PDA

View Full Version : Нужда от съвет



BulgariaNadVsichko
05-03-2014, 19:46
Тя беше най-красивото момиче, бяхме много близки и се получи така, че тръгнахме. Обичахме се до един момент. След 6 месечна връзка се разделихме заради друго момче което тя харесваше. Мина се известно време, аз още имах чувства към нея. Започнахме да излизаме в една и съща компания. За времето в което ме нямаше до нея тя се беше променила сериозно. Станахме "приятели с привилегии" и нещата небяха добре но нищо неможех да направя по въпроса. Разбрах неща за нея които коренно ме нараниха и ме промениха като личност, но ние продължавахме да се срещаме.По едно време спряхме да се виждаме. Аз продължавах да я обичам макар и да незнаех как да и го покажа. Видяхме се и разбрах, че за времето в което не сме се виждали тя се е хванала с някакво момче и сега те имат връзка. Моля за някакъв съвет какво да правя, защото да седя просто така ме убива а и бих дал всичко за нея.

baby_baby
05-03-2014, 20:33
Не се занимавай

Да не си мазохист да си пак с нея

wildone07
05-03-2014, 20:34
Абе зарязвай ги тив филми, най-добре ще е за теб. Като момиче ти казвам, щом си е хванала друг - не очаквай нещата да бъдат по старо му.
Съвет - намери си хоби, мисли за бъдещето си, присъедини се към някаква група, запознай се с нови хора. Изобщоо има много по-важни и хубави неща, нали? Ии след известно време.. ооп забравил си всичко! ;)

BulgariaNadVsichko
05-03-2014, 21:32
Всеки ми казва така, но е жалко че всичко това приключи, просто исках тя да е единствената. Благодаря все пак :)

RapExotic
05-04-2014, 18:22
Сигурно ти е била първата щом го приемаш по толкова емоционален начин. Хората се променят, особенно в тази възраст. Ако си тръгнал с нея на 15, то на 17 може да се е променила до толкова, че да няма нищо общо с момичето в което си се влюбил. Остави, не се занимавай с нея. Най-добре спри да се виждаш изобщо с нея. Сигурно си мислиш, че няма да срещнеш друга, която да я замени, но това не е така.

Al3ksandra
05-04-2014, 22:11
Съжалявам че трябва и аз да ти го кажа, но по-добре я остави... Ще срещнеш по-подходяща - такава която няма да те наранява и да срадаш заради нея, която ще ти дава всичко от което имаш нужда.. Ако си във възрастовата граница между 15-19год. въобще не го мисли, продължавай напред и я зарязвай да си чупи главата и да прави каквото знае..