PDA

View Full Version : Из моята ум :)



funkey
05-01-2014, 22:34
Бих искал да споделя,разкажа неща от живота ми ,ей така,просто имам нужда да го кажа или най-малкото ( и лесно) да го напиша.Тази година завършвам училище...много неща са ми в главата, сблъсквам се с все повече проблеми и трудности, с всеки изминал ден го осъзнавам това,все повече и повече :) Наскоро убиха момче,с което бях израстнал,отново почнах да се затварям в себе си (преди бях по -затворен,трудно ме опознаваха хората,но само на тези,които знаех,че си струва показвах що за човек съм.Имам високо мнение за себе си,много хора,познати "приятели" имат грешно впечатление за мен и именно заради това имам само няколко истински приятели,на които държа.Макар и да са уникално тъпи,и да не осъзнават,че човека,на които трябва да разчитат съм аз,а не някакви глОпаци,където днес сте приятели,утре не,аз държа на тях.Дразня се,че ме пренебрегват,макар и че сме правили много един за друг.Знам,че са готови на много неща за мен ,както аз за тях , но те просто не го проумяват, каквото и да им казвам или се опитвам да им покажа.)По-принцип,може да се каже,че мисля малко повече над малките неща,които се случват около мен или приятелите ми,и тяхното влияние което оказват.Както и да е сега за любовта-нещата не вървят,понякога най-малкото което искам да имам е приятелка,а просто момиче за 1 нощ,друг път просто съм готов да намеря това момиче,което ще ме опознае и види що за човек съм и колко чувства мога да вложа в 1 връзка.Знам,че мога много да си патя от това,но пък искам да пробвам-и сега ще кажете "е пробвай,нищо не губиш" Еми не става,аз съм много странен човек,даже сам си се очудвам какъв съм такъв :D Държа да опозная момичето непринудено,в компания,да видя нейното държание и чак тогава да предприема нещо.Искам първо да създаде някакво добро впечатление...Знам,че без да пробвам,да минавам през какви ли не срещи/неща,трудно ще намеря момичето за мен,но аз просто си държа на това... Имам адски много познати,града ми не е никак малък,за всеки имам изградено различно мнение,в повечето случаи отрицателно,но не от рода Простак,бияч,селяндур ами по-скоро като безинтересен именно заради това,че повечето хора се влияят от "поговорката" "По дрехите посрещат,по ума изпращат"И това съм го усещал много пъти!Смея да кажа,че стила ми на обличане е много добър.Не си създавайте илюзията,че съм някои надут егоцентрик!Може да се каже,че съм леко срамежлив, на моменти притеснителен,но винаги съм готов да дам съвет на някого,да помогна за нещо,на хора,които са ми показали,че няма да е напразно.Някак си усещам,личността пред мен що за човек е.Кои знае какво още ще ми дойде на главата,(доста хаотично съм си изливал мислите,доколкото е възможно) но ще приключа до тук.Надявам се ако сте го прочели да сте останали с положителни чувста и сте ме разбрали отчасти поне правилно,защото ми е невъзможно да говоря за чувствата си,но тук някак си ми е лесно(Никога не бихте си помислили,че бих казал такова нещо ако ме познавахте)Бих се радвал ако има и положителни коментари на така нареченото кратко резюме в моя ум :D