PDA

View Full Version : Защо ми липсва мъжко внимание?



Kakinceto
04-30-2014, 23:56
Здравейте! Съжалявам, ако тази тема е публикувана и преди, ама имах нужда да се консултирам с вас относно един важен за мен въпрос...гаджетата и като общо взаимоотношенията с противоположния пол. Момиче съм, на 16 още и съм много комплексирана, че нямам приятел. Всичките ми приятелки са имали по няколко приятеля, някои даже и интимни дружки, аз тука си седя необвързана. Тъпото е, че дори не съм се целувала с момче и това ме прави много притеснена. В мен ли е проблема? Какво не ми е наред? Какво правя грешно? Не се смятам за грозна, нито дебела, нито тъпа. Имам си глава, 2 ръце и 2 крака. Та, имаше едно момче преди 2 месеца. ТОЙ ми писа на свети Валентин като аз още от преди това си го бях харесала. Първоначално много се изненадах, след това се панирах и най-накрая предприех някакво действие. Писахме, писахме, до към 3 сутринта си писахме. На следващия ден той отново те потърси. Така една седмица все той ми пишеше първи, все си писахме до сред нощите, все ставаше много смях с него и въобще ми беше много приятно да си пиша с него, а мисля че и на него му е било хубаво. Като си писахме той все ми правеше някакви комплименти, аз също му говорех на него миличко, не е като да съм била безразлична. И както вече може би предположихте, аз имах някаква надежда. И, моля ви се, имаше 1 ден мълчание, при което аз на 2рия му писах просто "хей" и отговорът му беше "съжалявам, ако е твърде късно, но.... искам да си останем само приятели..."... и аз... изпаднах в шок. Аз му писах "добре :D". Стана ми много гадно, даже преди да заспа си поплаках стабилно. ... ТОЙ започна всичко, като подведе МЕН и накрая остави МЕН да плача, заради НЕГО. Много ме нарани. Какво толкова съм му казала, че го отблъснах? Ако не му харесвах нямаше да ми пише първоначално, нали? Сигурно проблема е в мен... Хора, наистина вече взех да се отчайвам.. Какво да правя... Изгубена съм...

dickiesx.
05-01-2014, 03:19
Я само не разбрах, само сте си писали без да се виждате и после си плакала така ли!?
Пък ако мислиш че проблема е в теб, я публикувай тука една твоя снимка да кажем с точност дали е така :D

xoxi
05-01-2014, 06:36
Това е проблемът на всички, които отчаяно търсят внимание и одобрение.
Обърне ли ви някой повече внимание, почувствате ли се харесвани дори и малко, се вкопчвате в този човек и идва края на света, когато той спре да ви търси и разберете, че неговите намерения не са били същите като вашите.
Не можем ние тук да гадаем какво се е въртяло в главата на това момче, нито защо ти е писал или защо е спрял да ти пише.
Това да си на 16 с опит, гаджета и отделно няколко интимни партньора не е правило и не е задължително. Да не говорим пък, че не е и препоръчително. Нормално е на 16 да нямаш приятел, да си неориентирана още какво точно искаш и търсиш, да нямаш опит с момчетата и лесно да се привързваш. Научи се първо, че си си самодостатъчна и е по-добре да изчакаш човек, който ще е правилен за теб, отколкото да се подхлъзваш по всяка усмивка от другия пол, само защото повечето ти връстници/дружки имат гаджета.

yakuza_
05-01-2014, 09:33
няма да чета тая помия, но най-вероятно си кофти (като външност и характер)

RapExotic
05-01-2014, 19:20
Онлайн любов - отвратителна работа. До къде стигнаха хората. С една дума си се филмирала и си страдала за нещо, което така или иначе никога си нямала. Добре е, че е станало сега за да си имаш едно на ум в бъдещите отношения с момчетата. Гаджетата не се търсят в Гугъл, а навън.

Kakinceto
05-08-2014, 13:49
Хора, била съм "кофти". Направо ми съсипахте деня :D За снимка че си помисля, ама едва ли ще пусна.
А пък иначе аз доста трудно си харесвам някой и тъпото беше, че точно тръгнах да изпитвам нещо към него и ХА! изненада... Сега продължаваме да си пишем, но сме само приятели.

dimitar_ak
05-08-2014, 14:05
Излез от мрета и ще стане.

DisappointedDreamer
05-08-2014, 14:08
Изцяло ли ти липсва мъжко внимание или просто ти липсва внимание от момчета, по които ти си падаш?

Kakinceto
05-08-2014, 14:41
Ами търсели са ме и по-възрастни мъже (24-27г.), но някак си не мога да се настроя за тях. Някой на моята възраст или малко по-голям ще ми дойде добре. Иска ми се просто да изпитам тази тръпка на първия приятел. Да знам за какво става въпрос като цяло :D

Al3ksandra
05-08-2014, 20:30
Тогава излез, озърни се за компания от твой набори, на някое събиране.. Впрочем не им се тикай ти в ръчичките. По-скоро се нагласи, нагримирай, почувствай се добре от себе си, изглеждай добре, и отиди с нагласата да създадеш у хората едно добро впечателение на усмихнато и готино 16-годишно тийнче! Нека да завидят на пубертетските трепети и вълнения, които съм сигурна, че ще срещнеш, но имай търпение. Не всеки който ти се усмихне, те харесва по онзи начин. Само че, за да го осъзнаят повечето хора, трябва да мине повече време, повече опит с връзките, и така на татък.
Надявам се да съм помогнала.

SHPAIdURmeN
05-08-2014, 20:40
Aма вие въобще излиза ли сте на вън да проведете реален, а не виртуален разговор ?


#Роската

bobitor
05-08-2014, 20:51
Здравейте! Съжалявам, ако тази тема е публикувана и преди, ама имах нужда да се консултирам с вас относно един важен за мен въпрос...гаджетата и като общо взаимоотношенията с противоположния пол. Момиче съм, на 16 още и съм много комплексирана, че нямам приятел. Всичките ми приятелки са имали по няколко приятеля, някои даже и интимни дружки, аз тука си седя необвързана. Тъпото е, че дори не съм се целувала с момче и това ме прави много притеснена. В мен ли е проблема? Какво не ми е наред? Какво правя грешно? Не се смятам за грозна, нито дебела, нито тъпа. Имам си глава, 2 ръце и 2 крака. Та, имаше едно момче преди 2 месеца. ТОЙ ми писа на свети Валентин като аз още от преди това си го бях харесала. Първоначално много се изненадах, след това се панирах и най-накрая предприех някакво действие. Писахме, писахме, до към 3 сутринта си писахме. На следващия ден той отново те потърси. Така една седмица все той ми пишеше първи, все си писахме до сред нощите, все ставаше много смях с него и въобще ми беше много приятно да си пиша с него, а мисля че и на него му е било хубаво. Като си писахме той все ми правеше някакви комплименти, аз също му говорех на него миличко, не е като да съм била безразлична. И както вече може би предположихте, аз имах някаква надежда. И, моля ви се, имаше 1 ден мълчание, при което аз на 2рия му писах просто "хей" и отговорът му беше "съжалявам, ако е твърде късно, но.... искам да си останем само приятели..."... и аз... изпаднах в шок. Аз му писах "добре :D". Стана ми много гадно, даже преди да заспа си поплаках стабилно. ... ТОЙ започна всичко, като подведе МЕН и накрая остави МЕН да плача, заради НЕГО. Много ме нарани. Какво толкова съм му казала, че го отблъснах? Ако не му харесвах нямаше да ми пише първоначално, нали? Сигурно проблема е в мен... Хора, наистина вече взех да се отчайвам.. Какво да правя... Изгубена съм...

Трябва да излизаш повече. Спри интернет общуването с непознати. Търси по-големи момчета. Спомням си на 15 като бях знаех че ме харесва едно момиче но нищо не направих. Чувствах се, че съм неопитен и ме беше страх да не объркам нещо. След няколко години почнах да придобивам увереност.

Kakinceto
05-09-2014, 21:24
Ами ние сме в едно училище и където се засичахме той винаги спираше да си говори с мен. Иначе сме ходили до стола заедно (ако това се брои за първа среща :D). А пък за излизането, уж излизам да видя и аз бял свят. А странно ли е че ме е срам да гледам момчетата в очите когато се разминем? Всеки път като видя някое момче забивам поглед надолу, че умирам от срам :D Понякога ми се е случвало някоя приятелка да ми каже "Видя ли го този как те гледаше?" ... Кажете че не само мен ме е срам да гледам момчетата в очите.

DarkTemplar
05-09-2014, 21:29
Абе дечко, къде си тръгнала да се месиш в неща, за които все още си малка, невинна и наивна. :>

Ти не можеш да задържиш момчешкото внимание, пък се цаниш за мъжкото. :)

Kakinceto
05-09-2014, 21:43
Тука мой набори, че и много по-малки, вече минали половината град и се чувствам много тъпо. Не че искам да стана като тах. Със сигурност не! Ама пропускам от тийн годините си :/

RapExotic
05-09-2014, 21:48
Ама пропускам от тийн годините си :/

А може би те избързват със съзряването си.

DarkTemplar
05-09-2014, 22:04
Изпитваш панически страх да гледаш момчетата в очите, а искаш да си вървежна и да ти обръщат внимание. Не можеш да им дадеш това, което ще поискат от теб, щото си душевно девствена (и вероятно) малка и наивна романтичка, чакаща принца на белия кон, обаче искаш да те харесват и да ти правят комплименти. Не те бива в тези игри и започнеш ли ги, най-много да си изпатиш.

Kakinceto
05-09-2014, 22:32
Не искам да съм вървежна и за комплименти не прося (мама ми прави достатъчно :D) Може да се каже, че съм романтичка. Всичките филми, които съм изгледала, и всичките книги, които съм прочела, имат пръст в това. А за принца на белия кон- не де целя високо, не ги искам от тези дето всяка втора вкарват в леглото. Искам си съвсем нормално момче.

ibSc
05-09-2014, 22:39
Еми ок аз съм нормален , и аз не харесвам момичета дет ... але просто курви да ги нарека директно и съм колкото теб .. аре да се зимаме :Д :Д

Kakinceto
05-09-2014, 22:50
Ахахха. Айде. Вземи ме от вкъщи, ще ходим да ядем пица. :D

DarkTemplar
05-09-2014, 22:57
Така като гледам, по-скоро ще си играете в пясъчника до вас. :>

Kakinceto
05-09-2014, 23:04
Ооо айде да направим пясъчен замък. Идвай и ти, всички са поканени :Д

ibSc
05-09-2014, 23:12
Така като гледам, по-скоро ще си играете в пясъчника до вас. :>

Лол ти кат си на 20-30 год к'во правиш тук ? Тва са теен проблеми :Д ахах :Д

PyEr
05-10-2014, 07:31
Ако приличаш на тая от снимката ... мн си сладка

stynioo
05-10-2014, 07:41
айде,стана импулс тука.

102
05-10-2014, 09:22
Защото си нормално 16 годишно дебилче

SHPAIdURmeN
05-10-2014, 18:35
айде,стана импулс тука.

old school :D

П.С. Бях го забравил т'ва

bloodsugarsexmagik
05-11-2014, 12:26
и съм много комплексирана

Ето ти причината.

baby_baby
05-11-2014, 13:16
Я се стегни вие дори не се излизали на среща ти се е влюбила онлайн в него че даже и ревеш ходенето до лафката не е среща :д

golemiq_korab_minava
05-11-2014, 13:47
тва е щото се влияеш от другите, всичко с времето си ;)

Kakinceto
05-11-2014, 20:23
Ааа как ще съм се влюбила?! Нищо подобно, просто ми стана гадно, че така ме изигра и аз му паднах в капана... Той продължава да ми пише. Даже вчера ми прати една снимка, на която беше без блуза, и ме пита дали да я качва... Добре че не стана нищо с него, че разбрах какъв е всъщност. След като ми каза онова изречение, взе по-различно да се държи. Взех да го опознавам по-добре и наистина съм изкарала късмет, че не е станало нещо :D

me_&_my_broken_heart
05-11-2014, 20:47
Същия проблем :(

tochko
05-20-2014, 13:10
Само да ти кажа, че и аз изпитвам подобен проблем откъм момичетата, но даже ако нямаш увереноста да гледаш непознат в очите не виждам как очакваш да те забележат. Момчетата обикновено не харесват момичета без самочувствие, а обратното-леко по утракани :) .

tochko
05-20-2014, 13:15
Само да ти кажа, че и аз изпитвам подобен проблем откъм момичетата, но даже ако нямаш увереноста да гледаш непознат в очите не виждам как очакваш да те забележат. Момчетата обикновено не харесват момичета без самочувствие, а обратното-леко по утракани :)