PDA

View Full Version : Да му кажа ли?



never_lose_hope
05-01-2014, 12:33
Здравейте, ситуацията е следната .. от доста време вече харесвам едно момче. Чуството е доста различно,не ми се е случвало до сега, даже при най-дългата ми връзка с бившия не съм изпитвала това, което изпитвам щом видя въпросното момче. Не мога да се оплача от липса на внимание от негова страна, но никой не прави крачка напред .. На моменти си мисля, че и той изпитва нещо към мен, а на моменти точно обратното. До сега не съм казвала на никого аз първа " допадаш ми" "харесвам те" или нещо от този род, винаги момчето е правило първата крачка .. Дилемата ми е дали да му кажа всичко - все пак доста време мина така в игрички, а и няма да имам какво да губя. На кратко въпросът ми е дали вие сте попадали в подобна ситуация и смятате ли, че това с директното признаване на чуствата е добра идея или е детинско?

ultras88
05-01-2014, 12:50
Ми или чакаш и може и да изгубиш всичко или действаш и квото сабя покаже. Другия вариант е да идете да пиете някъде , да пиинеш и да му налетиш след това ако стане нещо стане , а ако не стане ще имаш извинение че си била пияна и готово :)

AliceSw
05-01-2014, 17:01
Въобще не е така...след поне ентусиазъм за по-често общуване/излизане е приемливо споделяне за интереса...между просто познати е неуместно и неприятно...

bestrong
05-01-2014, 17:37
В момента аз самата съм в такава ситуация ! Доста време се колебах дали да го поканя на кафе или разходка и ето , че се навих (не знам как стана ) не след дълго ..въпросната среща се състоя ! По време на разходката ме целуна и се държахме за ръце ....знае те !! Проблема е , че всичко е на моменти тоест понякога ми обръща внимание , а друг път флиртува с други момичета пред мен ..дали иска да ме накара да ревнувам ??

RapExotic
05-01-2014, 19:53
Все някой трябва да направи първата крачка. Защо това да не си ти?