PDA

View Full Version : Здравейте имам нещо като проблем ако може дайте съвет!



Роберто
05-01-2014, 21:52
Имам приятелка от 1 година, постоянно ми говори за бившите си гаджета и понякога това ми разваля настроението и желанието за секс казал съм й ама тя вика, че не ми го казвала с такава цел да ме засяга по някакъв начин. И когато й откажа и ми се сърди почва да блъска да ми казва колко е желана, че много мъже я искат и колко я свалят и че ако не я искам аз ще се намери друг който да я поиска. За около 10 дни се случва да й откажа 1 път и то не е точно отказване а нямам желание никакво понеже съм изморен по една или друга причина и тя започва да ми обеснява, че се чувства нежелана, че това и било проблем на нея нанасяло и психологичен проблем чувствала се зле. Просто ден без секс не може при нас колкото повече толкова повече но аз не издържам измарям се искам почивка. Като и кажа нещо такова тя ми казва бившото и гадже колко много секс правила с него, че постоянно я е желал по 4 5 пъти секс на ден и то постоянно. Аз не мога така постоянно и ми е тъпо да ми се сърди точно тая вечер стана нещо такова и заради това реших да си излея душата понеже си я обичам и тя мен, разбираме се идеално но това ни е единственото как да го кажа лека форма на проблем. Дайте ми съвет кажете нещо не съм някой лапе, 20+год. съм!

Не ми давайте глупави коментари ако не мислите, че няма да ми помогнете. Който не е компетентен да си замълчи!
Благодаря предварително!

DarkTemplar
05-01-2014, 22:44
Приятелката ти май има проблеми преди всичко с психиката. Поведението й ми намирисва на ниска самооценка и сериозни комплекси. Иначе няма лошо, че иска да правите често секс, лошото е, че дори единичен отказ я вади от равновесие и почва да се държи като пълна комплексарка.

xXxPETYAxXx
05-02-2014, 05:43
Поясни ми "разбираме се идеално" - да не значи "не се караме защото всичко става както тя го иска". Не знам, мен това говорене и сравняване с бившия и то след една година, и то след като си и казал вече, че не ти е приятно би ме изкарало от релси и бих ѝ насъбрала много на тая твоята и накрая щеше да се стигне до биене на шута.

Rabalka
05-02-2014, 07:26
Кифла е зарежи я само проблеми ште си имаш

hey.mistery
05-02-2014, 07:34
Нинфоманка :D не мога да ти кажа " зарежи я", защото това си го решаваш само ти. А това с бившите е страшно тъпо! Опитай се да й обясниш, че не искаш и не можеш всеки път щом поиска. Или просто следващия път като ти каже, че е много желана от други и ако те зареже веднага ще си намери някой ..кажи й " тогава досега защо не си си намерила? " За връзка от 1 година, не знам как си я изтърпял толкова време.

dickiesx.
05-02-2014, 10:56
Пич имам чувството, че си мъж под чехъл. Значи когато тя иска тогава така ли!? Ей момичета ние не сме от желязо.
Приятелката ти има както казаха по-горе проблем с комплексите и това че всеки я желаел може и да не е вярно, а само да си го измисля като за оправдание. Отстоявай позицията си и и отказвай, ако не свикне с отказите значи не е за теб : )

Роберто
05-02-2014, 11:13
Всичко се решава от двама ни, когато преценя, че тя е права казвам ти си права ще стане както ти кажеш. Когато аз съм прав и казвам не грешиш не винаги си права ще го направим както аз казвам.

Роберто
05-02-2014, 11:16
Пич имам чувството, че си мъж под чехъл. Значи когато тя иска тогава така ли!? Ей момичета ние не сме от желязо.
Приятелката ти има както казаха по-горе проблем с комплексите и това че всеки я желаел може и да не е вярно, а само да си го измисля като за оправдание. Отстоявай позицията си и и отказвай, ако не свикне с отказите значи не е за теб : )

Да ама тя иска постоянно бе брат минимума е сутрин и вечер ако може не по един тек а по няколко сутрин няколко вечер естествено, че не мога постоянно така. Да изкарам така 2 3 дни и много се изморявам аз имам и други неща не мога само да чукам по цял ден. И когато и кажа, че не мога да правя и тя ми е казвала ами за мен това е адски важно по този начин разбирам, че другия човек ме обича и т.н. така тя виждала, че я обичат понеже искат да й доставят удоволствие! И аз като не го правя понеже съм изморен и излиза че не я обичам според нея... :ѝ ;ѝ

Роберто
05-02-2014, 11:17
Всичко се решава от двама ни, когато преценя, че тя е права казвам ти си права ще стане както ти кажеш. Когато аз съм прав и казвам не грешиш не винаги си права ще го направим както аз казвам.

Поясни ми "разбираме се идеално" - да не значи "не се караме защото всичко става както тя го иска". Не знам, мен това говорене и сравняване с бившия и то след една година, и то след като си и казал вече, че не ти е приятно би ме изкарало от релси и бих ѝ насъбрала много на тая твоята и накрая щеше да се стигне до биене на шута.

dickiesx.
05-02-2014, 11:19
Да ама тя иска постоянно бе брат минимума е сутрин и вечер ако може не по един тек а по няколко сутрин няколко вечер естествено, че не мога постоянно така. Да изкарам така 2 3 дни и много се изморявам аз имам и други неща не мога само да чукам по цял ден. И когато и кажа, че не мога да правя и тя ми е казвала ами за мен това е адски важно по този начин разбирам, че другия човек ме обича и т.н. така тя виждала, че я обичат понеже искат да й доставят удоволствие! И аз като не го правя понеже съм изморен и излиза че не я обичам според нея... :ѝ ;ѝ

Значи нямам думи просто каква нимфоманка е пич. Ама ако желае много да я обичат, прати я насам :D

Роберто
05-02-2014, 11:20
Опитвал съм да обесня, че когато не мога значи съм изморен а не че тя не ме възбужда и съм и казвал да не се чувства нежелана при положение че съм изморен и не мога днес! Но тя вика че така тя виждала дали съм искал да й е хубаво на нея щом не искам да й е хубаво значи не я обичам достатъчно! И ми е казвала, че без секс не можела изобщо правила го е преди постоянно по 4 5 пъти на ден и това й било голям проблем, почвала да има психични проблеми да е боли глава и т.н.

Нинфоманка :D не мога да ти кажа " зарежи я", защото това си го решаваш само ти. А това с бившите е страшно тъпо! Опитай се да й обясниш, че не искаш и не можеш всеки път щом поиска. Или просто следващия път като ти каже, че е много желана от други и ако те зареже веднага ще си намери някой ..кажи й " тогава досега защо не си си намерила? " За връзка от 1 година, не знам как си я изтърпял толкова време.

Роберто
05-02-2014, 11:21
Значи нямам думи просто каква нимфоманка е пич. Ама ако желае много да я обичат, прати я насам :D

Съмнява ме да можеш да я наситиш :D

Роберто
05-02-2014, 11:25
Примерно на 7, 8 дни 1 път да и откажа и ми вика, че постоянно се случвало пак не е през доста дни през 1 седмица 1 ден като и откажа не мисля че трябва да блъска по стената и да вика, че и се чука'' чука ми се искам секс аз съм жена искам да ме оправиш'' точно тези думи :X аз не го правя нарочно какво да направя физически не мога понякога

Приятелката ти май има проблеми преди всичко с психиката. Поведението й ми намирисва на ниска самооценка и сериозни комплекси. Иначе няма лошо, че иска да правите често секс, лошото е, че дори единичен отказ я вади от равновесие и почва да се държи като пълна комплексарка.

SunnyDJ
05-02-2014, 12:13
КИФЛААААААААА..........

DarkTemplar
05-02-2014, 21:54
Турбо егоистка и турбо комплексарка и май наистина е нимфоманка или ужасно силно пристрастена към секса. Проблемът й е в главата, не между краката. Прати я на психиатър и й купи вибратор, за всеки случай. ;)

ultras88
05-03-2014, 21:40
Турбо егоистка и турбо комплексарка и май наистина е нимфоманка или ужасно силно пристрастена към секса. Проблемът й е в главата, не между краката. Прати я на психиатър и й купи вибратор, за всеки случай. ;)
.

DragonLady
05-03-2014, 21:50
Турбо егоистка и турбо комплексарка и май наистина е нимфоманка или ужасно силно пристрастена към секса. Проблемът й е в главата, не между краката. Прати я на психиатър и й купи вибратор, за всеки случай. ;)

+1
И аз съм малко или много нимфоманка и постоянно ми се прави секс, но от 7-8 пъти на ден, да и откажеш един, и тя да ти прави скандали, да ти крещи и да ти посяга физически блъскайки те в стената, ми говори, че наистина не е добре с главата и за психиатър.
Продължават ли така нещата, и не се ли вземат мерки, ти ще страдаш от тая работа, така че замисли се за бъдещето си с нея и има ли такова изобщо?

draid
05-04-2014, 12:57
Ако беше на мен щях да я сравня със земята. Колкото по-бързо се отървеш от нея по-добре.

baby_baby
05-04-2014, 15:11
Нинфоманка :D не мога да ти кажа " зарежи я", защото това си го решаваш само ти. А това с бившите е страшно тъпо! Опитай се да й обясниш, че не искаш и не можеш всеки път щом поиска. Или просто следващия път като ти каже, че е много желана от други и ако те зареже веднага ще си намери някой ..кажи й " тогава досега защо не си си намерила? " За връзка от 1 година, не знам как си я изтърпял толкова време.

+++

bilqnavod
05-06-2014, 16:20
Не я слуша главата, има проблем от всякъде тая... Аз съм човек, който предпочита да прави рядко секс, но качествен, отколкото като нея по 100 пъти на ден. Нейното желание за секс не е норма, а отклонение. задай си въпроса дали наистина те обича. Ако съм на теб ще я пратя набързо при другите щом толкова я желаят, нека си я прехвърлят един на друг, това заслужава, нека да се научи.