PDA

View Full Version : Поредната тема, ама ми закъснява и съм във филма...



pipito
04-30-2014, 23:05
Здравейте. ;д
Предварително да ви кажа, че осъзнавам колко е тъпо да пиша за нещо такова във форум. Знам, че вие не можете да отгатнете дали съм... бременна... Знам, че не сте лекари, ама.. Може би просто искам да се успокоя, че ми няма нищо.

Тъййй.. Както започва всяка една такава тема. С приятеля ми правихме секс. (Предпазваме се всеки път. Ползваме кондоми.) Обаче кондомите за тоя месец се скъсаха 2 пъти. И двата пъти не беше свършил, видяхме по средата на.. действието. Да де, но третият път като се скъса, беше фатален. Казах му да гледа, да внимава, но уви. Станалото - станало. Колкото и да го обвинявам, пих Ескапел...... За първи път ми се налага такова нещо, дано да е за последен. Въпросът е, че когато презервативът се скъса, вече ми закъсняваше с 1 или 2 дена. Пих Ескапел почти веднага след инцидента (половин час най-много да е минало...) Сега обаче вече ми закъснява с 6 дена, предстои 7-ми и малко или много почнах да се филмирам. Даже днеска сутринта си правих тест за бременност - отрицателен е... И двамата сме студенти, той заминава, аз заминавам за лятото... Въоообщеееее...

Btw съм наясно, че ескапел е хормонално хапче и разбърква хормоните, календара и т.н.
Ден след хапчето вечерта ядохме и на мен ми се догади и имах силно главоболие... Не знам дали това второто е нормално... Имам уж болки, ама знаеш ли какви симптоми са това... Четох форуми, глупости (все едно за пръв път ги четох :D ) .. още повече се филмирах.

Съжалявам, ако имам някакви грешки или историята ми е твърде хаотична, но много се напрегнах. Може да не ми идва от стрес, защото имам и други проблеми... Но все пак въпросът си остава. Възможно ли е да е станала белята? :/

shmatarok
05-01-2014, 03:09
Гаденето и главоболието са странични ефекти от хапчето.
Закъснението е обяснимо по същата причина.
Дишай.

dickiesx.
05-01-2014, 03:30
Аз имам чувството, че сте се наговорили да пускате едни и същи теми с някой ...

SunnyDJ
05-01-2014, 06:49
Обаче кондомите за тоя месец се скъсаха 2 пъти. И двата пъти не беше свършил, видяхме по средата на.. действието. Да де, но третият път като се скъса, беше фатален.:/

Защо не пратиш твоя УБАВЕЦ на курс, как се слагат правилно кондомите!!!

ultras88
05-01-2014, 12:10
Ето защо си е най-добре без гума :)

kalpazanka
05-01-2014, 12:15
Знам, че не сте лекари, ама..

Спрях до тук.

MaLkaTa_LaDy
05-01-2014, 12:23
Защо не пратиш твоя УБАВЕЦ на курс, как се слагат правилно кондомите!!!

+++

Закъснява ти заради ескапела, разбира се. Правила си си тест, отрицателен е, айде стига...