PDA

View Full Version : Тя!!!



bybrek
05-01-2014, 23:06
Здравейте,не знам дали имам нужда от съвет просто искам да кажа на някого ,който няма да ме съди и няма да е субективен.Разделих си с приятелката си началото на март и то доста тежка раздяла,като цяло тя продължаваше целият февруари ,но началото на март беше краят.Имам ново момиче започнахме да излизаме ,точно след като се разделих с Ростислава,но просто си излизахме цял месец без абсолютно нищо повече от приятели,след това нещата се получиха,на никой не казах,че Ростислава ме съсипа ,на никой не казах какво се случи,всички си мислят ,че аз съм сгрешил както винаги,аз съм направил нещо за да се разделим,че съм й изневерил или нещо такова,но не беше така,но аз просто реших да кажа "Да ,изневерих й ,връзката ни беше красива,но приключи" това казвам на всички ,които все още ме питат "КАКВО СЕ СЛУЧИ??" .Защото имахме уникална връзка,то беше любов,страст ,драма ,беше лудост.Такава връзка никога не съм имал,толкова много емоции,толкова много чувства ,любовта ни ни съсипваше,толкова се обичахме,че се карахме за това.Бяхме луди един по друг,да бъда с нея беше най-красивото и най-болезненото нещо ,което съм изпитвал.Вбесявахме се до полуда,карахме се ,биехме се ,тръгвахме си,но пак се обичахме.Когато повечето хора се влюбят,обичат и се чувстват обичани,стават по-добри ,някак любовта и емоциите ги правят по-добри хора,но при нас беше обратното ,ставахме други и то не по-добри.И двамата извадихме някаква ненормална ревност,мисълта че някой друг може да я докосва,да я поглежда ме влудяваше,карахме се постоянно ,наранихме се много.Но боже толкова ми липсва,не се бяхме чували и виждали цял месец,нямаше какво да си кажем,всичко приключи по най-ужасният сценарии,направихме ужасни неща един на друг,казахме си още по тежки думи.Но ми липсва ,да се събуждам до нея,да знам ,че никога ризата или тениската ми няма да е на стола или на пода ,защото тя ще е станала ,ще я е облякла и ще е в другата стая на дивана с кучето и ще пие кафе и ще чете списанието си,всяка сутрин правеше това,знаеше ,че ме дразни да ми взима дрехите ,но винаги го правеше.Липсва ми ,как ми се караше ,когато не можех да разбера за какво ми говори или когато я взимах от университета и тя ентусиазирано искаше да ми разкаже,какво е станало днес или какво е научила и това ме правеше щастлив.Липсва ми ,аромата й .. тялото й до мен,гласа й ,усмивката й,секса с нея.. липсва ми тя ,когато си тръгна буквално все едно взе нещо от мен и не съм същият.Някак си вече не се забавлявам толкова,не съм толкова емоционален,чувствам се самотен без нея.Но не я искам в живота си отново,всичко приключи,но просто ми липсва много.А не мога да кажа на никого ,най-малко на нея,всяка вечер преди да заспя мисля за нея,дали тя се сеща за мен понякога.. дали й липсвам ,така както тя ми липсва.

bebeemalko
05-02-2014, 06:47
Готина история. Съчувствам на хора с моето име. Едно не ми е ясно.. какво толкова е станало, че сте се разделили и защо казваш, че си и изневерил... това не е мъжкарско каквато и да е причината.
Та, сам си го каза- няма смисъл да се събирате- всичко е приключило, просто ти трябва време да се примириш, че си без нея и всичкия и "багаж".
И, мамка му, защо веднага дотича при друго момиче... защо всички така правят..?

bybrek
05-02-2014, 09:57
Защото,си мислеше тя ,че аз й изневерявам ,просто защото имам доста приятелки момичета излизам с тях,поддържам връзка с бивши мой приятелки,както и със семействата им.Бившата ми приятелка живее в Лондон вече ,ние бяхме доста време заедно ,родителите й ,живеят в Америка и понякога идват в България,когато си дойдоха се видяхме в един ресторант и ме поканиха да отидем в Лондон при дъщеря им ,аз се съгласих защото не я бях виждал много време ,заминах на следващата сутрин с първият полет,Ростислава не го прие това.Върнах се след около седмица и разбрах,че е била с друг и но тя отричаше.Започнахме още повече да се караме и истината излезе наяве,че е била с това момче.Разделихме се ,после отново се събрахме ,но вече и двамата усещахме ,че връзката ни няма да я бъде с тази наша ревност ,разделихме се най-нормално.Но не стана ,отново една вечер бяхме заедно,правихме един от най-хубавия ни секс,след това тя си каза всичко,плакахме и двамата много и взехме решение ,че прекалено лошо влияние имаме един към друг и се разделихме,та аз дори взимах успокоителни преди да заспя,защото от нерви получавах сърцебиене и не можех.

Не съм дотичал при друго момиче,просто беше момиче ,което познавах преди години започнахме да излизаме и някак по лесно преживях връзката си с Ростислава ,но не напълно.А й от една страна го направих ,защото знаех че те се познават и Ростислава не я харесва,а всъщност момичето е далеч ,далеч по свястно от Росито.Но просто ми липсва..

3oPuTy
05-02-2014, 16:27
Ако моя хване първия възможен превоз за да отиде да се види с бившата си също ще реша, че има нещо нередно ...
Едно е да поддържаш приятелски отношения с бившите си и съвсем друго да отиваш при тях като кученце, след като са те повикали.
А ти с какъв акъл тръгна?
И браво на момичето, че все пак е сложила край на това нещо.

bybrek
05-02-2014, 17:37
Ама няма нищо нередно,ние сме много добри приятели ,връзката ни никога не е била някаква страстна ,а беше повече приятелска и след това продължихме да бъдем приятели.Заминах ,защото не я бях виждал от много време ,а има здравословни проблеми и само да се чуваме по телефона не ми стигаше,притеснявах се за нея и за това заминах.Не съм тичал като кученце,след нея.

monika.ruse
05-02-2014, 21:37
Аз най-много искам да разбера тази мъжка логика след края на дълга връзка веднага да се хващат с някоя друга...това значи, че не са обичали или?

monika.ruse
05-02-2014, 21:38
Ама няма нищо нередно,ние сме много добри приятели ,връзката ни никога не е била някаква страстна ,а беше повече приятелска и след това продължихме да бъдем приятели.Заминах ,защото не я бях виждал от много време ,а има здравословни проблеми и само да се чуваме по телефона не ми стигаше,притеснявах се за нея и за това заминах.Не съм тичал като кученце,след нея.
Ами не знам на мен това не ми се струва особено нормално и не знам как някой би го приел добре

RapExotic
05-02-2014, 21:51
Поведението ти е импулсивно, необмислено и хаотично. Дори бих казал леко детинско. Не е нормално да тръгнеш с някоя, след това да търчиш при бившите си, после да се връщаш, да се карате и сдобрявате няколко пъти и всичко това в рамките на един месец. Още повече пък да поемаш вината за изневярата, когато не си я извършил ти. Ясно е, че връзката ви няма да я бъде, но гледай следващия път да имаш по-отговорно и стабилно поведение спрямо приятелката си.

MladMenidjei
05-07-2014, 19:22
http://www.youtube.com/watch?v=N_YcD_yESk8 http://www.youtube.com/watch?v=MMAppa1cAVo <3 :) тва мисля по темата :Д

Au79
05-08-2014, 15:55
От всичко, което казваш, оставам с впечатлението, че се обичате един друг, макар и двамата да сте направили ОГРОМНИ грешки (мда, от много любов понякога така става ;) )
Мисля, че трябва да се съберете въпреки всичко.

bybrek
05-09-2014, 18:33
Всъщност и аз мисля ,че още я обичам.. някак си с другите не е същото ,колкото и да се карахме и любовта ни да беше изключително болезнена за и двама ни ,сега няма нищо празно е всичко.Вчера я видях в центъра и веднага се размахах ,затичах се отидох при нея и бях толкова щастлив ,че я виждам усмихнах се широко и й казах "Здравей,хубавице" ,при което тя само ми каза " Объркал си се нещо пич" и аз я попитах "за кое?" и тя ме погледна и каза "Познаваме ли се?" и се обърна и замина.Въобще нямам идея защо се държа така,звъннах й след 1 час тя ми вдигна и каза "Кой е?" и аз казах "Е как кой бе _______ " и тук си казах името и тя само каза "Имате грешка" и затвори.. писа ми смс "Не ми звъни ,не ми пиши,когато ме видиш някъде не ме поглеждай,да не си имаш проблеми" .. направо не знам защо е това отношение..