PDA

View Full Version : Объркана...



Marbs
05-02-2014, 14:12
От февруари месец съм член на Интеракт.Президентът на клуба е момче, което завършва тази година.Проблема е,че имам чувства съм него...Странно е- досега не съм изпитвала нищо подобно.Пеперуди, не цели слонове в стомаха.Симпатичен е и е забавен.Проблемът е, че не знам дали да му кажа.Аз съм доста затворено момиче.На 17 съм, но не съм имала гадже досега- не съм се целувала.Скоро изтанцувах първия си танц-беше с него и беше перфектно.Не съм много общителна с хора, които не познавам отдавна...Никога досега не съм съжалявала, че съм толкова затворена.Не мисля, че ме харесва.Той май харесва по-отворени момичета,а аз не съм такава и не мисля, че би си губил времето с мен.Вчера когато се разделяхме цялата банда той прегърна всички-дори и мен.Сложи ръце на лицето ми и ме накара да се усмихна.Аз не съм слаба като другите- не съм дебела, но не съм и комфортна с килограмите си.Не обичам да ходя на дискотека-смятам,че има време за това....Какво да правя-страх ме е ,че ако му призная ще бъда отхвърлена.Няма да иска да си губи времето с мен.Постоянно мисля за него, става ми хубаво когато сме заедно.

Enchanting
05-02-2014, 15:11
Как се държи с теб? Ако не е безразличен, то по отношеноето му към теб- ще си проличи.
Отпусни се, защото няма от какво да се притесняваш. За някои, дори, тази притесненост е сладка .Не го мисли.

yakuza_
05-02-2014, 15:23
Това самоубийствена секта ли е?

Marbs
05-02-2014, 17:57
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82

Marbs
05-02-2014, 17:57
Това самоубийствена секта ли е?

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82

Marbs
05-02-2014, 17:58
Държи се мило както и с останалите....когато танцувахме ми каза да се отпусна, но той танцува и с други момичета...Много е мил и забавен.

leadyflame
05-02-2014, 20:07
Нищо няма да стане. Мини към друг обект.

baby_baby
05-02-2014, 21:08
Всеки го е страх от отхвърляне но какво ще ти стане ако опиташ ако те отхвърли ще знаеш че си опитала и повече няма да се питаш харесва ли те или не

RapExotic
05-02-2014, 21:40
Той на колко е? Ако е някой манипулатор нищо чудно да те изиграе и да страдаш много след това. Особенно щом си необщителна и това ще ти е първата връзка с момче.

SHPAIdURmeN
05-03-2014, 19:52
Това самоубийствена секта ли е?

Хаха :razz: , аз знам какво е интеракт клуба, обаче и аз се досетих за точно това след като прочетох ето това :


Вчера когато се разделяхме цялата банда той прегърна всички-дори и мен.Сложи ръце на лицето ми и ме накара да се усмихна.

Тука просто въображението :D :razz: :lol: :razz:

wildone07
05-03-2014, 20:45
1. Ако си мислиш, че някой си губи времето когато е с теб, първо трябва сериозно да си подредиш приоритетите и да осъзнаеш, че ако сама не се уважаваш и обичаш, никой няма да го направи!!
2. Ако е писано - ще стане, затова не му мисли много и просто бъди непринудена и спокойна.
3.Не очаквай много, и без това не ви остава много време заедно, не храни надежди.
4.Надявам се да съм помогнала ;)

Al3ksandra
05-04-2014, 22:18
Бъди подготвена и за двата варианта - и за по-лошото и за по-хубавото. Това е съветът ми. И не очаквай много.обикновенно красивите и чаровните момчета се оказват някой път хитреци и използвачи, за това внимавай, имай едно на ум, за да не бъдеш наранена заради чувствата си към него.