PDA

View Full Version : Чувства?



goGu
05-01-2014, 19:33
Здравейте,интересно ми е как може да си бил влюбен в някого ,а в един момент просто за 1 ден ,всичко да изчезне.Обичах приятелката си,обожавах я,никога не съм се чувствал по този начин,връзката ни започна на шега ,нещата се задълбочиха,станах коренно различен мъж с нея във всяко едно отношение,преоткрих себе си,развих се като личност,пораснах с нея.Не бях усещал нещо по-приятно,да заспивам всяка вечер до жената която сънувам,усещах че целият свят е мой ,че мога да направя всичко.Обожавах я,живеех само за усмивката й ,за гласа й ,за това да я усещам до себе си ,да я притискам,да споря с нея,да се смея с нея,беше само Тя,не ме интересуваше никоя друга,исках само и единствено нея.Но един ден разбрах,че цялата ни връзка е изградена на лъжа,на нейните лъжи,всичко което знаех за нея,се оказа долна лъжа,живота й беше измислен от самата нея.Когато разбрах всичко,просто не можех да го възприема,да осъзная ,как някой може да постъпи така,как след година не разбрах нищо.Нито лъжите й ,нито изневерите й,не можех да разбера къде съм сгрешил,че да ми изневери или как съм бил толкова сляп.За 1 минута минаха около безброй мисли в главата ми и причини и знаци ,че съм бил сляп за това какъв човек е всъщност.И тогава просто всичко изчезна,всичко което изпитвах към нея,цялото щастие ,любов ,радост просто изчезна за миг.Никога през живота си не съм гледал някой с толкова много отвращение,както когато вече гледам в нея.Това нормално ли е ,възможно ли е ,да си обичал някого с всяка своя частица и след минута да те отвращава и отблъсква.Възможно ли е всичките чувства да изчезнат за миг?

Hilary_
05-02-2014, 08:56
Разочарованието е най - бързият път към безразличието, нали знаеш?
Нормално е да се чувстваш така, обичал си лъжа.

Enchanting
05-02-2014, 15:24
Трябва да си доволен от факта, че си разбрал
що за човек е, макар и късно.
Доволен, че вече не е част от живота ти.

RapExotic
05-02-2014, 22:00
Когато си влюбен в някого, често не виждаш неговите грешки и недостатъци. Същото важи и за лъжите. Ти не си виновен за това, че не си знаел истината. Следващия път ще знаеш и ще си по-предпазлив. Една такава връзка наранява много, но и учи човек на много неща. Хубаво е, че си се отървал само след една година, защото някой хора живеят в заблуда много повече време и раздялата след това е много по-тежка. И е нормално да спреш да я обичаш за един ден, тъй като ти никога не си обичал нея самата, а фалшивият образ, който си вярвал, че е тя.