PDA

View Full Version : Презервативи



barbiiee123
05-01-2014, 17:11
Здравейте! Предполагам , че има и от преди такава тема, за което се извинявам.. Какви презервативи ползвате и случвало ли ви се е да се скъса? На 15 години съм , имам приятел от година и нещо .. До сега сме правили 2 пъти секс , но презерватива се изхлузва ( в смисъл не целия, ами до някъде ) .. и винаги стоя на тръни и чакам да ми дойде.. смятам , че съм малка за противозачатъчни.. Дали пък е от неправилното му слагане.. И бихте ли обяснили как се слага кондом с подробности.. Моля без хейт, благодаря предварително ! :)

The Cheetah
05-01-2014, 17:17
по- скоро си малка за секс, така като гледам

RapExotic
05-01-2014, 19:06
Сигурно приятеля ти не знае как се употребява презерватив.

MaLkaTa_LaDy
05-01-2014, 20:20
Никога през живота ми не ми се е късал презерватив.

Има си ясни указания на презервативите как се поставят. 2 неща:
1. Да уцелиш на коя страна се разгъва
2. Да няма въздух в резервоарчето след като го сложиш. Тоест стискаш резервоарчето между палеца и показалеца на дясната си ръка (може и да усучеш леко) и без да пускаш го поставяш, така че да няма въздух вътре.

П.с. На 15 години си малка и за секс, не само за противозачатъчни, ама айде...

tori
05-01-2014, 20:29
Дюрекс си ползваме, едни такива с точици. Никога не се е късал и изхлузвал. Обикновено в кутийките пише как се слагат, че даже и картинки има. Общо-взето всеки с малко багаж на правилното място ще разбере как се слагат презервативи.

mimsssssss
05-01-2014, 20:35
Според мен не му е достатъчно надървен или размера не е правилен.

Rabalka
05-02-2014, 07:17
Не го слагате правилно

marilyn
05-02-2014, 07:28
Има клипчета в интернет, които показват как се поставя презерватив. Вероятно той не знае как. Друг вариант е презервативите да са му големи.

SunnyDJ
05-02-2014, 12:08
Нормално е да има някакво изхлузване и особено ако не е неговият размер. А по повод късането, то се дължи само и единствено на неправилно ПОСТАВЯНЕ!

Роберто
05-02-2014, 12:18
може би презерватива му е голям и пада лесно ;) има презервативи по размер купуват се онлайн от Condom bg ще ви изпратят линия и с нея ще измерите дебелината на пениса и ще видите какъв размер презерватив ползва. При мен имаше подобен проблем понеже ми е дебел пениса и ми стягаше презервативите от магазините и ми падаше пениса, стандартните и си поръчвам от този сайт немски са много са качествени малко са по скъпи но пък си заслужава ;)

Здравейте! Предполагам , че има и от преди такава тема, за което се извинявам.. Какви презервативи ползвате и случвало ли ви се е да се скъса? На 15 години съм , имам приятел от година и нещо .. До сега сме правили 2 пъти секс , но презерватива се изхлузва ( в смисъл не целия, ами до някъде ) .. и винаги стоя на тръни и чакам да ми дойде.. смятам , че съм малка за противозачатъчни.. Дали пък е от неправилното му слагане.. И бихте ли обяснили как се слага кондом с подробности.. Моля без хейт, благодаря предварително ! :)

SunnyDJ
05-02-2014, 12:48
http://www.vbox7.com/play:6d2ba36b71?r=google

baby_baby
05-02-2014, 13:22
Явно приятеля ти не знае как да си го сложи погледнете опаковката на презерватива там е описано как става

DisappointedDreamer
05-02-2014, 13:54
Или е неправилно поставяне, или размерът е голям.