PDA

View Full Version : Б*ати приятелката



desperedbob
05-01-2014, 18:52
имам една приятелка ( само приятели) постоянно иска сякаш да ми покаже че е много хубава. Преди години си я харесвах ама т'ва отмина и сега сме си само приятели и има едно момиче с което исках да ме запознае но тя постоянно го отлагаше и не искаше да ме запознае с нея ( преди се харесвахме ама нищо не стана ) та въпросът ми е: Как да я накарам да ме запознае с това момиче и да не би отново да ме харесва ? Защото ако не иска да ме запознае защото ме харесва е бати гадината ( да не ползвам по не цензурирани думи ) :D

3oPuTy
05-02-2014, 09:25
А защо трябва 3-ти човек да те запознава с това момиче?

dickiesx.
05-02-2014, 11:13
А защо трябва 3-ти човек да те запознава с това момиче?

Няма смелост сигурно човека бе ;д

Ами кажи и че не я искаш каквото и да прави и просто да те запознае с това момиче ... достатъчно е да излезете 3-мата на кафе примерно и ти сам ще се запознаеш :D

desperedbob
05-02-2014, 12:26
лол не че не ми стига смелост просто те са от друго дскл и няма как да се запозная а пък тя ми я беше показала и мен ме кефи а сега мога да я изпусна заради това че тя е егоист! и се дразня ,аз я бях канил ама тя не иска да я доведе . и защо ,защото ще се запозная с нея ....

3oPuTy
05-02-2014, 15:47
В днешно време, когато масово дечурлигата използват фейсбук, как не се сети да я добавиш в приятели, да си початите и да й предложиш да излезете за да се запознаете? :lol:
А и като е от различно даскало да не е от друг град или друга планета? Отиваш, виждаш я, запознавате се и готово.
Не е голяма философия ...

RapExotic
05-02-2014, 21:03
Притисни я в ъгъла и я заплаши, че ще и прережеш гърлото с лъжица.

baby_baby
05-02-2014, 21:12
Харесва те и за тва не иска да те запознае с момичето просто ти се запознай с нея

leadyflame
05-02-2014, 21:15
На теб сега дерта ти е да се запознаеш с другата девойка или тази дали изпитва нещо към теб?

heartsdesire
05-02-2014, 22:52
Ебати гадината
То ти си бати приятеля, не тя.

desperedbob
05-03-2014, 06:52
е за какво пък аз да съм гадния ?

desperedbob
05-03-2014, 06:58
е за какво пък аз да съм гадния ?

3oPuTy
05-03-2014, 07:28
Не си гадния, а простия ... Наричаш я приятелка, а я нареждаш по начин, по който доста от нас не биха наредили дори непознат. Като за капак я обвиняваш за собствените ти задръжки. Другата била от друго училище и трябвало 3-ти човек да ви запознава ...
Ми много ясно, че тази мома няма да го направи. Не само щот' може да те харесва, а и защото не си малък и можеш да го направиш сам. Тя нито е длъжна да го прави, нито нищо.

dickiesx.
05-03-2014, 08:21
Вземи както казаха по-горе и драсни у фейсбука ;д. Човече не може да искаш нещо от дадено момиче, ако тя не иска да го направи. Вариантите са следните: Или се изясняваш с приятелката си, или действаш сам със другата from the other school :D

kpuckyy
05-03-2014, 12:20
Мани мани днешната младеж не стига че нямат ник'ъв маниер за държане с хората, ами и нямат два нормални лафа в устата си...