PDA

View Full Version : АЗ ЛИ СГРЕШИХ



MeePew
05-02-2014, 19:39
Здравейте ! На скоро признах на едно момче че го харесвам , всички така ми казваха , а той ми каза че не иска да ме вижда повече , вече не ми пише дори не иска да излизаме . Питам ви , аз ли сгреших или той ? Благодаря ви предварително .

draid
05-02-2014, 19:42
Нищо не си сгрешила. Тоя е някаква путка на колко години е ? 13 ? Не се занимавай повече, постъпила си прекрасно, сега знаеш, че нищо не става от него.

RapExotic
05-02-2014, 20:45
Зависи от обстоятелствата. Ако не те е познавал или сте имали някакви неприятни изживявания е нормално да те отблъсне. Ако сте били познати или приятели няма основание за такава крайна реакция.

kolio_painera
05-02-2014, 21:44
Пусни му и после ти ще се чудиш как да се оттървеш от него..

heartsdesire
05-02-2014, 22:57
И какво си му харесвала на тоя? Жалка история. Предполага се, че ще прояви малко разбиране, ако не те харесва поне да ти каже съвсем нормално. Не му пиши, игнорирай го, идиотът не го заслужава.

JDeel
05-02-2014, 23:46
И какво си му харесвала на тоя? Жалка история. Предполага се, че ще прояви малко разбиране, ако не те харесва поне да ти каже съвсем нормално. Не му пиши, игнорирай го, идиотът не го заслужава.

Е това е заклеймяване :D

Аз не виждам грешки наоколо. Станало каквото станало, да не кажа че даже има някакъв шанс въпросния индивид да се плесне по челото един хубав ден и реши че е направил велика глупост и да тръгне да точи лиги. Но може и да не стане така. Да не ти пука, като не те ще, ще си харесаш пък някой друг по-симпатичен :)

heartsdesire
05-03-2014, 15:01
Е това е заклеймяване :D
Ем.. :D