PDA

View Full Version : Майка ми



CoockieMonster
05-04-2014, 09:06
От две седмици майка ми полудява. Държи се много гадно с мене. Обижда ме, не ми говори, прави ми се на сърдита без причина. Започнах да ходя на фитнес и я помолих да ми купува по-здравословна храна. Помолих я за черен шоколад, плодове, мюсли и други. А тя ми отвърна, че няма да ми ги купи, защото са много скъпи и да ям каквото има в нас и изобщо не я интересува за моята диета. Онзи ден, когато се прибрах от фитнес и я попитах дали мога да ям от зелето,тя ми се скара, че било за тях с баща ми и че няма да ям от него сега. Разбира се, аз попитах тати и той ми разреши. Тя в този момент се наду и не ми говори още. Като влезне в стаята ми винаги излиза и удря вратата. Като я питам защо не ми купува хубава храна, тя ми каза "Няма да ядеш вредно, но няма да ядеш и здравословно, защото не мога да си го позволя". Това не е така. Смея да кажа, че имаме сериозни доходи, но тя нененене .. за мене не. Само лъже, че няма пари.
Не знам какво да направя. Яд ли я е, че се грижа за себе си? Въпроса ми е как да я накарам да купува здравословна храна. Много ми е гадно така..защото не мога сама да си я купувам, заради парите, който 'имам'. Щом не ми предлага здравословни закуски, дали ми дава и задоволителни пари. Гадно ми е! Да искам да си поддржам тялото, а тя да е срещу мене!..................

Mozzela
05-04-2014, 09:31
Кажи всичко това, което написа тук, на баща ти.

CoockieMonster
05-04-2014, 10:04
Той също ходи на фитнес и би ме подкрепил.

RapExotic
05-04-2014, 17:34
Явно си имала и друг конфликт с майка си за да се стигне до това нейно поведение. Ако е така изчакай една-две седмици да се поуспокои и поговори с нея спокойно за това, че искаш да се храниш здравословно.

donika1916
05-07-2014, 16:08
не знаам на каква възраст е майка ти , ама май я гони критическата ..при всеки протича различно , някои реват, други крещят. Опитай се да и помагаш и да и обръщаш внимание , щото тва е 2ри пубертет .. и е страшно . не се знае как ще протече . Успех