PDA

View Full Version : Опитите ми да бъда продуктивен



StringTheoryPracticist
05-02-2014, 19:07
От дълго време водя борба с прокрастинацията и това е поредния ми опит да се справя. От днес ползвам stickk.com за да документирам нещата които имам да върша с публично видими крайни срокове - ползвам го като блог и to-do лист. След време ще почна и да слагам пари, които губя ако не си спазя срока. Ако имате рег може да ме добавите в приятели ^^

Линк към профила ми: http://www.stickk.com/members/index.php/uid/206085

Mary_Jane_69
05-02-2014, 19:10
На колко още хора ще се похвалиш, не стига че си прокрастурбатор, ми и аттеншънхориш :/

anonymous908491
05-02-2014, 19:15
Във фейса поне мога да гледам голи снимки, в тоя stickk.com няма, а гледам, че са същите тъпаци.

StringTheoryPracticist
05-02-2014, 20:17
На колко още хора ще се похвалиш, не стига че си прокрастурбатор, ми и аттеншънхориш :/
нарочно го правя - няма много смисъл ако само аз си виждам листа (освен ако не залагам пари); ако няколко човека го гледат е много по-ефективно, защото ще видят, че съм се провалил

Auriss
05-02-2014, 23:35
да, при условие, че те вълнува мнението на тези хора по въпроса, което някак ме съмнява :cool:

фейл :D

Mary_Jane_69
05-03-2014, 05:32
Не е за мнение, а с цел да не се засрами пред тях, щото се кани да ходи да става зет в Столипиново и иска да е примерен.

StringTheoryPracticist
05-03-2014, 10:39
да, при условие, че те вълнува мнението на тези хора по въпроса, което някак ме съмнява :cool:

фейл :D
Имаме доста социални инстинкти против фейл пред обществото. А и е най-добре когато знам, че съм го пуснал на няколко места и не знам кой може да го следи, но "най-вероятно поне няколко човека, сред които може да има и интересни хора".

Довечера ми е първия краен срок и все още не съм почнал, а очаквам да ми отнеме поне 6-8 часа да го свърша. Ако се проваля с първите неща, с тях ще се сринат и останалите - предвидил съм сроковете така, все едно ще се справя навреме с всичко.

KumchoValcho
05-04-2014, 05:53
http://www.storylineblog.com/storyline-productivity-schedule.pdf
Пробвай с това! При мен имаше ефект, ама спрях да го правя :D
Благодаря за сайта, ще го пробвам. И аз имам проблем с отлагането и мързела