PDA

View Full Version : БИ Сексуални



SunnyDJ
05-03-2014, 09:47
Какво Ви е мнението за Би сексуалните и имали тук такива?

Didko_Beats
05-03-2014, 12:39
Еми за някои е преходен стадий , а за някой е окончателен ...

Според мен това са пълни простотии ... такова понятие не мога да го възприема . Според мен това си е чиста хомосексуалност . Просто под натиска на общественото мнение тези хора са принудени да намерят поне малка доза привличане в чуждия пол ...

Не мога да го възприема като нещо нормално - ти да еб*ш всичко което ти падни ...

RapExotic
05-03-2014, 19:02
Прикрити хомосексуалисти!

sadder
05-04-2014, 09:47
Аз съм БИ и имам приятелка, която също е. Но нещата при нас са различни - тя спи с момичета съмо, за да се забавлява или когато й "омръзнат" момчетата. Някои може и да са прикрити хомосексуалисти, но не всички са така. И двата пола ме привличат, макар че сексът с момичета е по-приятен. :)

dylga_manivela
05-04-2014, 13:24
Аз съм. Обичам да ми го ръгат изотзадзе

baby_baby
05-04-2014, 15:11
хора като хора

DirtyDirty
05-04-2014, 19:11
Не знам това дали ме прави такава имам си приятел, но пък винаги ми се е искало да опитам и с момиче (секс) . Но като цяло не мисля, че мога да се влюбя в момиче. :D

nansi_2005
05-04-2014, 23:36
еми като цяло съм с 7 годишна връзка с момиче но също бих искал да опитам би-секс ... не обичам гей нещата ... но би секса за мен е различно от това така че да при възможност бих опитал !

xyourlord
05-05-2014, 00:04
Аз съм бисексуална, между другото, просто ей така информативно нека да кажа, че противно на "слуховете за бисексуалността",ние НЯМАМЕ сексуален контакт с 'всичко живо'.Имам си приятелка, от доста време сме заедно и не ми омръзва. И не, също така не се прехвърляме от единия на другя пол, просто сме привлечени и от двата, това е.

nansi_2005
05-05-2014, 00:27
при жените това е някак си по прието .... познавам момичета които си бяха хетеро но и те двечките си се обичаха - демек си бяха Би ... но и двете си имаха гаджета ! Някак си за мъжете е по-трудно ;)

SunnyDJ
05-05-2014, 10:05
при жените това е някак си по прието .... познавам момичета които си бяха хетеро но и те двечките си се обичаха - демек си бяха Би ... но и двете си имаха гаджета ! Някак си за мъжете е по-трудно ;)

Да може би защото венага им лепват етикета ГЕЙ. Но според мен нещата опират и до усещане без значение пола.

thegroundgamer
05-05-2014, 14:53
Гъз пол има ли? Ако няма риба и рака е риба. :D

bobitor
05-05-2014, 16:43
Приемам ги. Каквото правят хората под чаршафите си е тяхна работа.

nansi_2005
05-06-2014, 11:45
Еми прав си да си правят какво оскат хората но малко казват "да" на би-секс мъже но с кеф .... да на такива жени ;) а не е правилно!

Bitch_Please
05-07-2014, 19:55
Прикрити хомосексуалисти!

Най-накрая някой да им го каже. Пу!

Panda^^
05-08-2014, 08:17
нормално понякога е временно в тийн годините друг път не .. аз май съм Би но не съм сигурна

nansi_2005
05-08-2014, 10:49
Ако си привлечена и си опитала ... СИ ... Особенно ако ти е харесало и си повторила ;) ако само харесваш жени това не те прави такава ! Всичко опира до опит - и повторно желание !!!
А за по-горния коментар - ако може ви налегнат две жени и почнат да се целуват - ще се кефите нали ? Оставете и мъжете да си се кефят ! Не помня досеа някой да е казъл баси и гнусното две жени да се целуват ... стегнете се и бъдете отворени за светът ! Евгени Минчев може да ви е примвр за богат и умен човек както и Ексцентричен без значение дали си пада по мъже гейове или квото и да е ;)
Изказвам мнение и не задължавам никой с него !

Mpak
05-09-2014, 19:14
Всеки сам определя сексуалната си идентичност и има правото да я отстоява и упражнява както сметне за добре.. сиреч всеки има бъде интимен с всеки който пожелае независимо от пола му.. Аз самия съм напълно наясно с това какъв съм ( хетеросексуален) и не се съмнявам в вкуса и интересите си но имам редица познати основно момичета които са Би сексуални и в никакъв случай не ги съдя.. Това че се заглеждат повече или по - малко по жените около мен отколкото в мен не ме обижда в никакъв случай.. Всеки с вкуса си и за всеки влак си има пътници .. Важното е да си пазите билета.. ;)

SunnyDJ
05-12-2014, 07:25
Всеки сам определя сексуалната си идентичност и има правото да я отстоява и упражнява както сметне за добре.. сиреч всеки има бъде интимен с всеки който пожелае независимо от пола му.. Аз самия съм напълно наясно с това какъв съм ( хетеросексуален) и не се съмнявам в вкуса и интересите си но имам редица познати основно момичета които са Би сексуални и в никакъв случай не ги съдя.. Това че се заглеждат повече или по - малко по жените около мен отколкото в мен не ме обижда в никакъв случай.. Всеки с вкуса си и за всеки влак си има пътници .. Важното е да си пазите билета.. ;)

+10

nansi_2005
05-12-2014, 08:16
Е кой мъж би осъдил две жени които се обичат или се отдават една на друга ? Айде стига глупости ... Всеки мъж мечтае за това ;) идеята или проблема е при мъжете Би-секс !!! Признайте си го и не казвайте че не искате да виждате как пред вас се целуват две жени - бил съм свидетел и едвам не свърших само от гледане

skatew
05-12-2014, 08:30
Объркани хора. Ма то с толкова много секс навсякъде един 16-17 годишен човек не е трудно да се обърка. След това всичко е до внушението

nansi_2005
05-12-2014, 10:41
То тука по-скоро се говори за хора над 20 ... Те 16-годишните не правят такива опити тъй като още само свирките и е*ането им е в главата ... Съмнява ме да има 16-год Би ?
По скоро се опитва от хора след 20 и с някаква по-разкрепостена мисъл

zoyex
05-12-2014, 11:18
Аз съм би и го намирам за нещо естествено.не мисля, че бисексуалността има нещо общо с хомосексуалността. Ако бях лесбиѝка щях не само физически, но и психически да съм привлечена от момичета. А при бисексуалността, смятам, всичко е повече на физическо ниво. Бисексуалните не се влюбват в същия пол, те просто се чукат и им е хубаво. Намирам момичетата за сексапилни и ме възбуждат, но нищо повече. Натискала съм си с момичетачи много ми е харесвало, но до там. Приятелят ми е наясно с това и той не намира нещо лошо. Така че..в бисексуалността няма нищо лошо и може да бъде изключително приятна ;)

nansi_2005
05-12-2014, 11:29
Ок така мислим всички за жените !!! А аз ако кажа че съм би - започват троловете .... Гей педерасТ и т.н нали ме разбираш на къде бия? Много е хубаво че лижеш мацка ама ако мъж свири на мъж ...

SunnyDJ
05-12-2014, 11:39
Аз съм би и го намирам за нещо естествено.не мисля, че бисексуалността има нещо общо с хомосексуалността. Ако бях лесбиѝка щях не само физически, но и психически да съм привлечена от момичета. А при бисексуалността, смятам, всичко е повече на физическо ниво. Бисексуалните не се влюбват в същия пол, те просто се чукат и им е хубаво. Намирам момичетата за сексапилни и ме възбуждат, но нищо повече. Натискала съм си с момичетачи много ми е харесвало, но до там. Приятелят ми е наясно с това и той не намира нещо лошо. Така че..в бисексуалността няма нищо лошо и може да бъде изключително приятна ;)

+10

nansi_2005
05-12-2014, 16:57
Така че..в бисексуалността няма нищо лошо и може да бъде изключително приятна ;)

а ако твоя приятел ти каже същото за него ? :P

zoyex
05-12-2014, 18:13
а ако твоя приятел ти каже същото за него ? :P
Виж сега, аз говорех чисто от женска гледна точка.Ако приятелят ми съобщи, че е правил подобни неща с момче и, че в някакъв момент се е почувствал привлечен от мъж...бих го приела.Нали в момента е с мен и ме обича, това е важното.Но не става въпрос да правим каквото си поискаме с някой от същия пол докато сме във връзка. :D

nansi_2005
05-12-2014, 22:44
Защо ... ? Просто разнообразие ?

SunnyDJ
05-13-2014, 07:49
Защо ... ? Просто разнообразие ?

няма лошо

Bitch_Please
05-13-2014, 12:00
Аз съм би и го намирам за нещо естествено.не мисля, че бисексуалността има нещо общо с хомосексуалността. Ако бях лесбиѝка щях не само физически, но и психически да съм привлечена от момичета. А при бисексуалността, смятам, всичко е повече на физическо ниво. Бисексуалните не се влюбват в същия пол, те просто се чукат и им е хубаво. Намирам момичетата за сексапилни и ме възбуждат, но нищо повече. Натискала съм си с момичетачи много ми е харесвало, но до там. Приятелят ми е наясно с това и той не намира нещо лошо. Така че..в бисексуалността няма нищо лошо и може да бъде изключително приятна ;)

Да ти имам гледната точка.

Сексуалността се изразява в сексуално привличане. Тва че някои като се целуват веднъж и мислят че са би е много жалко...

"Не се влюбват, само се ебат" = "Ние сме курви"
Натискала се и вече бисексуална. Аман от ваща мода. :D

zoyex
05-13-2014, 12:29
Да ти имам гледната точка.

Сексуалността се изразява в сексуално привличане. Тва че някои като се целуват веднъж и мислят че са би е много жалко...

"Не се влюбват, само се ебат" = "Ние сме курви"
Натискала се и вече бисексуална. Аман от ваща мода. :D
Е па имай ми гледната точка бе, че като я гледам твоята е достатъчно малоумна.
Е кво, трябва да ме е изчукала мацка ли за да смятам,че съм би? И не говорим просто за една целувка. Ами че ти ако не смяташ желанието да се докосваш до някого и да го целуваш, да имаш физически контакт с него за сексуално привличане тогава какво за теб е сексуално привличане? Да се събуди желанието у теб да я хванеш за косата и да я тресеш 3 дни? Нищо може би? Асексуалност?
По тази логика момиче, което момиче не е спало с момче, а само се е натискало не знае, че е хомо ли? Или гей, който не е чукал гей, не знае, че е гей? :D
Аман от клишираният ви израз "мода". Аз не виждам никаква мода в сексуалните отношения м/у хората.Каквото е било преди 10 века , такова е и сега.

SunnyDJ
05-13-2014, 12:43
Каквото е било преди 10 века , такова е и сега.

Е това е много вярно!!!

DarkTemplar
05-13-2014, 13:04
Според мен е преувеличено да се смяташ за бисексуален, щом не си имал сексуален контакт (или връзка) с човек от същия пол. Тези заигравки с целувките и натискането ги правят много момичета в пубертета, но това не означава, че са бисексуални.

Bitch_Please
05-13-2014, 16:40
Аман от ваща мода, момиче! :D

nansi_2005
05-14-2014, 06:40
Принципно дпри е целувката си е привличане - има жени които не биха целували други ... Жа мъжете да не говорим така че целуването си е полазване на страст определено !

SunnyDJ
05-16-2014, 08:30
Принципно дпри е целувката си е привличане - има жени които не биха целували други ... Жа мъжете да не говорим така че целуването си е полазване на страст определено !

+10

nansi_2005
05-16-2014, 17:23
хайде де много сте разкрепостени всичките и няма един/една Би ? с малко опит поне ?

Adorable Sunshine
05-16-2014, 17:24
Бисексуалността не е нито хомосексуалност нито хетеросексуалност, точно затова се нарича БИСЕКСУАЛНОСТ!
Привличат те и мъже и жени, еднакво! Емоционално и сексуално, ЕДНАКВО! Бисексуалността е самостоятелна форма на сексуална ориентация, а не преходен стадий.
Това, че партньора ти е мъж ако си жена, не те прави хетеро, а ако е жена не те прави хомо. Все още оставаш бисексуален, с влечения към 2та пола, просто си намерил половинката си. С бисексуалноста идват и още по-дразнещите, тъпи и нелепи въпроси като: кои са по-добри, жените или мъжете? С кой предпочиташ да прекараш живота си, кои харесваш повече, кои те възбуждат повече и др..
Повечето хора мислят, че бисексуалността е фаза, просто мъжете и жените те привличат еднакво. Или когато имаш приятел и в следващия момент имаш приятелКА и някой дойде и ти каже "оу, не знаех, че вече си лесбийка" - WAT DA HELL?! Нали харесвам и момчета и момичета, как така се превръщам в лесбийка, тоест на следващия ден като имам пак приятел съм хетеро? Не мога да бъда с мъж и жена едновременно за да докажа, че съм бисексуална, защо не мога да остана БИсексуална в моногамна връзка? Толкова ли сте глупави и не можете да разберете ? Или когато хората кажат "ще ти писне от жени, ще ти липсва the D", защо хората мислят, че бисексуалните изневеряват повече, защо,защо ? Това си е напълно индивидуално и до човека.
Това, че хората не могат да се самоопределят и в преходен момент наричат себе си бисексуални, а всъщност не са - означава, че никога НЕ са били такива, били са заблудени, както от факта, че са били хетеросексуални.
Ох,омотах се в мислене вече. Ай, дано сте разбрали нещо, cheers.

zoyex казва "Бисексуалните не се влюбват в същия пол, те просто се чукат и им е хубаво." - Ти ебаваш ли се ? Естествено, че се влюбват в същия пол, що за глупост. Май не си бисексуална,а обичаш да експериментираш, но определено не си бисексуална. :)

nansi_2005
05-16-2014, 17:41
опит имаш ли че доста добра реч дръпна

Adorable Sunshine
05-16-2014, 17:45
опит имаш ли че доста добра реч дръпна

Какво е значението ? И да, смея да твърдя :)

nansi_2005
05-16-2014, 17:51
еми просто интерес дали го говориш теоритично или практично ? не ми се карай моля те :(

Adorable Sunshine
05-16-2014, 17:56
еми просто интерес дали го говориш теоритично или практично ? не ми се карай моля те :(

Теоритично,практично, всякак, не се съмнявай в написаното, нито на дума от него. :}

П.п. - И не,не съм сбъркана, лоша семейна среда и прочие (да не се чудите,че не искам да се напрягате).

nansi_2005
05-16-2014, 18:03
не говори така с пренебрежение .... Не съм казал че си объркана нито нещо за семейството ти .... а иначе щом си практик-теоретик .... Браво !

Adorable Sunshine
05-16-2014, 18:07
не говори така с пренебрежение .... Не съм казал че си объркана нито нещо за семейството ти .... а иначе щом си практик-теоретик .... Браво !

Не е пренебрежение, е.. може да има капка ирония, но нищо повече..
Ъ, и благодаря. :)

nansi_2005
05-16-2014, 18:10
не просто явно ние сме заблудени че в този форум вместо да се помага разказва или обсъжда .... се плюе вика и обижда .... а сега вече и ирония ;) вместо да разкажеш и да помогнеш .... ами ако имам нужда ? Мерси все пак за иронията

Adorable Sunshine
05-16-2014, 18:12
не просто явно ние сме заблудени че в този форум вместо да се помага разказва или обсъжда .... се плюе вика и обижда .... а сега вече и ирония ;) вместо да разкажеш и да помогнеш .... ами ако имам нужда ? Мерси все пак за иронията

Е,не мога да изземвам функциите на администраторите. А иронията не е нещо лошо, поне за тези,които я разбират, смея да твърдя :)

nansi_2005
05-19-2014, 07:04
И все пак много думи малко смисъл ... Ти опит имаш ли или нямаш ? Би-секс ли си или си хетеро ?

mmMimito
05-21-2014, 10:24
Нека са щастливи.

Hidayet
05-21-2014, 11:35
Хора като хора. Стига да не го демонстрират, нямам нищо против тях. Техен живот си е и те избират как да си го водят. За всички, които са толкова озлобени към гейовете най-вече, не са ли са се замисляли, че някога и техните синове може да са такива или че могат да пренасочат тази омраза към убийците, крадците, изнасилвачите и т.н.

Adorable Sunshine
05-21-2014, 12:17
Какво означава "стига да не го демонстрират" ? Ако ти си с половинката си навън никой не може да ти забрани да се държите за ръце, да се прегръщате, примерно ? Демонстрацията идва от това, че не е прието за нормално, има анти-гей движения и в следствие затова се провежда и гей прайд, който се приема за "демонстрация".
Ако ти целуваш гаджето си навън демонстрация ли е? Какво означава да не демонстрираш любовта си?

mmMimito
05-21-2014, 12:38
Какво означава "стига да не го демонстрират" ? Ако ти си с половинката си навън никой не може да ти забрани да се държите за ръце, да се прегръщате, примерно ? Демонстрацията идва от това, че не е прието за нормално, има анти-гей движения и в следствие затова се провежда и гей прайд, който се приема за "демонстрация".
Ако ти целуваш гаджето си навън демонстрация ли е? Какво означава да не демонстрираш любовта си?

Съгласна съм.Ако две момичето се целуват в парка. Защо да не го правят, като никъде не се забранява да го правят. Също и ако две момчето се целуват на пътя. Защо да се крият и в апартаментите да го правят. Ако на някого не му харесва това да си обърне лицето на друго страна и да не гледа. Подкрепям бисексуалните и хомосексуалните хора. Аз съм хеторосексуална, но щом ние хетеросексуалните може да се целуваме където искаме значи, че и те могат да го правят.

Fisherman
05-21-2014, 12:39
Какво означава "стига да не го демонстрират" ? Ако ти си с половинката си навън никой не може да ти забрани да се държите за ръце, да се прегръщате, примерно ? Демонстрацията идва от това, че не е прието за нормално, има анти-гей движения и в следствие затова се провежда и гей прайд, който се приема за "демонстрация".
Ако ти целуваш гаджето си навън демонстрация ли е? Какво означава да не демонстрираш любовта си?

ква любов може да съществува между сбърканяци?дай ми един пример за гей двойка или би ако въобще може да се създаде двойка между такива,които са заедно щастливи 40 години примерно?

не можеш и аз така си мислех,съветвам те да не използваш думата любов

nansi_2005
05-21-2014, 12:52
Какво означава "стига да не го демонстрират" ? Ако ти си с половинката си навън никой не може да ти забрани да се държите за ръце, да се прегръщате, примерно ? Демонстрацията идва от това, че не е прието за нормално, има анти-гей движения и в следствие затова се провежда и гей прайд, който се приема за "демонстрация".
Ако ти целуваш гаджето си навън демонстрация ли е? Какво означава да не демонстрираш любовта си?


Ами ти си права но аз казах нещо доста вярно мисля в началото .... Всички мъже като водят две жени - Оле оле колко е яко .... А като видят двама - баси и ужаса !!!! Всичко е възприятие и толерантност !

Adorable Sunshine
05-21-2014, 13:14
ква любов може да съществува между сбърканяци?дай ми един пример за гей двойка или би ако въобще може да се създаде двойка между такива,които са заедно щастливи 40 години примерно?

не можеш и аз така си мислех,съветвам те да не използваш думата любов

Ellen Degeneres & Portia De Rossi - заедно (ОФИЦИАЛНО) от 2004 година, в повече от щастлив брак от 2008 година, след като забраната пада в Калифорния.

Neil Patrick Harris & David Burtka - заедно от 2004 година, с щастлив брак и 2 деца.

И много други примери за личности, които не са толкова известни и няма как да ги знаеш. Любовта си е любов, тя не познава границите, тя просто се случва. Отворете съзнанието си и приемете реалността такава каквато е, а не такава каквато обществото ви налага, че трябва да бъде!

Fisherman
05-21-2014, 13:23
алтава работа

nansi_2005
05-22-2014, 05:34
алтава работа

Не е алтава тя ... Просто психика ... Ако две мацки те награбят и докато ти свирят се лижат е яко нали а??? И ще се хвалиш после 15 години с това .... ;) ами що да не си широко скроен че една мацка може да е с двама мъже и да се забавляват отново ?
Нямам против - нищо ! Има неща които не харесвам но НЕ ОСЪЖДАМ !

Fisherman
05-22-2014, 18:03
Не е алтава тя ... Просто психика ... Ако две мацки те награбят и докато ти свирят се лижат е яко нали а???

може да е яко за някой с кърма около устата,като теб,но за нормален човек не

DarkTemplar
05-22-2014, 18:10
Фишъра предпочита да го награбят 2ма яки батковци и да го направят тяхна секс робиня. :D

purple_butterfly
05-22-2014, 18:31
Аз съм би и приемам хората независимо какви са хомо, би или хетеро. Но не и такива, които се опитват да наложат мнението, че няма нещо такова като бисексуалност и твърдят, че това е прикрита хомосексуалност. Аз спя и с мъже и с жени, но това далеч не означава, че правя безразборен секс със всичко живо, което не ми е роднина. Харесва ми да си подбирам партньорите.

anonymous895156
05-22-2014, 18:43
ква любов може да съществува между сбърканяци?дай ми един пример за гей двойка или би ако въобще може да се създаде двойка между такива,които са заедно щастливи 40 години примерно?

не можеш и аз така си мислех,съветвам те да не използваш думата любов

каква е причината да мислиш така? :-D

Fisherman
05-22-2014, 18:43
Фишъра предпочита да го награбят 2ма яки батковци и да го направят тяхна секс робиня. :D

за разлика от тебе момичетата ги виждам наживо,не на .jpeg и mp4 свиня майка

Fisherman
05-22-2014, 18:45
каква е причината да мислиш така? :-D

причината да негативно за сексуалните сбърканяци е ,че в природата все някой трябва да е недъгав и това са те
просто така е устроен света дете

DarkTemplar
05-22-2014, 18:52
за разлика от тебе момичетата ги виждам наживо,не на .jpeg и mp4 свиня майка
момичетата само ги виждаш, а мъжете ги го слагат в отверстията. ;)

tori
05-22-2014, 18:55
Бисексуалните НЕ спят с когото им падне. Те просто нямат проблем да обичат и правят секс с хора от двата пола.
Бисексуалните НЕ са хомосексуални под прикритие. Не спят с противоположния пол, защото така им е наложено от обществото.
Освен това кой го интересува особено силно Минка с кого си ляга? Пречи ли ти на тебе? Бърка ли ти в гъза да разучава де що има? Ходиш ли да светиш на Минка? Да не би случайно да сте си орали и копали? Кво? Стига да не крещи посред центъра с гола такова, че е би/хомо/пансексуална, кво ти пречи?

anonymous895156
05-22-2014, 18:58
причината да негативно за сексуалните сбърканяци е ,че в природата все някой трябва да е недъгав и това са те
просто така е устроен света дете

защо да са сбърканяци?
за недъгавостта може да говорим доста, истината е, че ни е заложено да отхвърляме, да се държим ужасно с болните недъгави хора с цел оцеляване на по-добрите гени, това значи ли, че трябва да наричаш сакатите и стерилните сбъркани и да коментираш техните проблеми надълго и нашироко?

Fisherman
05-22-2014, 18:59
момичетата само ги виждаш, а мъжете ги го слагат в отверстията. ;)

много ги разбираш тия неща,да не би докато си правил любов с ръце да си опитал нещо нестандартно и да ти е харесало?

Fisherman
05-22-2014, 19:00
защо да са сбърканяци?
за недъгавостта може да говорим доста, истината е, че ни е заложено да отхвърляме, да се държим ужасно с болните недъгави хора с цел оцеляване на по-добрите гени, това значи ли, че трябва да наричаш сакатите и стерилните сбъркани и да коментираш техните проблеми надълго и нашироко?

стерилните ли ходят да парадират с това,че са стерилни,глупав осъзнах се малко

anonymous895156
05-22-2014, 19:03
,глупав осъзнах се малко

а дано, ама надали :(
би ли ми казал какво е за теб парадиране?

DarkTemplar
05-22-2014, 19:03
много ги разбираш тия неща,да не би докато си правил любов с ръце да си опитал нещо нестандартно и да ти е харесало?
Не, но твоите хомосексуални подвизи са легендарни. Жалко, че те е срам да си ги признаеш публично.

Fisherman
05-22-2014, 19:13
Не, но твоите хомосексуални подвизи са легендарни. Жалко, че те е срам да си ги признаеш публично.

e щом ти ги знаеш,разкажи за какво си мечтаеш,дори не се опитваш да скриеш,че си педал с наднормено тегло

Fisherman
05-22-2014, 19:14
а дано, ама надали :(
би ли ми казал какво е за теб парадиране?

би ли ми казал,какво за теб е реална преценка над нещата,защото едно 14 годишно лайно,което никога не е било в досег с момиче ,дори не може да се изказва на тема любов и секс :)

RagioL
05-22-2014, 19:17
Бисексуалните НЕ спят с когото им падне. Те просто нямат проблем да обичат и правят секс с хора от двата пола.
Бисексуалните НЕ са хомосексуални под прикритие. Не спят с противоположния пол, защото така им е наложено от обществото.
Освен това кой го интересува особено силно Минка с кого си ляга? Пречи ли ти на тебе? Бърка ли ти в гъза да разучава де що има? Ходиш ли да светиш на Минка? Да не би случайно да сте си орали и копали? Кво? Стига да не крещи посред центъра с гола такова, че е би/хомо/пансексуална, кво ти пречи?

Стига да не ми е в обкръжението нищо не ми пречи.

anonymous895156
05-22-2014, 19:25
би ли ми казал,какво за теб е реална преценка над нещата,защото едно 14 годишно лайно,което никога не е било в досег с момиче ,дори не може да се изказва на тема любов и секс :)

хехе
добре, разбрахме, че не можеш да отговориш адекватно, мисля, че разговорът е изчерпан

tori
05-22-2014, 19:27
Стига да не ми е в обкръжението нищо не ми пречи.
А ако са, какъв е проблема?

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 19:30
защо да са сбърканяци?
за недъгавостта може да говорим доста, истината е, че ни е заложено да отхвърляме, да се държим ужасно с болните недъгави хора с цел оцеляване на по-добрите гени, това значи ли, че трябва да наричаш сакатите и стерилните сбъркани и да коментираш техните проблеми надълго и нашироко?

Не видял свят и тръгнал да говори от името на всички...

DarkTemplar
05-22-2014, 19:30
e щом ти ги знаеш,разкажи за какво си мечтаеш,дори не се опитваш да скриеш,че си педал с наднормено тегло
Нямам какво да крия, хората, които ме познават (във форума има достатъчно такива) могат да потвърдят какъв съм.

Теб никой не те е виждал, щото си трол и виртуален плъх със страхова невроза от социалния живот.

RagioL
05-22-2014, 19:33
А ако са, какъв е проблема?

Никакъв, просто ще ги изолирам.

anonymous895156
05-22-2014, 19:36
Не видял свят и тръгнал да говори от името на всички...

и къде по-точно го правя

black pearl
05-22-2014, 19:43
Смешно е , колко сте заблудени. Всеки има право да бъде такъв, какъвто иска. Не можете да забраните на някого към кого и какво да чувства. Нито пък да се правите на интересни с това , че едва ли не е болест. Като нямаш да кажеш нещо хубаво , по-добре не го казвай. :) А за гей парадите.. в България нямат нищо общо с тези например в Англия. Тук се показва само пошлото . Там виждаш , как цялата им армия козирува, заедно с лекари и т.н. Все нормални хора. Въпроса е , че не показват грозното и това , което ни кара да имаме предрасъдъци, а показват , че са хора като нас, въпреки предпочитанията си.
А за фишермата .. много ми е интересно със същото мнение ли ще си , ако някой твой много близък приятел обърне резбата, какво ще направиш ?

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 19:44
Сам си намери къде си го написал. Eто жокер де да гледаш :


за недъгавостта може да говорим доста, истината е, че ни е заложено да отхвърляме, да се държим ужасно с болните недъгави хора с цел оцеляване на по-добрите гени, това значи ли, че трябва да наричаш сакатите и стерилните сбъркани и да коментираш техните проблеми надълго и нашироко?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Поздрав у темОто :D


https://www.youtube.com/watch?v=eNvUS-6PTbs#t=153

Fisherman
05-22-2014, 19:47
хехе
добре, разбрахме, че не можеш да отговориш адекватно, мисля, че разговорът е изчерпан

отговорих ти десет пъти пикльо,тва че си недоразвит и не отбираш моя материал,не значи,че не подкрепих тезата си

tori
05-22-2014, 19:55
Никакъв, просто ще ги изолирам.
А, ясно. И поради що?

anonymous895156
05-22-2014, 20:02
Сам си намери къде си го написал. Eто жокер де да гледаш :


Постът ми е насочен към него и не виждам кое мое твърдение наричаш говорене от името на всички.


отговорих ти десет пъти пикльо,тва че си недоразвит и не отбираш моя материал,не значи,че не подкрепих тезата си

Кофти, ако смяташ, че всичкият този словесен бълвоч е аргументация.
Иначе си прав, аз наистина не отбирам нищо от предразсъдъци и средновековно мислене.

RagioL
05-22-2014, 20:04
А, ясно. И поради що?

А защо не?
Какво ме спира?

tori
05-22-2014, 20:11
А защо не?
Какво ме спира?
Ми не знам, аз теб питам.

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 20:16
Постът ми е насочен към него и не виждам кое мое твърдение наричаш говорене от името на всички.
Оф, бавното ми то...

за недъгавостта може да говорим доста, истината е, че ни е заложено да отхвърляме, да се държим ......

anonymous895156
05-22-2014, 20:19
Оф, бавното ми то...

Значи не е така?

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 20:22
Значи не е така?

Днеска не ти върви нещо в чаткането на нещата. Като не можеш да разбереш лошо...



По-темата : от Римско време ги има тези хора и ще ги има.


П.П. I am out.

anonymous895156
05-22-2014, 20:28
Днеска не ти върви нещо в чаткането на нещата. Като не можеш да разбереш лошо...

Не е като да си в грешка.

bybrek
05-22-2014, 20:40
Нямам нищо против ничия сексуалност.Но колкото повече бисексуални момичета,толкова по-добре!!!

nansi_2005
05-22-2014, 20:50
може да е яко за някой с кърма около устата,като теб,но за нормален човек не

Запъртък виж кой има още кърма по устата ... Ако главната ти цел тук е да се правиш на велик - е не ти се получава .... Марш на детска дискотека да пиеш спрайт с пъпчасалите ти приятели ! Тук се коментират далеч по-сериозни неща от това дали спрайта да има сламка или лимон ....

Hidayet
05-22-2014, 21:40
Какво означава "стига да не го демонстрират" ? Ако ти си с половинката си навън никой не може да ти забрани да се държите за ръце, да се прегръщате, примерно ? Демонстрацията идва от това, че не е прието за нормално, има анти-гей движения и в следствие затова се провежда и гей прайд, който се приема за "демонстрация".
Ако ти целуваш гаджето си навън демонстрация ли е? Какво означава да не демонстрираш любовта си?

Не му е мястото пред хората да показваш любовта си. Не го казвам само за хомосексуалните и бисексуалните, а и за хетеросексуалните. Изключително много ме дразни някой до мен да започне да ми се мляска и да ми издава звуци, все едно съм длъжна да го гледам и да го слушам. Едно е просто да се целунеш с някого, друго е да го правиш постоянно пред останалите. Извинявай, ако ти противореча, но не смяташ ли, че е леко дразнещо?

SHPAIdURmeN
05-22-2014, 21:49
Не е като да си в грешка.

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10373852_565400400246940_1527086226593792821_n.png

Adorable Sunshine
05-22-2014, 22:53
Не му е мястото пред хората да показваш любовта си. Не го казвам само за хомосексуалните и бисексуалните, а и за хетеросексуалните. Изключително много ме дразни някой до мен да започне да ми се мляска и да ми издава звуци, все едно съм длъжна да го гледам и да го слушам. Едно е просто да се целунеш с някого, друго е да го правиш постоянно пред останалите. Извинявай, ако ти противореча, но не смяташ ли, че е леко дразнещо?

Естествено, че ме дразни! Такъв вид демонстрация не е подходяща :) Аз дадох пример с прегръдки, държане на ръци, леки целувки.. но мляскане- противно е какъвто и да си, има си места където може да се натискаме и мляскаме на воля :)

Hidayet
05-23-2014, 09:16
Естествено, че ме дразни! Такъв вид демонстрация не е подходяща :) Аз дадох пример с прегръдки, държане на ръци, леки целувки.. но мляскане- противно е какъвто и да си, има си места където може да се натискаме и мляскаме на воля :)

Точно за този тип демонстрация говорех! :)

Fisherman
05-23-2014, 16:26
Нямам какво да крия, хората, които ме познават (във форума има достатъчно такива) могат да потвърдят какъв съм.

Теб никой не те е виждал, щото си трол и виртуален плъх със страхова невроза от социалния живот.

хаха да прав си,че те познават,дори ми празправяха една жалка история за теб и чикиджийските ти прояви

на сто процента си прав,ти си свиня освен онлайн и в живота

Fisherman
05-23-2014, 16:27
Запъртък виж кой има още кърма по устата ... Ако главната ти цел тук е да се правиш на велик - е не ти се получава .... Марш на детска дискотека да пиеш спрайт с пъпчасалите ти приятели ! Тук се коментират далеч по-сериозни неща от това дали спрайта да има сламка или лимон ....

не си надувай свирката пикльо,реди си легото на галена и си бръсни краката

Fisherman
05-23-2014, 16:29
Постът ми е насочен към него и не виждам кое мое твърдение наричаш говорене от името на всички.



Кофти, ако смяташ, че всичкият този словесен бълвоч е аргументация.
Иначе си прав, аз наистина не отбирам нищо от предразсъдъци и средновековно мислене.

лай си митко,ти си недоразвит още,както ти казах един ден ще разбереш къде грешиш и гледай да не съм наоколо,защото ще те вкарам в земята от подигравка

nansi_2005
05-23-2014, 18:14
не си надувай свирката пикльо,реди си легото на галена и си бръсни краката

Как може да имаш мад 10000 мнения и в тях да няма стойност за 1ст ?? За Бога на 21 си... На 21 като бях .... Не се заяждах по форумите ми бръмчах с мацки тъпак !

Fisherman
05-23-2014, 21:42
Как може да имаш мад 10000 мнения и в тях да няма стойност за 1ст ?? За Бога на 21 си... На 21 като бях .... Не се заяждах по форумите ми бръмчах с мацки тъпак !

ти с твоите 238 си станал професор гледам,имам стойностни мнениея просто един прошляк няма рецептори за тях и не ми говори за мацки само хахахахаха

-=[ Century Falcon ]=-
06-22-2014, 17:42
basi qkite sa