко е на заден план и някак избеляло. В същото време, ако го няма при мен, абсолютно всичко ме подсеща за него - дори да става на въпрос за смачкан лист хартия в кошчето. Той е всичко! Любовта не мирише на нищо, защото мирише на всичко.


Егати обърканото стана.

bybrek
05-02-2014, 12:55
Кой го е споменал това в тази тема?

Не живея(ем) в розови балони. Пък дори и да живеем в един огромен, розов балон, не виждам защо трябва да подхождате към дадена идея с факта, че ще дойде краят и. Краят настъпва за всичко и всички. И точно поради тази причина ние не му обръщаме внимание, а се наслаждаваме на това, което имаме в момента.

Ами нещо такова беше ,че са готови да жертват себе си за любовта и за начина по който даден човек ги кара да се чувстват.Това прочетох аз по нагоре.
Напротив точно,поради тази причини ,трябва да се обръща внимание,най-успешните връзки ,най-щастливите връзки така да го кажем,са при хората които гледат реално на нещата.Това вече е теория ,но и доказана донякъде ,бях го чел в университета преди ,че в една връзка когато един от двамата е реалист и осъзнава ,че ще има край ,подхожда с тази идея,че любовта не е само любов ,тогава връзката е най-пълноценна.Проучването се базираше на около 4 или 5 хиляди души. :) Сега ще кажете,че хората са различни,но всъщност и това е доказано,че хората не са чак толкова различни за емоциите си,да един ще по-умен ,по-добър в дадена област,но стане ли въпрос за емоции и чувства хората се делят на 4 или 5 типа.Позабравил съм точно,кои бяха определящите за емоциите на хората,но ако е важно ще се поразровя и ще ти покажа. :)

Lilanda
05-02-2014, 12:58
Кой го е споменал това в тази тема?

Не живея(ем) в розови балони. Пък дори и да живеем в един огромен, розов балон, не виждам защо трябва да подхождате към дадена идея с факта, че ще дойде краят и. Краят настъпва за всичко и всички. И точно поради тази причина ние не му обръщаме внимание, а се наслаждаваме на това, което имаме в момента.
Ох Маги, по-добре не бих могла да се изразя..

Аз споменах от части това за даването на всичко, но далеч нямах предвид да даваш абсолютно всичко..Това, което е в допустимите за теб норми, да..Може да има и случаи, в които да се наложи да дадеш малко повече от допустимито, но защо да се щадиш като искаш да изградиш нещо с този човек? Ако ще живееш с мисълта, че ще дойде краят, защо въобще слагаш начало на нещо?

DisappointedDreamer
05-02-2014, 12:58
Ти живееш, фокусирайки се върху мисълта, че ще умреш? Купуваш цветя с мисълта, че ще увехнат?

Пак казвам - прав си, краят настъпва за всичко и всички. Ние осъзнаваме съществуването му. Осъзнаваме и фактът, че е неизбежен. Но избираме да го игнорираме, за да живеем пълноценно.

Това за мен не е живеене в розов балон, а просто и чисто живеене.

Cloud9
05-02-2014, 13:01
Натискали сте се в нас? :shock:

о.О Ко?! Не!

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:05
Един приятел ме попита преди няколко месеца защо тръгнах със сегашния си приятел, въпреки че знаех от самото начало, че ще трябва да се разделим. Попита ме защо се впуснах във връзка, чийто край вече виждах как бавно, но сигурно настъпва. Защото си заслужаваше. Защото, въпреки че знаех, че трябва да се разделим, аз изживях всичките месеци изцяло, разнообразно, рисувайки с всички цветове. Обичайки с цялото си аз.

Сякаш "нас" щеше да продължи вечно.

Всички осъзнаваме, че всичко започнато свършва. Но не можем да го завършим пълноценно, мислейки единствено за времето, в което ще го прекратим.

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:06
:lol: Това към cloud9

bybrek
05-02-2014, 13:29
Ти живееш, фокусирайки се върху мисълта, че ще умреш?

Да точно така живея,но това е поради съвсем друга причина,защото аз го знам и осъзнавам,но това вече е на здравословна основа,повечето хора сигурно и аз нямаше да се замислям ,че няма да умра скоро въпреки,че всички знаем, че е неизбежно,но в моя случай го знам,но това е заболяване както и да е.

Да казваш,че си започнала връзка въпреки ,че си била сигурна и убедена,че ще завърши зле ,точно за това говорех.Че когато хората тръгват с такава нагласа и осъзнават фактите и края ,връзката е много по хубава ,пълноценна ,щастлива и т.н. А не когато ,хората си мислят,че е единствения ,едниствената,заедно са и е невероятно край няма друго мнение.Това имах предвид,надявам се ,че ме разбра.

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:31
убедена,че ще завърши зле ,точно за това говорех.

О, не, не, не.

Само защото (може би) ще свърши, не означава, че е свършила "зле". Много черно виждаш нещата.

paradosou
05-02-2014, 13:36
DisappointedDreamer, ако не е много лично - защо чак да трябва да се разделите? Разстоянието, например, невинаги е апокалипсис.

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:37
О, не, не, не.

Само защото (може би) ще свърши, не означава, че е свършила "зле". Много черно виждаш нещата.

Щото е след връзка, нали има една тема надолу у форума и е решил да ръси негативизъм и простотии.. Факт е, че гората сме глупави животни и след всяка връзка говорим така, до следващата.. Но всеки си има една любов /тръпка, все тая/ в живота, която му е за цял живот и винаги му се обръща нещо в душицата като се сети за тази любов /тръпка/.


ПП: съгласен съм: разстоянието не винаги е проблем.

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:41
DisappointedDreamer, ако не е много лично - защо чак да трябва да се разделите? Разстоянието, например, невинаги е апокалипсис.

Съученици сме, и когато станахме гаджета :Д (мразя този израз) септември месец миналата година, не знаехме какво ще се случи след юни, защото завършваме тази година. Не знаехме кой и къде ще кандидатства, какви планове има за бъдещето и сякаш се впуснахме буквално в неизвестното, решени да извлечем най-доброто от него.

Разстоянието не винаги е апокалипсис, да, но не бяхме сигурни, че го искаме. В момента, обаче, и двамата сме приети в университети в Шотландия, на разстояние 1 час един от друг, така че (туко-виж) се задържим повече от 8 месеца :Д

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:41
DisappointedDreamer, ако не е много лично - защо чак да трябва да се разделите? Разстоянието, например, невинаги е апокалипсис.

Аз все още настоявам да знам, какво сте правили в нас! :D

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:42
Съученици сме, и когато станахме гаджета :Д (мразя този израз) септември месец миналата година, не знаехме какво ще се случи след юни, защото завършваме тази година. Не знаехме кой и къде ще кандидатства, какви планове има за бъдещето и сякаш се впуснахме буквално в неизвестното, решени да извлечем най-доброто от него.

Разстоянието не винаги е апокалипсис, да, но не бяхме сигурни, че го искаме. В момента, обаче, и двамата сме приети в университети в Шотландия, на разстояние 1 час един от друг, така че (туко-виж) се задържим повече от 8 месеца :Д

Шлядко.. :oops:
На мен ако все още ми позволяваха да карам мотор, любовта ми е на 3 часа път. Ама те на.. :(

paradosou
05-02-2014, 13:44
Аз все още настоявам да знам, какво сте правили в нас! :D
С Cloud ли ме обърка? :D
DD, пожелавам ви да се запазите, хаха. Изглеждаш много ентусиазирана, сигурно и той не остава по-назад)).

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:47
С Cloud ли ме обърка? :D


Всъщност да о.О :D Тва е щото съм невероятен и моа си го позволя ;С

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:47
Той е разтекъл-се-от-любовта-шоколад 8-)

благодаря ти.

AnarchyBoy
05-02-2014, 13:49
А бе щом ще може да се виждате.. Няма да е кой знае какъв проблем... Пък и това е доказателство за другия пич, че не винаги трябва да се мисли, така черногледо според него "реално", щото ако един от двама ви гледаше "реално" на нещата, нямаше да сте заедно сега..

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:52
^Донякъде си прав. Но това да гледаш "реално" на нещата, не означава, че трябва да ги прекратиш предварително. Можеш да гледаш реално и пак да сте си заедно, докато не дойде време за окончателно разделяне.

// https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10151330_10201864102953504_8141624424459993368_n.j pg
нямаше как да не споделя. пък и темата е хубава :)

Cloud9
05-02-2014, 13:55
Всъщност да о.О :D Тва е щото съм невероятен и моа си го позволя ;С

Е айде сега пък и ти какво сме правили!Не можеш да питаш така хората :P И у вас ли мирише на стари мебели ?

DisappointedDreamer, много сте сладички!Успех ви желая.Едни приятели имаха подобна история като вашата.Сега са в Англия на около 300 км разстояние,но още поддържат връзката си.не е лесно и са се разделяли,но като се обичат хората...знаете ги другите банални неща.

bybrek
05-02-2014, 13:57
Anarchy първо не съм след връзка,не съм наранен или ефектиран от случващото се в живота ми ,аз съм на това мнение просто,ама не ме разбрахте,нямах предвид да прекратяваш дадена връзка защото ще приключи ,а просто да приемеш това,че ще приключи в даден момент и да го осъзнаваш ,за да се чувстваш по-добре самият ти когато краят дойде.Това имах предвид не се разбрахме,не гледам черногледо на нещата,напротив аз съм мъж ,който иска постоянно да се влюбва и го правя,харесва ми постоянно да се влюбвам ,да се усмихвам да имам момиче до себе си ,което знае как и кога,но също знам кога е време да свърши и кога и как да хабя емоциите си,всичко е въпрос на степен на личностното ти развитие и как може да контролираш собствените си емоции ,естествено няма как напълно да го правим,но на този етап от развитието си ,мога да кажа че мога да контролирам емоциите си доста.Естествено,случва се да има и кофти моменти,но това имах предвид като цяло,да си най-важният ти самият ,да гледаш ти да си добре,но така че и кръгът ти на влияние да е също добре около теб.

AnarchyBoy
05-02-2014, 14:01
Човек това, което описа е стаята ми на село.. а тя е в подножието на планината, буквално на 50 метра от къщата ми / пред нея/ има язовир.. и понеже е по на високо самото село.. се вижда цялата Кюстендилска котловина.. :oops:

Като ще пускаме снимки... https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34.0-12/10318675_743253925719896_1162595547_n.jpg?oh=aa4c6 5819bbc0e6fda2e64727c23443c&oe=5365938B&__gda__=1399170062_1565f3275bf9121901d74c52336e80e 8 с Lilanda :oops:

Cloud9
05-02-2014, 14:21
[B]Човек това, което описа е стаята ми на село.. а тя е в подножието на планината, буквално на 50 метра от къщата ми / пред нея/ има язовир.. и понеже е по на високо самото село.. се вижда цялата Кюстендилска котловина.. :oops:


Много хубаво звучи!Но не е твоята къща със сигура.Квартирата му беше ужасна,по мое мнение.Аз не бих живяла там дълго.Той изкара геройски 4 години.И въпреки че обзавеждането беше ужасно,тоялетната беше за ремонт и вратата сама се отваряше,това е най-хубавото място,на което съм била!
Идеята за снимки е хубава!

Georgi.M
05-02-2014, 15:22
Любовта мирише на сладолед,на шоколадов сладолед ,на бисквитки Орeo,без които вечер не заспивах и правех цялото легло в трохи и ми се караше.Мирише на сладоледа с който ме омаза на разходката ни в Пловдив и целият бях в сладолед и сладко ме целуваше и облизваше.Мирише на безкрайните й ,лосиони за тяло,маски за коса и кремове ,с които се мажеше и ме побъркваше.На прекрасният и мазен крем с които ме молеше да мажа цялото й тяло всяка вечер,която миризма ме дразнеше ,но сега ми липсва толкова много.Мирише на паста за зъби,когато сутрин не можем да се разберем кои да си измие първи зъбите и се бутахме и двамата и тя от яд ме омазваше целият и ме целуваше и целият бях в паста за зъби,когато през деня усетя тази миризма и се усмихвах защото ми напомняше на хубавата ни сутрин.Мирише на нейните гримове ,когато се опитвах да се погледна просто в огледалото и да си сложа парфюм преди да изляза ,как ми се караше че съм заемал цялото огледало,а тя стоеше с часове пред него.Мирише на моят парфюм с който винаги се парфюмираше преди да излезе,защото така цял ден щяла да ме усеща по кожата си,мирише на кожата й .. ох любовта е тя .. цялата тя и още много дълго ще я усещам по тялото си. :) https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1175542_770355162988195_260350462221427761_n.jpg

DisappointedDreamer
05-02-2014, 15:24
^прекрасни. :)

Lilanda
05-02-2014, 16:24
Много хубаво звучи!Но не е твоята къща със сигура.Квартирата му беше ужасна,по мое мнение.Аз не бих живяла там дълго.Той изкара геройски 4 години.И въпреки че обзавеждането беше ужасно,тоялетната беше за ремонт и вратата сама се отваряше,това е най-хубавото място,на което съм била!
Идеята за снимки е хубава!
Да не описваш квартирата на брат ми ти бе? о.О

Че и той разправяше как приятелката на съквартиранта му им се чудела как живеят там толкова дълго време..:D

102
05-02-2014, 16:36
Да не описваш квартирата на брат ми ти бе? о.О

на какво мнение е брат ти за гаджето

TheDevilInMe
05-02-2014, 17:03
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=opt1399050124n.JPG
Ето ни и нас, сега нямам муза да пиша, ще се включа по някое време.

Lilanda
05-02-2014, 17:25
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=opt1399050124n.JPG
Ето ни и нас, сега нямам муза да пиша, ще се включа по някое време.
Ааааааа ужасно сладки сте..;33

Georgi.M
05-02-2014, 17:50
^прекрасни. :)

Благодаря,но се разделихме преди няколко месеца,но любовта мирише на нея.
бтв. на колажа изглеждам като 17 годишен..:D

Colouring
05-02-2014, 18:41
Попита ме защо се впуснах във връзка, чийто край вече виждах как бавно, но сигурно настъпва. Защото си заслужаваше. Защото, въпреки че знаех, че трябва да се разделим, аз изживях всичките месеци изцяло, разнообразно, рисувайки с всички цветове. Обичайки с цялото си аз.

Сякаш "нас" щеше да продължи вечно.

Всички осъзнаваме, че всичко започнато свършва. Но не можем да го завършим пълноценно, мислейки единствено за времето, в което ще го прекратим.

Абсолютно същото е при мен в момента. Обаче цялата тази връзка ме кара да бъда една идея по-оптимистично настроена, да гледам от хубавата страна на нещата, аз, реалистът с леко песимистични наклонности. :Д Сетих се за нещо, което мисля, че добре описва нещата: “There are no happy endings. Endings are the saddest part, So just give me a happy middle. And a very happy start.” :)
Тъй че, за да не се отплесваме прекалено от темата, не мисля, че е никак наивно да смятам, че неговата миризма е миризмата на любов. Сега е така. Никой не знае в бъдещето как ще е, но в момента не ме и интересува.

DD, ние също сме от 8 месеца заедно (добре де, почти 9). Само дето при нас пречката и сега е разстоянието. Вие, както и всички, които пуснаха снимки, сте много сладки. Ама и няма как де, щом сте влюбени. :Д Чак и мен ме засърбяват ръцете да пусна някоя и друга снимка, ама съм си казала, че няма да давам снимки. Ако някой чак толкова има желание мога да пусна 1 на лично, ама не мисля, че съм толкова интересна на някого. :Д

DisappointedDreamer
05-02-2014, 18:48
^Аааа, знаеш, че те харесвам много 8 Има доста хора, на които си интересна :)
Не знаех, че сте заедно от толкова. Мислех, че имаш по-дълга връзка. Ноо, цитатът прекрасно описва всичко. А на вас ви пожелавам търпение, защото единствено това ви е нужно :)

Colouring
05-02-2014, 18:52
Не, почти 9 месеца са. Даже сега ме налегнаха едни хубави спомени, че писах в темата "Как се чувствате" минути след като си уредихме първата среща. :Д Защото аз май бях поела инициативата и даже му бях цитирала думите, когато ми отговори, за да се похваля на форума. Лелеееееее, колко миличко ми стана сега. :Д

DisappointedDreamer
05-02-2014, 18:53
Олее 8-) сладурка.
Трябва пак да се пусне тема за снимки и въпроси от рода на "как се запознахте", защото в момента много ме сърбят пръстите и любопитството да знам :Д

AnarchyBoy
05-02-2014, 18:55
Айде не се стеснявай пък и ти! ;)

draid
05-02-2014, 19:35
Любовта не мирише, ами вони на слабост ;)

DisappointedDreamer
05-02-2014, 19:38
^Престани да се излагаш.

dickiesx.
05-02-2014, 19:39
Много снимки, много сладки двойки, само къде ... Как да постна сега пък снимка със бившата си :/
А каква любов си беше ... 3 години.

draid
05-02-2014, 19:40
^Престани да се излагаш.

Добре е скоро да порастеш :)

DisappointedDreamer
05-02-2014, 19:43
Добре е скоро да погледнеш себе си :)

draid
05-02-2014, 19:44
Ами всеки ден се гледам в огледалото, не съм се променил особено. Най-много да съм поумнял в последните години :D

DisappointedDreamer
05-02-2014, 19:55
Точно обратното. Много краен и ограничен в мисленето си, което не е присъщо за човек на твоите години.

Вземи прочети "Things fall apart" на Chinua Achebe. Намери приликите в характера на главния герой с твоя характер. Пък дано осъзнаеш, че се нуждаеш от сериозна нужда на промяна. Може да си два пъти колкото мен на възраст, но това далеч не означава, че нямаш своите грешки.

Аз отивам да обичам момчето си. Ах, пардон. Отивам да проявявам слабост.

leadyflame
05-02-2014, 20:00
Изглежда за сега, не е дошла приятната миризма.

draid
05-02-2014, 20:03
Точно обратното. Много краен и ограничен в мисленето си, което не е присъщо за човек на твоите години.

Вземи прочети "Things fall apart" на Chinua Achebe. Намери приликите в характера на главния герой с твоя характер. Пък дано осъзнаеш, че се нуждаеш от сериозна нужда на промяна. Може да си два пъти колкото мен на възраст, но това далеч не означава, че нямаш своите грешки.

Аз отивам да обичам момчето си. Ах, пардон. Отивам да проявявам слабост.

Забавно е. Наистина по някои теми съм краен и това няма да се промени каквото и да прочета. Другото което спомена мога да приема с усмивка.Обожавам диверсията.

seek&destroy
05-02-2014, 20:43
Аз не знам на какво мирише. Грр...

102
05-02-2014, 22:01
на пусей

AnarchyBoy
05-02-2014, 22:05
на пусей

Е да де, ама на пуситата не вярвам да им мирише на пусей.. :?



:D

102
05-02-2014, 22:08
възприех го като въпрос към мен

AnarchyBoy
05-02-2014, 22:12
:D

Lilanda
05-02-2014, 22:22
Абсолютно същото е при мен в момента. Обаче цялата тази връзка ме кара да бъда една идея по-оптимистично настроена, да гледам от хубавата страна на нещата, аз, реалистът с леко песимистични наклонности. :Д Сетих се за нещо, което мисля, че добре описва нещата: “There are no happy endings. Endings are the saddest part, So just give me a happy middle. And a very happy start.” :)
Тъй че, за да не се отплесваме прекалено от темата, не мисля, че е никак наивно да смятам, че неговата миризма е миризмата на любов. Сега е така. Никой не знае в бъдещето как ще е, но в момента не ме и интересува.

DD, ние също сме от 8 месеца заедно (добре де, почти 9). Само дето при нас пречката и сега е разстоянието. Вие, както и всички, които пуснаха снимки, сте много сладки. Ама и няма как де, щом сте влюбени. :Д Чак и мен ме засърбяват ръцете да пусна някоя и друга снимка, ама съм си казала, че няма да давам снимки. Ако някой чак толкова има желание мога да пусна 1 на лично, ама не мисля, че съм толкова интересна на някого. :Д
Аз искам, аз искам, аз искам! ;3

102
05-02-2014, 22:23
да е мокра от теб = мирис на любов
да не се свени да пърди пред теб = мирис на любов
сготвеното специално за теб = мирис на любов
мирисът във въздуха след секс = мирис на любов

а, то било На какво мирише
Еми на мъзга мирише
woo hoo

AnarchyBoy
05-02-2014, 22:47
Мирише ми на шибаната вафла, която яде в момента и нда.. :(

TheNormalGuy
05-03-2014, 00:18
Мирише на:

https://www.youtube.com/watch?v=n0F4_EbKOPU

Cloud9
05-03-2014, 06:43
Да не описваш квартирата на брат ми ти бе? о.О

Че и той разправяше как приятелката на съквартиранта му им се чудела как живеят там толкова дълго време..:D

Едва ли хаха.но нещо се оказа че съм описала мнооого квартири.такова е да си студент.

TheDevilInMe
05-03-2014, 07:23
Мирише ми на прясно направени палачинки рано сутрин, на него самия, ухае прекрасно и не става дума за парфюм, затова обичам да нося тениските му, карат ме да се чувсвам толкова уютно и някак специално. Мирише и на бебенцето ни, в чиито очи всеки ден откривам любовта. Неговата любов ме кара да се чувствам на три метра под небето.

dickiesx.
05-03-2014, 08:24
На мен ми мирише на сутрешно кафе в прекрасна събота .. а жена никва. :D

Ivaaaaa
05-03-2014, 08:28
мирише на хуго бос, мирише на цигарен дим след секс, мирише на червени рози

Lilanda
05-05-2014, 11:57
Мирише на:

https://www.youtube.com/watch?v=n0F4_EbKOPU
:lol:

Sir Humphry Davy
05-05-2014, 14:32
мирише на облизана nutella със сметана от бедрата
и масаж с бебешко олио бочко по гръбчето и дупето

тва любов ли е или сменяне на памперси

Sir Humphry Davy
05-05-2014, 14:35
Любовта за мен мирише на нея, на задникът й

не се учудвам,че любовта ти мирише на задник

babity
05-05-2014, 16:11
Ай малко да ми замирише вече на пишка, такова, на любов де!

bilqnavod
05-05-2014, 16:39
леле майко....
Любовта мирише на пуканки с карамелизирана захар,
на палачинки със сметана,
на сутрешно кафе,
на горещ шоколад,
на мъжки парфюм, останал върху съблечената му мокра тениска, ах колко приятно - това важи само за влюбен човек...
не е влюбен просто загубен, по дяволите безмълвна да остана...
вече забравих за какво говоря...................................!

one
05-05-2014, 18:48
http://cdn.buzznet.com/assets/users6/linfengtour/default/msg-1113043435-2.jpg

kinda smell of love

Зайче..
05-05-2014, 19:37
Любовта (му) мирише на цигарен дим рано сутрин, на парфюма който аз му подарих, на шампоанчетата и душ-гелчетата като се къпем заедно <3, на дъх на мартини късно през нощта, на лалета и най-вече на това


ПТ: Някой нагоре беше казал "На него е, сиреч любов е". Абсолютно точно..;3 Любовта мирише на него..;3 Или той мирише на любов..;3 И двете са правилни по своему..;3

girlwithblueeyes
05-05-2014, 19:48
Мирише на пясък в момента <3 на трепетни очаквания за телефонен разговор.

SonataArctica
05-05-2014, 19:50
Мирише на пясък в момента

http://m.c.lnkd.licdn.com/mpr/mpr/p/7/005/029/14a/124de49.jpg

girlwithblueeyes
05-05-2014, 20:08
Не в този смисъл.

102
05-05-2014, 20:17
girlwithblueeyes мирише на тъпо парче

girlwithblueeyes
05-05-2014, 20:25
Като теб нищожество смотaно.

102
05-05-2014, 20:32
зашто ме убиждаш

Sir Humphry Davy
05-05-2014, 20:51
мирише на овча тъпотия

Believe69
05-06-2014, 22:30
Обичам парфюмите му, той използва различни, но този, който умирам като го усетя си го взех. Той ми даде една негова тениска и като си лягам спа с нея и си я пръскам и леглото и завивките ми миришат на него. ;33 Това ми прави всяка сутрин хубава.