PDA

View Full Version : Харесвам тъмнокожи момичета, а живея в България



Redondo
05-01-2014, 14:24
http://img.allw.mn/love/thumbs/358/902.jpg

Привет на всички във форума! :) Може да ви се стори странно, но от известно време насам осъзнавам, че тъмнокожите момичета са единствените, които ме привличат истински и с които искам да имам сериозна връзка. Проблемът е, че в България и дори в София, където живея, не мога да срещна африканка или мулатка. Сигурно ще ми кажете "ами тогава заживей в чужбина", но въпреки че знам езици и имам възможност, искам да остана, да завърша образованието си тук и да направя нещо за страната си. Интересно ми е има ли и други хора с моя проблем и успял ли е някой да си намери тъмнокожа половинка? Какво трябва да направя, за да срещна такова момиче в България и да сбъдна мечтата си?
Ако темата ви изглежда несериозна, просто не си губете времето да пишете в нея. ;)

mimsssssss
05-01-2014, 14:52
Има чернокожи и мулати, и то не само в София. Не виждам нищо странно в интересите ти. Както има хора, които харесват сини очи, руса коса и т.н., има и цветово предпочитание. На отговора ти - да, намирала съм си половинка. Но си мисля, че понякога любовта не пита и точно от това което бягаш, те застига. Така че, един ден може да се влюбиш в жена с млечнобяла кожа... никой не знае :)

Wwwooow
05-01-2014, 15:39
Аз пък много харесвам чернокожи мъже, толкова са сладки...Като малка казвах на всички, че ще се омъжа за негър и ще имам малки сладки негърчета. Има много тъмнокожи жени и мъже в България, мечтата ти не е невъзможна.

Redondo
05-01-2014, 17:02
Според мен изобщо няма много тъмнокожи и мулати в София. Излизам често, в различни части на града и заведения, с различни компании и ми се е случвало да видя тъмнокож мъж, но жена - никога. А дори и някога случайно да попадна на такова момиче, ситуацията може да не е подходяща да я заговоря, тя може да е обвързана, може да не ме хареса ...
Не искам да разчитам на случайността, но пък и не знам какво да предприема. :?

Wwwooow
05-01-2014, 18:10
За София не знам..Мъжете чернокожи са повече от жените сякаш наистина, не че съм правила статистика, ама и аз по-рядко виждам.

The Cheetah
05-01-2014, 18:14
Премести се да живееш в Африка.

mimsssssss
05-01-2014, 19:24
Е ти сега места за чернокожи ли искаш да ти кажа? Все едно места за руси... Хора като хора са си - срещат се навсякъде. Аз пък много често срещам, явно посещаваме едни и същи места...

Redondo
05-01-2014, 22:51
Тъмнокожите футболисти и баскетболисти, които играят в България, често ходят в Sugar, но с тях никога няма момичета от тяхната раса, за съжаление.

marilyn
05-02-2014, 07:21
Разходи се около лагера за бежанци в Овча Купел, чернокожи, колкото си искаш! :D

Ако оставим на страна майтапа, наистина като се разходи човек по улиците нерядко вижда тъмнокожи хора. Излизай повече в центъра, по някои заведения със сигурност можеш да си намериш.

mimsssssss
05-02-2014, 08:09
Тъмнокожите футболисти и баскетболисти, които играят в България, често ходят в Sugar, но с тях никога няма момичета от тяхната раса, за съжаление.

Баш пък там съм се засичала с 4-5 чернокожи момичета. Иначе за мулатки - виждам доста рядко.

DarkTemplar
05-02-2014, 08:54
И аз се сетих за Sugar.

tireheb
05-02-2014, 08:55
оня ден беха насядали там на пейките в двора на су - и жени имаше
помислих, че са ни превзели вече

Redondo
05-02-2014, 09:18
Уча в СУ и ходя сравнително често в Sugar, но и на двете места не съм попадал на тъмнокожо момиче или мулатка. Даже се чудех дали в България изобщо вече идват студенти от Африка като едно време. Може би просто имам лош късмет - който търси нещо целенасочено, никога не го намира. :p

RapExotic
05-02-2014, 21:00
Кво се чудиш, ходи във факултето .. там е пълно с тъмнокожи. :D

baby_baby
05-02-2014, 21:22
В София има виждала съм по центъра

Redondo
05-04-2014, 11:27
Със сигурност има, въпросът е къде в София (или изобщо в България) мога да намеря такова момиче и да осъществя контакт с него ... за съжаление повечето отговори в темата ме убеждават, че ще ми бъде наистина трудно, защото не чух конкретен съвет. :)

bobitor
05-05-2014, 16:51
Има си в България. На мен пък ми харесват и малко закръглените.

Redondo
05-06-2014, 13:07
На мен пък ми харесват и малко закръглените.
На мен също, определено предпочитам по-закръглени момичета пред анорексички. :p