PDA

View Full Version : Качествени продукти за коса



Shantia
05-03-2014, 10:32
Здравейте, от около половин - една година използвам продукти на коса на Рене Фюртерер и съм много доволна. Ползвам шампоана за косопад и серум за коса без отмиване и косата ми вече не е проскубана на връхчетата, отрязах всичко изтощено. Но сега съм хвърлила око на Керастас и се чудя дали е по - добра козметика.
Същевременно не ми се иска да рискувам без солиден коментар от някой, който е ползвал тази козметика за коса.

Има ли такива тук и има ли мнения?
Благодаря.

teenobsessions
05-05-2014, 14:49
kerastase са прехвалени и доста скъпи за мен лично фуртерер са по добри ползвала съм ги само веднъж но могада кажа че разликата е голяма

Hayashi
05-05-2014, 14:51
Kérastase са ми прехвалено скъпи. А и само факта, че са на L'Oréal, които никога не инвестират в качество ме отказва тотално.
Харесвам Yves Rocher, шампоаните им са наистина добри, нищо че са нисък клас. То на тях почти всичко им е страхотно де.

YSMF
05-05-2014, 15:05
Аз съм страшно доволна от Шварцкопф /професионалните/. Имам си любима серия, която преди време ми спаси косата от състоянието на слама, а и като пари не са нещо от което да те заболи сърцето. Пробвала съм няколко професионални марки, но Керастаз просто не си заслужават парите.

mashbg
05-17-2015, 19:59
За всички дами , които искат качествени професионални продукти за коса не едни от водещите фирми в тази област като Alfaparf Milano, Milkshake, Moroccanoil, Selective Profesional препоръчвам този http://zakosata.com/ онлайн магазин.Тук ще откриите много варианти на професионална боя за коса , както и богато рзнобразие от шампоани маски, стилизиращи продукти на супер - ниски цени!

marilyn
05-18-2015, 22:17
Керастаз ми идват прекалено скъпи. И аз като Хаяши, не харесвам особено Лореал, имам един техен продукт, от който съм доволна наистина, но внимавам, като купувам нещо тяхно.

Като цяло, според мен, рядко има "лоша козметика", просто има неподходяща. Аз примерно обожавам Макадамия, отразява ми се супер на косата. Но пък Лакме не ми влияе добре и каквото тяхно да съм си купувала, все съм съжалявала. Но това не прави едните или другите лоши/добри. :)