PDA

View Full Version : Искам да сваля 10кг



DivaQueen
05-03-2014, 15:21
,

Зайче..
05-03-2014, 15:57
Искам да сваля 10кг до 25ти Mай, без да гладувам.


AXAXAXAXAXAX
НЕ МОГА :lol: :lol:

Аз ще ти дам един съвет, за жалост няма да е за диети и упражнения, но все пак е съвет. Та, отиди да се прегледаш някъде при някой добър психолог. :)
Как ги мислите тези работи? Направо съм потресена.

Jaune
05-03-2014, 16:10
А колко си висока и колко тежиш сега? :Д
И защо искаш да изглеждаш като анорексичка?

YSMF
05-03-2014, 16:15
Кара като я видя ме побиват тръпки.


По сложния начин разбрах, че светкавично може да свалиш килограми с много, ама много нерви, рев и неядене. И не го пожелавам на никого това.

ameli
05-03-2014, 16:32
^Кара и на мен ми е ужасно противна, не знам какво и се прехласват всички.

10 кг за 20 дена едва ли ще свалиш, но с усилени тренировки и здравословно хранене - до 5 би могло да стане някак.

girl91
05-03-2014, 16:34
Да беше се сетила доста по-рано, че искаш да отслабваш! За толкова кратко време не е здравословно да се отслабва с много! Не знам как тази може да ти е идеал за хубаво тяло... Мен въобще не ми харесва (и в тяло и в лице).
Ограничи сладките неща и хляба, започни да бягаш и да правиш упражнения вкъщи (в интернет има много клипове, които показват различни упражнения).

DivaQueen
05-03-2014, 16:37
AXAXAXAXAXAX
НЕ МОГА :lol: :lol:

Аз ще ти дам един съвет, за жалост няма да е за диети и упражнения, но все пак е съвет. Та, отиди да се прегледаш някъде при някой добър психолог. :)
Как ги мислите тези работи? Направо съм потресена.

не виждам кое му е смешното, просто попитах дали мога.. мислех че форума е да си даваме съвети, а не да се подиграваме един на друг

DivaQueen
05-03-2014, 16:38
благодаря на тези, които ми отговориха на въпроса :)
а иначе аз много я харесвам Кара :)

Зайче..
05-03-2014, 18:49
не виждам кое му е смешното, просто попитах дали мога.. мислех че форума е да си даваме съвети, а не да се подиграваме един на друг

Аз ти дадох съвет.

an7raks
05-03-2014, 19:00
Ако не ти пречат белезите и не те е страх от ножове, можеш да дойдеш при мен... :evil:

mayaaa
05-03-2014, 20:36
^ :lol:


не виждам кое му е смешното, просто попитах дали мога.. мислех че форума е да си даваме съвети, а не да се подиграваме един на друг
Ама като ми почнете така. При тъпи въпроси не може да очаквате различни отговори.
1. Не, не можеш да свалиш 10 кг за по малко от месец, а ако успееш ще си ги върнеш със сигурност.
2. Не си дала как изглеждаш, но си дала как искаш да изглеждаш. Да, това много ни ориентира, браво...

KGVlove
05-03-2014, 20:58
По сложния начин разбрах, че светкавично може да свалиш килограми с много, ама много нерви, рев и неядене. И не го пожелавам на никого това.
Не го казвай, че тук като нищо някой ще се помъчи и по този начин.

katalia3
05-03-2014, 21:46
Извинявам се но коя е тази Кара и защо трябвя да ставаш и да заприличваш на болна като тази. Точно прилича на недоразвита петнайсе годишна. Както и да е..не мисля че могат да се свалят толкоз килограми за 20 дена..почти невъзможно..да не казвам как ще ти висне кожата..10 кг са много. За мен, повече от 5 килограма на месец не трябва да се свалят. Дори е много!

The Cheetah
05-04-2014, 17:02
лол 10 кила за 20 дни.. по- добре недей, такова бързо сваляне води до проблеми

Иначе Кара изобщо не изглежда като анорексичка, случайно попаднах на нейни снимки по бански в нета и се изненадах как с тва тяло може да бъде модел :lol:

nickeyy97
05-06-2014, 13:00
Много е тъпо, да се сещате в последния момент че искате да сваляте килограми... какво правеше цяла зима

tori
05-06-2014, 13:28
Много е тъпо, да се сещате в последния момент че искате да сваляте килограми... какво правеше цяла зима
Набиваше джумерки, чипс и пуканки, как кво?! Много сте ми интересни обаче - поставяте си едни високи цели, които няма как да постигнете, освен ако не си отрежете някой крайник, и после като ви кажат, че сте тъпаци, се сърдите.

nickeyy97
05-06-2014, 15:29
Набиваше джумерки, чипс и пуканки, как кво?! Много сте ми интересни обаче - поставяте си едни високи цели, които няма как да постигнете, освен ако не си отрежете някой крайник, и после като ви кажат, че сте тъпаци, се сърдите.

Много се дразня така, все едно не знаят, че като се хранят без боклуци , а тренират и се хранят здравословно ще отслабнат, но няма да стане за 2 седмици ако имат да свалят много.. ама не, нека целия форум 1 месец преди лятото се напълни с теми "искам да отслабна за 5 дена с 10 килограма, кво да правя?" Ми бии си главата че се тъпчеше с боклуци зимата и мързелуваше, баси. :Д

YSMF
05-06-2014, 18:22
целия форум 1 месец преди лятото се напълни с теми "искам да отслабна за 5 дена с 10 килограма, кво да правя?"
Юни скоро ще дойде, а с него и тези теми.