PDA

View Full Version : Море и менструация



awawawa
05-01-2014, 08:24
Здравейте. На 14 съм и вече сме запазили дата за морето. Лошото е,че може там да ми дойде. Говорих с мама на тази тема,но тя не спомена нищо за тампони. Явно не иска да си слагам още, но според мен няма да са ми удобни и ще ми е некомхортно с тях. Четох за противозачатъчните,но и много хора се оплакват от тях... Има и друг избор с витамин Ц ,но не при всеки действа,а и не знам по колко таблетки и кога се пият. А с еднодневна превръзка? Тези малките без крилцата става въпрос ,не знам дали така се казваха,но според мен няма да ми свършат работа. Много обичам да ходя на море и ЩЕ влизам във водата. Моля ви дайте ми съвети..

Castiel_
05-01-2014, 08:26
Ако ти дойде на морето, единственият начин да влизаш във водата са тампоните.

xNarcisseNoir
05-01-2014, 08:42
Няма какво да направиш. Всичко е въпрос на късмет... С хапчета не пробвай,все още организмът ти не е готов,а и има външни ефекти,като надебеляването,например. ;)

awawawa
05-01-2014, 08:47
А не мога ли да се отворя с тампон,защото някои казват,че ципата била навътре. А и мама едва ли ще ми разреши... Какво ще й кажа

xNarcisseNoir
05-01-2014, 08:51
На вас не са ли ви обяснявали в училище, че няма как да се отвориш с тампон? (поправи ме,ако греша) Още в началните класове идваха и ни говореха точно за това... :D

awawawa
05-01-2014, 11:07
На вас не са ли ви обяснявали в училище, че няма как да се отвориш с тампон? (поправи ме,ако греша) Още в началните класове идваха и ни говореха точно за това... :D
На нас изобщо ве са ни говорили за такива неща. :D Значи да ползвам тампони? А ще ми препоръчате ли някакви малки? Девствена съм,ще ме боли ли като стоя с тампон?

DisappointedDreamer
05-01-2014, 12:04
Не разбирам как на 14 години ще искаш разрешение от майка ти да носиш тампони. Какво да и казваш? Нищо. Организмът си е твой, а тампоните не са дрога. Няма да те боли, ако го поставиш правилно. Тампонът се сменя на всеки (максимум) 2 часа.

В море без тампон в цикъл ще си докараш инфекция. Всъщност, и с тампон не е гаранция, че ще се предпазиш.

The Cheetah
05-01-2014, 12:10
Ахахахааха мама нямала да разреши оле ужас
Просто не и казвай, купи си мини тампони например и толкова
никой няма да разбере.

fUcKsMiLe
05-03-2014, 17:42
Купи си МИНИ-тампони и пробвай ако ти дойде, ако не - няма да влизаш в морето и това е.
Майка ти няма нужда да разбира. И не, не можеш да се отвориш.

yakuza_
05-03-2014, 18:03
Не ги слушай, ако почнеш да кървиш, почни да викаш - АКУЛА !

acrspr
05-09-2014, 12:27
Не ги слушай, ако почнеш да кървиш, почни да викаш - АКУЛА !

:D