PDA

View Full Version : HTC DESIRE 500



bebyyy
05-04-2014, 14:30
какво ви е мнението за HTC desire 500?

Lady Goddess
05-04-2014, 20:07
нищо особено...много по-яки и не скучни има ;)

WPotter
05-05-2014, 14:16
Аз имам desire S и мога да кажа,че този телефон няма трошене :д Изпускала съм го сигурно около 4853537267487 пъти, веднъж почти го изпуснах в ваната (не успях де,но се намокри стабилно) и пак си работи.. :д Има разни драскотини навсякъде,малко е счупено бутончето за включване и изключване,но спрямо терора,който изживява тази телефон с мен, си работи перфе и екрана очудващо е цял :д

Mozzela
05-05-2014, 15:14
Аз имам desire S и мога да кажа,че този телефон няма трошене :д Изпускала съм го сигурно около 4853537267487 пъти, веднъж почти го изпуснах в ваната (не успях де,но се намокри стабилно) и пак си работи.. :д Има разни драскотини навсякъде,малко е счупено бутончето за включване и изключване,но спрямо терора,който изживява тази телефон с мен, си работи перфе и екрана очудващо е цял :д

Много се дразня на хора, който определят СМАРТФОН по това, дали е издръжлив. СМАРТФОНИТЕ не са направени да се изпускат и да издържат на екстремни условия, така че издръжливостта не е предпоставка за добър СМАРТФОН.

WPotter
05-05-2014, 18:08
Mozzela , напротив издръжливостта е предпоставка за добър смартфон.
Ок, например си купиш нали смарфон, в които всичко ти харесва и т.н. и пръснеш сумати пари и изведнъж неволно го изпуснеш и той се счупи. Я ми кажи тогава за какво ще ти е невероятният смарфон като е счупен и не работи? Освен да те е яд, че си го купил и парите са ти са отишли на вятъра.

Mischeto
05-05-2014, 19:01
Една приятелка жо има и много е много доволна

Mozzela
05-06-2014, 07:32
Mozzela , напротив издръжливостта е предпоставка за добър смартфон.
Ок, например си купиш нали смарфон, в които всичко ти харесва и т.н. и пръснеш сумати пари и изведнъж неволно го изпуснеш и той се счупи. Я ми кажи тогава за какво ще ти е невероятният смарфон като е счупен и не работи? Освен да те е яд, че си го купил и парите са ти са отишли на вятъра.

Ако дам 1000 лева за смартфон, ще съм преценил, че съм достатъчно отговорен и няма да го изпускам "неволно". И не, не се случва на всеки..

Ouroboros
05-06-2014, 08:23
Имам такъв и съм много доволен, даже едни момичета от нашия клас ми го взеха и в часа по музика направиха около 50 селфита и после половин час само викат "Ебаси яката камераа" :D. Така че ти го препоръчвам. Но ако си го купиш В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ НАТИСКАЙ НА TALKBACK ВЪВ НАСТРОЙКИТЕ. Едвам го оправих. Ако искаш, пиши ЛС.