PDA

View Full Version : Не съм запознат много добре ! Искам отговор



slad1ra
05-01-2014, 20:13
Проблемът ми е следния! С гаджето ми правим секс без презерватив, преди месец а след като свъраших си опрях главичката по която имаше сперма в срамните и устни има ли вероятност да е стигнала по навътре и да забременее и другият ми въпрос е че след като сме направили един тек след известно време правим втори и има ли опасност ако ми е останала сперма по половия член да забременее. Преди седмица и дойде цикала.

MaLkaTa_LaDy
05-01-2014, 20:27
Може и да е стигнала навътре. Спермата си има определена двигателна енергия, която зависи от много фактори. Трябва да си спомниш какво си ял от 3 до 6 часа преди това. Въглехидратите спомагат на спермата ти да се придвижва от едно място на друго, примерно. От друга страна сутрин рано спермата ти е по-наситена на двигателна енергия. Много зависи и от температурата на околната среда докато сте го правили. Колкото по-топло е, толкова е по-голяма възможността сперматозоидите да са се придвижили до влагалището на приятелката ти. Като цяло това е сложна материя...

jajjaj
05-02-2014, 17:29
Може и да е стигнала навътре. Спермата си има определена двигателна енергия, която зависи от много фактори. Трябва да си спомниш какво си ял от 3 до 6 часа преди това. Въглехидратите спомагат на спермата ти да се придвижва от едно място на друго, примерно. От друга страна сутрин рано спермата ти е по-наситена на двигателна енергия. Много зависи и от температурата на околната среда докато сте го правили. Колкото по-топло е, толкова е по-голяма възможността сперматозоидите да са се придвижили до влагалището на приятелката ти. Като цяло това е сложна материя...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

baby_baby
05-02-2014, 18:06
Не не и не

RapExotic
05-02-2014, 20:47
Преди седмица и дойде цикала.

Значи не е бременна. Не правете неща, за които не сте сигурни за да нямате после ядове.

SunnyDJ
05-03-2014, 07:43
....след като сме направили един тек след известно време правим втори и има ли опасност ако ми е останала сперма по половия член да забременее.

Да има и то голяма!!! Достатъчно количество сперма остава в уретрата, с което можеш да я заплодиш! Освен ако преди вторият път, не си го завел да го изчишкаш.